Oliwia z "HP" zaskoczyła fanów nowym zdjęciem. "Rozgrzewasz"

Oliwia Gruszecka
Oliwia Gruszecka
Źródło: Player
Oliwia Gruszecka to uczestniczka znana z 5. edycji "Hotelu Paradise". Dotarła aż do półfinału z Kubą Sobczakiem. Para zdecydowała się kontynuować swoją znajomość po zakończeniu programu. Niestety ich relacja nie przetrwała. Co dziś słychać u Oliwii? Nadal jest bardzo aktywna na Instagramie i zaskakuje swoich obserwatorów.

Oliwia i Kuba z "Hotelu Paradise" w czerwcu 2022 roku w końcu mogli się ujawnić jako para. Opublikowali wtedy wspólne zdjęcie i napisali o swoich wzlotach i upadkach. Rok później nie byli już razem. Dziewczyna usunęła wszystkie zdjęcia z byłym partnerem i obecnie skupia się tylko na pokazywaniu fanom swojego życia.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

HP7_TORI_RANDKI
"Hotel Paradise 7". Tori o randkowaniu i nowym związku
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Oliwia Gruszecka z "Hotelu Paradise" zaskoczyła nowym zdjęciem

Oliwia Gruszecka nie zdradziła, czy związała się z kimś po rozstaniu z Kubą. Na jej profilu na Instagramie na próżno szukać zdjęć sugerujących, że się z kimś spotyka. Dziewczyna prezentuje w sieci swoje portrety. W lipcu świętowała 24. urodziny. Teraz zaskoczyła fanów nowym zdjęciem, które podpisała "Baby it's cold outside" - nawiązując do popularnej świątecznej piosenki. Jednak, jak zauważyli internauci, Oliwii wcale nie jest zimno. Uczestniczka "Hotelu Paradise" pozuje do zdjęcia w topie lub górnej części bikini. Jedynie nauszniki wskazują, o jakiej porze roku wykonała selfie.

Co ciekawe, z Oliwią Gruszecką nawiązała kontakt uczestniczka 7. edycji "Hotelu Paradise", czyli Oliwia Petryna.

"Hot" - skomentowała zdjęcie koleżanki z 5. sezonu show.

Internauci również nie szczędzili byłej partnerce Kuby Sobczaka komplementów.

"Zimno na dworze, a ty rozgrzewasz" - czytamy w komentarzach.

Na początku grudnia Oliwia Gruszecka pochwaliła się metamorfozą. Dziewczyna relacjonowała na Instagramie wizytę u fryzjera. Miała wykonaną koloryzację i dodała objętości swojej fryzurze.

"Hotel Paradise". Oliwia Gruszecka podsumowała 2023 rok

2023 rok był dla Oliwii z "Hotelu Paradise" przełomowy. W kwietniu w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl potwierdziła rozstanie z Kubą.

- Rozstaliśmy się z Kubą i nie widzę cienia szansy na żaden powrót. Wyprzedzając, wasze pytania, powodów jest wiele, ale na ten moment wolałabym zachować to dla siebie, ale chciałabym zaznaczyć, że z mojej strony żadna zdrada nie miała miejsca, a to, co publikuje na swoim InstaStories Kuba, koliduje z prawdziwym powodem naszego rozstania, mimo że on twierdzi inaczej - napisała nam Oliwia.

Dziewczyna wyznała, że choć rozstania nie są łatwe, to czuje się lepiej i zamierza skupić się na rozwoju osobistym. 8 grudnia uczestniczka "Hotelu Paradise" opublikowała na Instagramie filmik podsumowujący jej życie w 2023 roku. Na nagraniu widzimy chwile szczęścia, ale nie zabrakło też łez. Przez ten cały czas byli z nią bliscy, szczególnie rodzina, ale również przyjaciele, w tym Wiktoria Kozar.

Oliwia wyznała, że czuła uzdrawiającą energię w tym roku i czeka na to, co przyniesie następny.

"Mój cały rok to zdecydowanie healing energy.Cieszę się, że wracam na właściwy tor. Jestem wdzięczna za każdą osobę, która była przy mnie w tym roku. 2024 can't wait for u" - napisała Oliwia.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości