Sabina z "HP" o prawdziwej relacji z Rochem. Tego nie było w odcinku. "Moje rozczarowanie nie wzięło się znikąd"

Sabina z "Hotelu Paradise" o zachowaniu Rocha. Czy chłopak żałuje swojej decyzji?
"Hotel Paradise". Sabina ocenia zachowanie Rocha
Źródło: player.pl
Sabina Smolińska jako pierwsza odpuściła "Hotel Paradise". Odeszła rozżalona z powodu decyzji nowej uczestniczki Łucji oraz zachowania Rocha na Rajskim Rozdaniu i tuż po nim. Uczestniczka show odpowiedziała teraz obserwatorom, dlaczego zareagowała na swoje odejście aż tak emocjonalnie.

Sabina Smolińska i Roch Krzyżański twierdzili, że idealnie się dobrali. Byli pewni tego, że przetrwają kolejne Rajskie Rozdanie. Pojawienie się nowej uczestniczki Łucji niespodziewanie zniszczyło ich plan. Nowa dziewczyna wyjaśniła, dlaczego rozbiła parę Sabiny. Po pierwsze zdradziła, że bardzo polubiła Rocha, po drugie chciała chronić Kornelię. Konfliktu z Sabiną nie chciała ponownie komentować, ale podkreśliła, że poczuła się bardzo źle.

"Ta sytuacja bardzo rozjaśniła mi to, co działo się w hotelu. Wtedy zupełnie się załamałam, bo poczułam, że wszyscy są do mnie wrogo nastawieni" - powiedziała Łucja na InstaStories.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Walka z żywiołami na planie nowego programu TTV "Super Rolnicy"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise". Sabina o Rochu. Dlaczego tak się na nim zawiodła?

Sabina na Rajskim Rozdaniu, widząc, że Łucja zablokowała jej parę, podeszła do Patryka. Później wyjaśniła na Instagramie, że doskonale wiedziała o tym, że chłopak nie opuści Kornelii. Jednak wolała odpaść z ręki osoby, którą polubiła.

"Moje reakcje nie wzięły się znikąd i wiem, że wielu z was zdaje sobie sprawę i dostrzega wiele rzeczy. Do osób, które próbują mnie zmiażdżyć słowami: ogniem smoka nie pokonacie" - zwróciła się do obserwatorów.

Sabina z "Hotelu Paradise" chętnie odpowiada fanom na pytania dotyczące programu. Ktoś był ciekaw, czy myśli o tym, że Roch zaczyna żałować swojego zachowania. Dziewczyna wyznała, że właśnie tak sądzi. Zdradziła, dlaczego tak bardzo rozczarowała ją postawa byłego partnera.

"Myślę, że tak, ale to moje zdanie. Wbrew temu, co myślicie, pomijając dużo ciężkich i wykańczających rozmów, które mieliśmy okazję widzieć, to dużo się śmialiśmy, rozmawialiśmy i czuliśmy się ze sobą komfortowo. Do czasu dnia Rajskiego... Dałam mu dużo ciepła, robiłam herbatki, gdy czuł się źle, wywoływałam szczery uśmiech na jego twarzy i miał moje wsparcie. Moje rozczarowanie nie wzięło się znikąd" - wyjaśniła.

Sabina z "Hotelu Paradise" o zachowaniu Rocha
Sabina z "Hotelu Paradise" o Rochu
Sabina z "Hotelu Paradise" o zachowaniu Rocha
Źródło: Instagram @sabina.hotelparadise7

Sabina z "Hotelu Paradise" o relacji Rocha i Łucji. Czy ma szansę przetrwać?

Dzień po Rajskim Rozdaniu Roch i Łucja analizowali sytuację przy śniadaniu. Uczestnik ujawnił, że nie jest do końca zadowolony z tego, że stracił partnerkę. Chłopak nie ufa jeszcze Łucji i ma wątpliwości, czy dziewczyna wybrała go z czystych pobudek.

"Wczoraj skupiłaś się tylko na Michale, potem na Patryku, a tuż przed Rajskim skupiłaś się tylko na mnie, bo jako jedyny ci zostałem i okazałem trochę troski" - stwierdził Roch.

Łucja odpowiedziała, że nie chciała rozbijać innych par, a Sabina ją zaatakowała. "Zrobiłam najlepszy możliwy wybór, gdybym weszła do hotelu i mogła wybrać każdego z was, to też zdecydowałabym się na ciebie" - odparła.

Roch dopytywał, dlaczego był jej ostatnim wyborem, skoro tak spodobał się Łucji i zasugerował, że dziewczyna może być graczem. Łucja nie kryła łez.

Sabina wypowiedziała się również na temat relacji byłego partnera z Łucją.

Sądzę, że nie nadają na tych samych falach. Poznałam ich, będąc w hotelu i myślę, że mogą wyjść różnice, które ich poróżnią w najbliższych dniach. Zobaczymy
- napisała Sabina.
Sabina z "Hotelu Paradise"
Sabina z "Hotelu Paradise" o relacji Rocha i Łucji
Sabina z "Hotelu Paradise"
Źródło: Instagram @sabina.hotelparadise7

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości