Patryk gorzko o kontrowersyjnym uczestniku "HP". "Możecie domyślić się, o kogo chodzi"

Patryk Reinholz
Patryk Reinholz
Źródło: Player
Patryk Reinholz wystąpił w 7. edycji "Hotelu Paradise". Niedawno zaintrygował obserwatorów na Instagramie, gdy zaczął opowiadać o pewnym kontrowersyjnym uczestniku show. Patryk nie krył emocji i mówił o tym, w jaki sposób ktoś chce zaistnieć w sieci.

Patryk Reinholz nie znalazł miłości w programie "Hotel Paradise". Był dosyć lubianą osobą, ale nie dotrwał do finału. Opuścił program świadomie z rąk dwóch najbliższych mu dziewczyn, czyli Tori i Mallu. Ostatecznie musiał wskazać tylko jedną z nich, więc postawił na ówczesną partnerkę Marvina.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Jakub Mroczka z "Hotelu Paradise" zawiódł się na uczestnikach?
Jakub Mroczka z "Hotelu Paradise" zawiódł się na uczestnikach?
Jakub Mroczka po emisji "Hotelu Paradise" zastał okrzyknięty jednym z najbardziej sympatycznych uczestników rajskiego show. Niestety w programie nie było mu łatwo. Musiał mierzyć się z negatywnymi opiniami na swój temat wypowiadanymi za plecami. W rozmowie z Aleksandrą Czajkowską wyznał, że po obejrzeniu show na wielu osobach się zawiódł. Padły mocne słowa.

"Hotel Paradise". Patryk Reinholz o kontrowersyjnym uczestniku

Patryk Reinholz zamieścił na Instagramie długą wiadomość wideo, w której nie zdradził dokładnie, o kogo mu chodzi, ale wskazał, że problem dotyczy pewnego uczestnika "Hotelu Paradise", który w celu zyskania popularności w sieci, publikuje kontrowersyjne materiały na TikToku.

"Dzień dobry, słuchajcie kochani, korzystając z chwili, że mam sekundę, to odniosę się do tej sytuacji, bo tutaj dużo osób prosiło mnie o wyjaśnienie, o co chodzi. No chodzi o to, że słuchajcie, jeżeli ktoś chce być kontrowersyjny, na tym budować swoją popularność, bo nie oszukujmy się, na kontrowersji najłatwiej jest budować najszybciej numerki, no to ej, albo masz mocne jaja i wiesz, z czym to się wiąże, albo nie wiem, o co chodzi, no bo słuchajcie, jeżeli wbiłem na TikToka i widzę takie dosyć kontrowersyjne treści, a się jakby toczy taka akcja, żeby kogoś nie hejtować dalej, to kurde ej, skądś ten hejt się chyba bierze, co? Jak widać" - powiedział w nagraniu.

Patryk wspomniał o tym, że cała "hotelowa rodzina" wstawiła się za kimś, ale on nie zamierza, bo nie popiera zachowania pewnej osoby. Podkreślił, że nie jest to spójne z jego poglądami.

Także wejdźcie sobie, kochani, na TikToka, na poszczególne konta poszczególnych uczestników, no i zobaczcie sobie, kto, jakie treści wrzuca. Myślę, że możecie domyślić się, o kogo chodzi, jeżeli chodzi o osoby kontrowersyjne z uczestników. No i co? No i sami sobie oceńcie
- apeluje.

Patryk Reinholz stwierdził, że jeśli ktoś chce budować swój wizerunek w sieci, bazując na wzbudzaniu kontrowersji, to musi mieć mocną psychikę, a nie użalać się nad sobą.

Internet zapomina szybko, to fakt, ale najważniejsze, żeby potrafić sobie cały czas spojrzeć w lustro i powiedzieć sobie, że jestem, kim jestem, a nie, wiecie, zbłaźnić się czy coś. Ludzie mają różne historie, nie? Żeby zaistnieć w internecie, więc tego już nie będę poruszał. Każdy po prostu, ważne, żeby każdy był ze swoim imieniem i ze swoją twarzą zgodny
- podsumował.
Wideo (1)
Patryk Reinholz
Źródło: Instagram @patryk.reinholz

Patryk Reinholz zaniepokoił fanów. Co mu się stało?

Patryk Reinholz opublikował jeszcze jedno InstaStories. Zapytał obserwatorów, co obstawiają, że mu się stało.

"Super uczucie, kiedy masz bardzo ważny start w perspektywie startu na Mistrzostwach Polski i doznajesz najdziwniejszej kontuzji, jakiej mogłeś lub nawet nie mogłeś się spodziewać..." - tylko tyle zdradził.

Patryk Reinholz
Patryk Reinholz
Źródło: Instagram @patryk.reinholz

Uczestnik "Hotelu Paradise" miał wypadek. Jest wysportowanym mężczyzną, ukończył studia z fizjoterapii. Jest aktywny fizycznie, a rywalizacja stanowi ważną część jego życia. Trenuje lekkoatletykę i uprawia koszykówkę na poziomie półzawodowym. W jego przypadku sport nie zawsze oznacza zdrowie. W zeszłym roku miał wypadek. Patryk udostępnił na InstaStories zdjęcie, na którym trudno go było rozpoznać. Chłopak miał zaklejoną opatrunkiem twarz, a szczególnie lewe oko. Nie zdradził dokładnie, co mu się stało, ale z jego wpisu można domyśleć się, że miał wypadek podczas uprawiania jakiegoś sportu.

"Prawdopodobnie kolejna blizna na twarzy do kolekcji" - wyznał.

Patryk Reinholz
Patryk z "Hotelu Paradise 7" miał wypadek
Patryk Reinholz
Źródło: Instagram @patryk.hotelparadise7

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości