Wiktoria z "HP" zapytana o związek i operację. Zabrała głos

Wiktoria Kozar z "HP" jest w związku? Opowiedziała o randkowaniu
Wiktoria Kozar z "HP" jest w związku? Opowiedziała o randkowaniu
Źródło: Instagram @wiktoria_kozar
Wiktoria Kozar to zwyciężczyni 5. edycji "Hotelu Paradise". Zyskała ogromną sympatię, a fani show bardzo jej kibicują i pytają, czy znalazła już miłość oraz ciekawi są, czy poddała się jakiejś operacji plastycznej. Wiki opowiedziała o swoim życiu uczuciowym i randkowaniu. Czy wciąż jest singielką?

Wiktoria 2 marca będzie świętować swoje urodziny. Zdradziła, że kilka osób z "Hotelu Paradise" na pewno się na nich pojawi. Dziewczyna utrzymuje kontakt z wieloma uczestnikami show. Miło wspomina Sevaga, z którym wygrała 5. edycję. Wiki wytłumaczyła fanom, że dużo osób mieszka daleko od niej, więc częste spotkania są niemożliwe, ale udało jej się utrzymać wiele przyjaźni po zakończeniu show.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

CZT_HP_WIKTORIA (1)
Wiktoria z "Hotelu Paradise" o wizerunku "Legalnej blondynki" w programie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Wiktoria Kozar z "HP" jest w związku? Opowiedziała o randkowaniu

Fani Wiktorii zapytali jej, czy nie chciałaby się już ustatkować. Uczestniczka "HP" marzy o miłości, ale jeszcze jej nie spotkała. Opowiedziała o swoich staraniach i randkowaniu. Do tej pory miała pecha w znalezieniu właściwego mężczyzny. Wiktoria wykazuje się poczuciem humoru i optymizmem. Stwierdziła, że życie singielki też ma wiele zalet.

"Wolałabym się ustatkować, ale życie singielki też jest spoko i ma swoje plusy. Ale uwierzcie, że moje życie uczuciowe to rollercoaster. Osoby, jakie stają na mojej drodze to ewenementy. Co jakiś czas spotykam się z kimś przez jakiś czas, ale nie wychodzi finalnie. Może dlatego, że nie spotkałam jeszcze tego właściwego" - zwierzyła się Wiktoria na Instagramie.

Przypomnijmy, że w "Hotelu Paradise" Wiktoria darzyła uczuciem Kaspra Nowakowskiego, który związany jest teraz z Laurą Tarkotą. Wiki walczyła o względy chłopaka z Karoliną Skuratowską. Obie były zafascynowane Kasprem. Los był jednak przekorny i sprawił, że Kasper zauroczył się Laurą, z którą wcześniej nie miał żadnej relacji.

Wiktoria Kozar z "HP" o byciu singielką
Wiktoria Kozar z "HP" o byciu singielką
Źródło: Instagram @wiktoria_kozar

Wiktoria Kozar o zmianach w wyglądzie i zabiegach estetycznych

Fani "Hotelu Paradise" kojarzą Wiktorię z jej charakterystycznego sposobu wypowiadania się i uśmiechu. Uczestniczka show zwracała na siebie uwagę, ale nie miała w przeszłości żadnych operacji plastycznych. Na pytanie fanów, czy zdecydowała się już na jakąś korektę urody wyjaśniła, że korzysta jedynie z zabiegów medycyny estetycznej. Wstrzykuje kwas w usta, by je powiększyć i ujędrnić. Zaczęła korzystać z takiego zabiegu, gdy miała 19 lat.

Wiki w trakcie emisji programu otrzymywała od znajomych opinie, że wygląda w telewizji zupełnie inaczej niż w rzeczywistości. Wyznała też, że miała kompleks na punkcie swojego uśmiechu i zastanawiała się, czy coś może z tym zrobić.

- Dziwnie wyglądam w telewizji. Wszyscy moi znajomi mówią, że trochę inaczej wyglądam niż na żywo. Mój uśmiech tam wygląda na gigantyczny. I szczerze było dużo takich negatywnych komentarzy na temat mojego uśmiechu. Trochę mnie to dotknęło, ponieważ w realnym życiu nikt nie zwrócił na to uwagi. Ale jestem, jaka jestem... Przez chwilę zastanawiałam się, czy zmienić coś z tym uśmiechem, bo można wstrzyknąć sobie taki botoks, który niweluje duży uśmiech. Ale stwierdziłam, że lubię go i uważam, że jest szczery - odparła w wywiadzie dla cozatydzien.tvn.pl.

Wiktoria Kozar o zabiegu na usta
Wiktoria Kozar o zabiegu na usta
Źródło: Instagram @wiktoria_kozar
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @wiktoria_kozar

podziel się:

Pozostałe wiadomości