Programy

Grzesiek z "HP" wyjaśnił znaczenia tatuażu 777 na klatce piersiowej. Zaskoczeni?

Programy

Autor:
Dagmara
Olszewska
"Hotel Paradise 6". Grzegorz Głuszcz

"Hotel Paradise" z każdym odcinkiem gromadzi przed telewizorami więcej widzów. Grzegorz Głuszcz to bez wątpienia jeden z najbardziej charakterystycznych uczestników show. Już od pierwszego odcinka postawił na pakty i sojusze, eliminując po kilku dniach jednego ze swoich panamskich rywali. Niedawno za pośrednictwem mediów społecznościowych wytłumaczył nietypowe znaczenie tatuażu, który ozdabia jego klatkę piersiową.

Grzegorz Głuszcz to jeden z pierwszych uczestników 6. edycji "Hotelu Paradise". W programie szybko zdefiniował się jako hotelowy gospodarz i zgodnie ze swoimi przekonaniami stara się kierować życiem w panamskim show. Uwagę widzów przyciągnął też jego nietypowy tatuaż. Jak wytłumaczył Grzegorz - jego znaczenie ściśle wiąże się z kobietami. 

"Hotel Paradise 6". Grzegorz o znaczeniu tatuażu 

Grzegorz Głuszcz jest trenerem personalnym gwiazd. W "Hotelu Paradise" wyznał, że dużo pracy wkłada w to, jak wygląda jego sylwetka. Chętnie zdobi też swoje ciało tatuażami. Nie kryje w nich zamiłowania do liczb. Jednym z jego najbardziej charakterystycznych tatuaży są trzy siódemki wytatuowane na klatce piersiowej. 

"666 to znak szatana, a 777 to znak dla kobiety, że miała szczęście poznać tak super faceta, jak ja" - wytłumaczył za pośrednictwem Insta Stories Grzegorz. 

Grzegorz z "HP" o znaczeniu tatuaży
Grzegorz z "HP" o znaczeniu tatuaży Grzegorz z "HP" o znaczeniu tatuaży Źródło: Instagram

Pod jego postami w mediach społecznościowych w kilka chwil pojawiły się komentarze, w których internauci prosili go o wytłumaczenie znaczenia pozostałych tatuaży. Uczestnik "HP" jak do tej pory nie zdecydował się na ten krok. 

Klaudia El Dursi o tym, jak synowie postrzegają popularność mamy
Klaudia El Dursi o tym, jak synowie postrzegają popularność mamy Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise 6". Co wydarzyło się w odcinku? 

6. edycja "Hotelu Paradise" niemal od początku emisji wzbudza wiele emocji. Uczestnicy zatracili się w umowach i sojuszach, które zawarli jeszcze zanim zdążyli się na dobre poznać. To doprowadziło do głosowania na największego hotelowego gracza. Wyborem pań, na podium stanęło dwóch mieszkańców panamskiego raju. 

Igor oraz Grzegorz zostali wytypowani jako najwięksi hotelowi gracze. Klaudia El Dursi zaprosiła ich na "randkę ostatniej szansy". To właśnie podczas tego tajemniczego spotkania poznali nową uczestniczkę - Angelikę. Choć humory im dopisywały do samego końca, wszyscy zastanawiają się, dlaczego wprowadzenie nowego mieszkańca "Hotelu Paradise" nazwano "ostatnią szansą". 

Nowe odcinki "Hotelu Paradise" możecie obejrzeć od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 na antenie TVN 7 oraz w player.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe

Pozostałe wiadomości