"Na Wspólnej" odcinek 3683. Ula pomaga Annie i dokonuje zaskakującego odkrycia

Anna z "Na Wspólnej"
"Na Wspólnej" odcinek 3683. Ula pomaga Annie i odkrywa prawdę
Źródło: x-news
W 3683. odcinku "Na Wspólnej" widzowie będą świadkami niespodziewanego zwrotu akcji. Ula przypadkiem spotka ciężarną Annę Kolendę, kochankę swojego ojca. Dziewczyna zwróci uwagę na to, że kobieta nie jest w najlepszym stanie i postanowi jej pomóc, co prowadzi do szokującego odkrycia. Przeczytaj opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Joanna Jabłczyńska o stereotypach kobiecości. Jak podchodziła do tego w dzieciństwie?

Ula odkryje tajemnicę Anny

W 3683 odcinku "Na Wspólnej" rozegrają się dramatyczne sceny. W drodze do szkoły Ula przypadkiem wpadnie na Annę. Zauważając, że kobieta nie czuje się najlepiej, córka Kamila natychmiast rusza jej na pomoc. W międzyczasie po wejściu do domu kobiety dziewczyna dokonuje zaskakującego odkrycia. Anna okazuje się być osobą samotną, co bardzo przejmuje młodą dziewczynę.

Podczas szczerej rozmowy z córką Kamil zdaje sobie sprawę, że Anna najwyraźniej nie ma nikogo innego. Mężczyzna po opowieści córki zyskuje pewność, że ta kobieta nosi pod sercem jego dziecko. Czy mężczyzna będzie próbował porozumieć się z dawną ukochaną? Czy przekona ją do swoich racji?

Ila z "Na Wspólnej"
Ula odkrywa sekret Anny
Ila z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news

Co się wydarzy w 3683. odcinku "Na Wspólnej"?

3683. odcinek "Na Wspólnej" zaskoczy nas wieloma interesującymi wątkami. Ola wróciła do rodzinnego domu. Dziewczyna nie jest jednak sobą, a jej rodzice widzą, że dzieje się z nią coś niedobrego, jednak nie mają pojęcia, o co dokładnie może chodzić.

Danka przeprowadza ze Smolnym i jego synem rozmowę o możliwości przyjęcia Grześka do liceum. Zimińska zdaje się być zmieszana całą sytuację. Gdy wydaje się, że kobieta nie chce dać szansy chłopakowi, ten nieoczekiwanie podejmuje zaskakującą decyzję.

Igor nadal nie może poradzić sobie z odejściem rodziny. Przypomnijmy, że córka i partnerka mężczyzny zdecydowały się na wyprowadzkę po tym, jak wyszło na jaw, że mężczyzna zdradza Elżbietę z Judytą, właścicielką klubu, wobec którego Igor prowadzi swoje dziennikarskie śledztwo.

Odcinek 3683. "Na Wspólnej" obejrzysz już we wtorek 05.09.2023 r. o godzinie 20:15 w telewizji TVN.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości