Wiktoria z "HP" odpowiada fanom. "Nie wystarczy dobrze wyglądać, żeby być piękną osobą"

Wiktoria Kozar z "Hotelu Paradise"
Wiktoria Kozar z "Hotelu Paradise"
Źródło: instagram.com/wiki_hotelparadise5official/
Wiktoria Kozar, zwyciężczyni 5. edycji "Hotelu Paradise" pokazała swoje zdjęcie z dzieciństwa. Odpowiedziała na pytanie internautów i wyjaśniła, że nie wystarczy wyglądać dobrze, by być dobrym człowiekiem. Zgadzacie się?

Wiktoria Kozar w "Hotelu Paradise" szybko zaskarbiła sobie sympatię widzów. Z większości trudnych sytuacji i konfliktów wychodziła obronną ręką, a do finału doszła z przyjacielem, Sevagiem Formellą. Choć ich relacja nigdy nie była romantyczna, została uznana za jedną z najszczerszych w 5. sezonie show. Niedawno uczestniczka zaskoczyła widzów fotografią z dzieciństwa. 

Wiktoria Kozar z "HP". Jak wyglądała kiedyś? 

Uczestnicy "Hotelu Paradise", tuż po rozpoczęciu telewizyjnej emisji show muszą przyzwyczaić się do nowego trybu życia w centrum zainteresowania innych osób. Blask fleszy towarzyszy im każdego dnia i oprócz współprac, sławy i korzyści mierzą się także z hejtem, plotkami i wieloma pytaniami. Wiktoria Kozar wielokrotnie opowiadała o swojej urodzie i dementowała doniesienia dotyczące operacji plastycznych. Podczas niedawno zorganizowanej sesji pytań i odpowiedzi na Instagramie opowiedziała o tym, jak podchodzi do tematu piękna i urody. 

"Chciałam tylko napisać, że jesteś niesamowicie piękna i bije od Ciebie cudownie sympatyczna aura" - napisała jej obserwatorka. 

W odpowiedzi Wiktoria Kozar opublikowała zdjęcie z dzieciństwa z odpowiedzią. 

"Dziękuję bardzo! Nie wystarczy dobrze wyglądać, żeby być piękną osobą. Liczy się, jakie masz intencje i jak traktujesz innych. A tutaj zdjęcie jak byłam mała, które ostatnio wysłała mi mama" - napisała. 

Wiktoria Kozar
Wiktoria Kozar z "HP" pokazała zdjęcie z dzieciństwa
Wiktoria Kozar
Źródło: instagram.com/wiki_hotelparadise5official/
CZT_HP_WIKTORIA (1)
Wiktoria z "Hotelu Paradise" o wizerunku "Legalnej blondynki" w programie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Wiktoria Kozar z "HP" - jak się zmieniła? 

Wiktoria Kozar kolejny raz zaskoczyła internautów wspomnieniami z przeszłości. Na jej profilach w mediach społecznościowych jeszcze przed emisją programu można było zobaczyć zdjęcia, na których pozuje jako nastolatka. Dzięki temu wielu obserwatorów i hejterów mogło zauważyć, że nie korzystała z operacji plastycznych i zabiegów medycyny estetycznej, które zmieniłyby jej twarz nie do poznania. 

"Od zawsze piękna. Uśmiech i oczy mówią wszystko" - czytamy pod postem Wiktorii Kozar. 

"Pięknie wyglądasz. Czekamy na więcej zdjęć z dzieciństwa" - napisała jedna z internautek. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: instagram.com/wiki_hotelparadise5official/

podziel się:

Pozostałe wiadomości