Programy

Piotr Czechowski z "Hotelu Paradise 6". Co wiadomo o jego życiu?

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Piotr Czechowski z "Hotelu Paradise 6"

Piotr Czechowski to nowy uczestnik 6. edycji "Hotelu Paradise". Jest romantykiem, który wierzy w przeznaczenie. W "Hotelu Paradise" chce znaleźć swój ideał kobiety. Czy jest nim jedna z uczestniczek, które znajdują się w panamskim raju?

Piotr Czechowski to uczestnik nowej edycji "Hotelu Paradise". Jego pasją jest modeling, fotografia i sport. Przeczytajcie więcej na jego temat!

Piotr Czechowski z "Hotelu Paradise" - wiek, zawód, praca, skąd pochodzi

Piotr Czechowski ma 27 lat i pochodzi z Poznania. Ukończył poznańską AWF. Jest fotomodelem oraz aktorem epizodystą. Znany jest jako polski "Aquaman", przez swoje uderzające podobieństwo do króla Atlantydy odgrywanego przez Jasona Momoa. Sam też fotografuje. Dodatkowo wspólnie z tatą, prowadzi sklep z piwami rzemieślniczymi. Odpowiada za sprzedaż i marketing. Sam uwielbia piwo, więc przy okazji jest testerem.

Piotr Czechowski z "Hotelu Paradise 6"
Piotr Czechowski z "Hotelu Paradise 6" Źródło: TVN

Piotr Czechowski z "Hotelu Paradise" - jaki jest, pasje, marzenia

Piotr Czechowski to na pierwszy rzut oka introwertyk, który zmienia się przy bliższym poznaniu. Bardzo lubi słuchać, chociaż jak sam mówi, z biegiem lat robi się z niego coraz większy gaduła. Nie przejmuje się opinią innych. 27-latek jest wyrozumiały, bardzo cierpliwy i ciężko wyprowadzić go z równowagi. Nie lubi nudy, monotonii i siedzenia za długo w jednym miejscu.

Piotr Czechowski kocha sport. Pływa, trenuje amatorsko sztuki walki, chodzi na siłownię oraz lekcje bachaty. Głęboko wierzy przeznaczenie i w to, że losu trzeba słuchać i korzystać z tego co zsyła. Jest romantykiem, ale nie bardzo umie podrywać. Zapisał się więc na lekcje tańca, żeby bachata robiła to za niego. Marzy o kupnie vana, umeblowaniu go i zjechaniu całego świata.

Piotr Czechowski z "Hotelu Paradise 6"
Piotr Czechowski z "Hotelu Paradise 6" Źródło: TVN

Piotr Czechowski z "Hotelu Paradise"- związki, ideał partnerki

Piotr Czechowski był do tej pory w dwóch poważnych związkach – jednym dwuletnim i drugim dziewięciomiesięcznym. Jest typem długodystansowca, który wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia. Jego ideał to niska brunetka z długimi włosami, ciemnymi oczami i ciemną karnacją. Musi mieć poczucie humoru, być kobieca, skromna, inteligentna, ambitna i otwarta.

Klaudia El Dursi o Grzegorzu z "HP"
Klaudia El Dursi o Grzegorzu z "HP" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Piotr Czechowski z "Hotelu Paradise" – Instagram

Piotr Czechowski ma profil na Instagramie, na którym możemy zobaczyć wiele fotografii z profesjonalnych sesji zdjęciowych. Jego nick to @piotr.czechowski.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości