Oliwia z "HP" zdecydowała się na szczerą rozmowę z Kori. Dostała zaskakującą radę [BONUSY Z RAJU]

Oliwia i Kornelia
"Hotel Paradise". Oliwia zdecydowała się na szczerą rozmowę z Kornelią
Źródło: Player.pl
Chyba nikogo nie dziwi już fakt, że związki i relacje zmieniają się w "Hotelu Paradise" jak w kalejdoskopie. Oliwia, która próbowała szczęścia z Patrykiem, zadeklarowała mu już, że jedyne co może w tym związku zaoferować to przyjaźń. Zaczęła też nieśmiało spoglądać w kierunku Jacka. To jednak, co postanowiła wyznać w rozmowie z Kori zaskoczyło wszystkich.

Zbliża się Rajskie Rozdanie. Kornelia, która do tej pory tworzyła duet z Jackiem wyraźnie zaznaczyła, że nie chce już z nim spędzać czasu. Choć jego pozycja wydawała się trudna, zainteresowanie odnalazł w oczach Oliwii. Jak na to zareagowała Kori? Dla wielu osób to prawdziwe zaskoczenie.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

ELDURSI_HP
Klaudia El Dursi o finale "Hotelu Paradise All Stars". Nawiązała do decyzji Julii oraz relacji Sary i Mikołaja

"Hotel Paradise 7". Oliwia w zaskakującej rozmowie z Kornelią

"No to sprawa z Jackiem wygląda tak... to jest takie bardzo świeże" - zaczęła Oliwia.

Niemal od razu w słowo weszła jej Kornelia, która nie kryła, że wie, jakie emocje targają jej koleżanką z kolumbijskiej willi.

"Widzę jak się cieszysz...." - powiedziała. Pozwoliła jednak kontynuować Oliwii.

"Patrzę w jego stronę, nie wiem... fajnie się czuję, wiesz o co chodzi" - wyjaśniła z nieskrywanym zadowoleniem.

Ku zdziwieniu niektórych, Kornelia przyznała koleżance rację zaznaczając, że rozumie, dlaczego ta się zauroczyła.

"Tak, on ma te oczy i uśmiech. Też mnie to urzekło. Ja to powtórzę drugi raz. Ja mega wam kibicuję" - powiedziała.

Oliwia wykorzystała ten moment i zaznaczyła, że chce porozmawiać z Jackiem. Obie panie doszły do wniosku, że Jacek też jest zainteresowany Oliwią, jednak boi się zawalczyć o jej względy, z obawy o stratę przyjaciela - Patryka. Kori powiedziała jednak, że uważa, iż Oliwia powinna podążać za głosem serca i wybrać tego z panów, z którym widzi się w parze i wspólnej sypialni.

Jesteście ciekawi jak będzie wyglądało najbliższe Rajskie Rozdanie? Odcinek eliminacyjny będziecie mogli obejrzeć już w najbliższy poniedziałek o godzinie 20:00 na antenie TVN 7.

Oliwia z "HP" zaskoczyła internautów zdjęciem

Oliwia Petryna pojawiła się niedawno w "Hotelu Paradise" i niemal natychmiast zaskarbiła sobie sympatię widzów, internautów i mieszkańców rajskiej willi. Nic więc dziwnego, że zainteresowani jej życiem tłumnie przybyli na platformy społecznościowe, by sprawdzić, jak wyglądało jej życie przed wejściem do miłosnego show.

Tam czekało na nich spore zdziwienie. Na jednym z kont Oliwii znaleźli bowiem jej fotografię w... sukni ślubnej!

Pod postem szybko pojawiły się dziesiątki komentarzy sugerujących, że dziewczyna w przeszłości szykowała się do wyjścia za mąż. Nic jednak bardziej mylnego. Białą kreację włożyła wyłącznie na potrzeby występu w wyborach miss. Musimy jednak przyznać, że prezentowała się olśniewająco. Zobaczcie sami!

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości