Znamy piosenkę promującą 6. sezon "Hotelu Paradise". Zobaczcie teledysk!

"Hotel Paradise". Nana śpiewa utwór "Rajska miłość"
"Hotel Paradise". Nana śpiewa utwór "Rajska miłość"
Źródło: TVN
Już niedługo "Hotel Paradise" otworzy swoje podwoje dla nowych mieszkańców. W 6. edycji tłem dla sercowych zawirowań oraz romantycznych uniesień singli będzie piosenka, pt. "Rajska miłość", którą wykonuje Nana. Zobaczcie teledysk!

Już niedługo do luksusowej willi w egzotycznej Panamie wprowadzą się nowi single. Zanim rozpocznie się miłosna gra, posłuchajmy utworu promującego 6. sezon.

"Hotel Paradise". Nana śpiewa piosenkę "Rajska miłość" w 6. edycji show TVN7

Nowy sezon "Hotelu Paradise" przeniesie widzów do gorącej Panamy. Taneczna piosenka, będąca jego motywem przewodnim, sprawi, że wakacyjna aura i energia pozostanie z nami jeszcze na długo po zakończeniu lata.

Trzy dotychczasowe single promujące program podbijały listy przebojów, a teledyski były bardzo chętnie oglądane w serwisie YouTube, osiągając łącznie ponad 4.5 miliona wyświetleń.

Piosenkę pt. "Rajska Miłość" wykonała finalistka 4. edycji reality show – Natalia "Nana" Majos. To już kolejny utwór czołówkowy "Hotelu Paradise" na jej koncie. Tym razem utwór stworzyli nowi autorzy. Muzykę skomponowali Patryk Tylza i Piotr Gozdek, a tekst napisał Wojciech Byrski.

K El Dursi już bez _ucha_ (1)
"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o pracy na planie

"Hotel Paradise". Nana "Rajska miłość" - teledysk

Teledysk do piosenki "Rajska miłość" został zrealizowany w Panamie, gdzie nagrywany był zarówno poprzedni, jak i najnowszy, zbliżający się sezon "Hotelu Paradise". Tym razem, oprócz Nany, w wideoklipie wystąpiło wielu innych bohaterów. Kto i dlaczego został zaproszony do udziału w najnowszym teledysku?

"Ten wideoklip jest pozdrowieniem i podziękowaniem dla wspaniałych mieszkańców Panamy. Uznaliśmy, że nie możemy w pełni opowiedzieć widzom o tym miejscu, pokazując jedynie piękne okoliczności przyrody i pomijając coś, co powinno stać się wizytówką tego kraju, czyli otwarci i przyjacielscy ludzie. Co ciekawe, część osób występujących w teledysku, to panamscy członkowie ekipy produkcyjnej 'Hotelu Paradise', więc fani naszego show mogą ich dzięki temu klipowi poznać. Pozostałe postaci to osoby przypadkowo spotkane, które po prostu chciały się z nami pobawić" - tak w skrócie opowiada o oryginalnym pomyśle na teledysk Bartosz Łabęcki, reżyser "Hotelu Paradise".

Zobacz teledysk piosenki Nany "Rajska miłość":

Natalia "Nana" Majos - kim jest?

Natalia "Nana" Majos Nana to finalistka czwartej edycji "Hotelu Paradise". Po wyjściu z programu swoją przyszłość związała z branżą artystyczną. Jest studentką szkoły musicalowej. Sztuka odgrywa główną rolę w jej życiu. Teatralna scena to jej żywioł.

Śpiewa, tańczy i gra w spektaklach. I chociaż już funkcjonuje w świecie artystycznym oraz nagrywała piosenki w profesjonalnym studiu, to konfrontacja talentu z wielomilionową publicznością, była dla niej zupełną nowością. Fani bardzo dobrze przyjęli jej wykonanie poprzedniej piosenki promującej "Hotel Paradise".

"Hotel Paradise". Kiedy premiera 6. sezonu?

"Hotel Paradise " emitowany jest w stacji TVN7 od 2020 roku i doczekał się już pięciu edycji. Zwycięzcami ostatniego sezonu zostali Wiktoria i Sevag. Niebawem zobaczymy 6. sezon randkowego show. Nowa edycja programu nagrywana była już kilka miesięcy temu po raz drugi w Panamie.

Premiera 6. edycji "Hotelu Paradise" ma odbyć się jeszcze w sierpniu. Pierwszy odcinek ma zostać wyemitowany 29 sierpnia o godzinie 20.30 w stacji TVN7. Poprzednia edycja "Hotelu Paradise" emitowana była od poniedziałku do czwartku, natomiast nowy sezon emitowany będzie aż pięć dni w tygodniu - od poniedziałku do piątku.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

podziel się:

Pozostałe wiadomości