Programy

Mieszkańcy "Hotelu Paradise" czule żegnają Ernesto. Tego nie było w programie [Bonusy z raju]

Programy

Autor:
Urszula
Grabowska
Źródło:
https://player.pl/player/hotel-paradise/bonusy-z-raju
Mieszkańcy "Hotelu Pardsie 6" żegnają Ernesto

"Hotel Paradise" tworzą nie tylko uczestnicy, ale też obsługa całego hotelu, która przygotowuje dla mieszkańców posiłki i przynosi listy. Ostatnio hotel musiał opuścić ukochany pracownik hotelu Ernesto. Uczestnicy panamskiego show pożegnali go czule. Co podarowali mu na odejście?

Ernesto, to pracownik panamskiej willi, w której mieszkają uczestnicy szóstej edycji “Hotelu Paradise”. Niestety mężczyzna musiał opuścić panamski hotel, ponieważ dostał nową pracę jako nauczyciel. Przyznał, że kocha dzieci i chce ich nauczyć tyle, ile będzie tylko mógł.

Mieszkańcy hotelu postanowili przygotować dla Ernesto "secret box", w którym znalazły się pożegnalne prezenty dla niego m.in. czapka z podpisami wszystkich uczestników edycji. 

Ernesto zrobił sobie pamiątkowe zdjęcie z wszystkim uczestnikami "Hotelu Paradise".

Uczestnicy "Hotelu Paradise 6" o Ernesto

 W "Bonusach z raju", oprócz hucznego i wzruszającego pożegnania, możemy posłuchać, co o samym pracowniku mówią mieszkańcy panamskiej willi.

"Ernesto to tutaj jest taka perełka. Każdy mu dużo zawdzięcza. Wszyscy go pokochali, wszyscy go polubili" - mówi Hanna Balcerzak.

"Smutno, że odchodzi, bo on ma taką energię, że jak przynosi nam list, to on wręcz oddaje tę energie nam, a to pomaga" - wspomina Anastazja Pasternak.

Wielokrotnie w wywiadach Pan Lektor, czyli Bartosz Łabęcki podkreślał, że obsługa hotelowa jest taka samo ważna jak reżyser, scenarzysta i wszyscy z produkcji. To obsługa hotelu tworzy atmosferę i środowisko, w którym uczestnicy reality show funkcjonują przez 12 tygodni.

Klaudia El Dursi o tym, jak synowie postrzegają popularność mamy
Klaudia El Dursi o tym, jak synowie postrzegają popularność mamy Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Nowa miłość w "Hotelu Paradise 6"

Na razie w panamskim raju uczestnicy nie kierują się miłością tylko grą. Pary, które są w "Hotelu Paradise" chcą jak najdłużej przetrwać w programie i opracowują strategię na kolejne Rajskie Rozdanie. Za największego gracza wciąż uznawany jest Grzegorz Głuszcz.

Ostatnio do programu dołączyła jednak Angelika Nowicka. Dziewczyna przypadła do gustu Adamowi Podwapińskiemu. W wyniku quizu i nowego przetasowania - Angelika i Adam połączyli się w parę. W "Bonusach z raju" chłopak wyznał, że jest między nimi chemia i wyjątkowe spojrzenia. Będzie z tego pierwsza miłość w programie?

"Hotel Paradise" możecie śledzić na antenie TVN7 i w serwisie Player.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Zobacz też:

Autor:Urszula Grabowska

Źródło: https://player.pl/player/hotel-paradise/bonusy-z-raju

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości