Programy

Oliwia świętuje urodziny. Kuba zaskoczył ją prezentem, a kogo zaprosiła z "HP"?

Programy

Autor:
Aleksandra
Głowińska
Oliwia Gruszecka, Hotel Paradise

Oliwia Gruszecka zyskała popularność dzięki udziałowi w 5. edycji "Hotelu Paradise". Niedawno obchodziła swoje 23. urodziny, ale dopiero teraz będzie świętować je w gronie najbliższych przyjaciół. Również tych, których poznała w programie. Co dostała na urodziny od swojego chłopaka w prezencie? Kto został zaproszony? I czego sobie życzy w dniu swojego święta? Przeczytajcie, co Oliwia Gruszecka powiedziała Aleksandrze Głowińskiej dla cozatydzien.tvn.pl.

Oliwia Gruszecka w "Hotelu Paradise" dotarła prawie do samego finału. Para, którą stworzyła z Kubą, budziła początkowo sporo kontrowersji. Wszystko przez spór z jedną z uczestniczek. Oboje jednak nie poddali się w walce o swoją miłość i utarli nosa hejterom, udowadniając, że uczucie, które ich połączyło w Panamie, jest prawdziwe i przetrwało w Polsce.

Oliwia niedawno skończyła 23 lata. Urodziny będzie świętować jednak dopiero teraz. Dlaczego? Na to i inne pytania odpowiedziała w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl. Zobaczcie, co mówi.

Oliwia z "Hotelu Paradise" o swoich urodzinach

Oliwia Gruszecka w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl potwierdziła, że dopiero teraz organizuje przyjęcie. Powód? Banalny.

- Dziś organizuję imprezę, niestety z wielu przyczyn większość nie może być na moich urodzinach, jeśli chodzi o osoby z "Hotelu Paradise". Będzie tylko Wiktoria, Kuba, Sevag i Grzesiu bokser od nas z ekipy. Zdecydowałam się zorganizować imprezę dopiero teraz ze względu na czas wolny innych osób zaproszonych przeze mnie. Dużo osób niestety wyjeżdża albo mają pracę i nie mogli się pojawić, jak np. Laura i Kasper - mówi nam.

Jednocześnie podkreśla, jakie jest jej największe marzenie.

- Moje największe marzenie to być spełnionym, szczęśliwym i zdrowym - wyznaje Oliwia Gruszecka.

A my oczywiście życzymy, aby się spełniło!

Oliwia z "Hotelu Paradise" szczerze o znajomych z programu

Oliwia Gruszecka, choć zaprosiła kilka osób z programu na swoją urodzinową imprezę, przyznaje wprost, że zaproszenia nie wysłała do wszystkich, których poznała w programie. W rozmowie z nami wyjaśniła, dlaczego podjęła taką decyzję.

- Niestety, ale nie wszyscy są zaproszeni, ponieważ uważam, że swoje urodziny powinno się spędzać w gronie najbliższych osób, z którymi ma się najlepszy kontakt. Nie zapraszam ludzi tylko po to, by oznaczenie się zgadzało na InstaStories. Chcę się dobrze bawić ze swoimi znajomymi, a nie z tymi, którzy kontaktu mieć nie chcą, bądź mają wieczny problem z tym, że żyję na tym świecie - mówi nam.

Oliwka zdradziła również, co dostała w prezencie urodzinowym od swojego chłopaka.

- Bransoletkę z motylkiem oraz bluzę - wyznaje.

Motylek nawiązuje do ich poznania w "Hotelu Paradise". Romantyczne?

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: instagram.com/oliwia_hotelparadise5official/

Pozostałe wiadomości