"Hotel Paradise All Stars" w maju w TVN7. Uczestnicy poprzednich edycji powracają

"Hotel Paradise All Stars". Uczestnicy poprzednich edycji znów zawalczą o miłość i pieniądze
"Hotel Paradise All Stars". Uczestnicy poprzednich edycji znów zawalczą o miłość i pieniądze
Źródło: X-NEWS
"Hotel Paradise" powraca, ale w zupełnie innej formie niż dotychczas. Już w maju widzowie będą mogli śledzić losy uczestników znanych z poprzednich edycji show. Mowa oczywiście o singlach, którzy wciąż pragną doświadczyć prawdziwej miłości oraz zawalczyć o duże pieniądze.

"Hotel Paradise" to program telewizyjny typu reality show prowadzony przez Klaudię El Dursi od 24 lutego 2020. Do tej pory wyemitowanych zostało sześć edycji show. Już wkrótce pojawi się ekskluzywna odsłona programu. Znów zobaczycie znane twarze. Czy za drugim razem singlom uda się zdobyć miłość? Nie będzie to takie łatwe.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

28022023_TAJEMNICEPRODUKCJI_KTOTOWIE (1)
Tajemnice Produkcji #10. Dorota Wellman zdradza kulisy "Kto to wie?"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise All Stars". Zasady programu

Zasady "Hotelu Paradise" są jasne. Grupa singli pozbawiona telefonów komórkowych i odcięta od bliskich rozpoczyna przygodę w egzotycznym miejscu. Skupia się tylko na poznawaniu osób, z którymi chciałaby nawiązać romantyczną relację i przy okazji wygrać duże pieniądze. Ten program daje ludziom szansę, ale nie każdy w danej chwili potrafi z niej skorzystać. Bywa, że uczestnik "wygrywa" w programie coś zupełnie innego, a mianowicie przyjaźń.

"Hotel Paradise All Stars" to kolejna szansa od raju, którą otrzyma sześciu uczestników poprzednich edycji "HP". Ponownie zaproszono osoby, które są singlami i pragną kogoś poznać. Czy tym razem będzie im łatwiej w drodze do wielkiego finału? Może się wydawać, że powrót będzie dla nich bezstresowy. W końcu znają już zasady, wiedzą, z czym wiążę się udział w programie. Jednak nie mają pojęcia, czy w willi spotkają się ze swoimi byłymi partnerami lub największymi rywalami. Czy odżyją dawne emocje? W "Hotelu Paradise All Stars" ich nie zabraknie!

Emisja show "Hotel Paradise All Stars" już w maju na Playerze oraz w TVN 7.

Zwycięzcy "Hotelu Paradise"

Do historii programu przeszło sześć par, które dotarły do finału.

Sezon 1 - wygrali Marietta Witkowska i Krzysztof Ducki - rozstali się po programie.

Sezon 2 - wygrali Beata Postek i Artur Sargsyan - rozstali się po programie.

Sezon 3 - wygrali Basia Pędlowska i Krystian Ferretti - rozstali się po programie.

Sezon 4 - wygrali Sara Jezuit i Michał Adamczak - rozstali się po programie.

Sezon 5 - wygrali Wiktoria Kozar i Sevag Formella - przyjaźnią się po programie.

Sezon 6 - Monika Schmidt i Mikołaj Grzybowski - przyjaźnią się po programie.

Fani "Hotelu Paradise" spragnieni ciekawostek na temat show oraz bonusów mogą zajrzeć na player.pl i obejrzeć dodatkowe materiały o swoich ulubionych uczestnikach. Na Playerze warto odszukać "Bonusy z raju", które są fragmentami odcinków "HP", które nie były emitowane w telewizji. Dodatkowo można sprawdzić "Mądrości z raju" - serie zaskakujących, intrygujących i dowcipnych pytań do uczestników programu. Jest też "Klaudia z raju" - materiały, w których prowadząca pokazała widzom codzienne życie zanzibarskiej społeczności.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: X-NEWS

podziel się:

Pozostałe wiadomości