Czy Wiktoria z "HP" znalazła miłość po programie? Wyjawiła nam, co u niej słychać

Wiktoria z "Hotelu Paradise" o znalezieniu miłości po programie
Wiktoria z "Hotelu Paradise" o znalezieniu miłości po programie
Źródło: Instagram @hotelparadise.tvn7
Wiktoria Kozar triumfowała razem z Sevagiem w finale 5. edycji "Hotelu Paradise". Piękna blondynka budzi zainteresowanie mężczyzn. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl zdradziła, że poszukiwała miłości, ale czy ktoś zdobył jej serce? Uczestniczka show zwierzyła się nam na temat zakochiwania. Sprawdźcie, co słychać u niej po zakończeniu rajskiej przygody w Panamie.

Gdy tylko Wiki otworzyła bramy raju, jakim był "Hotel Paradise", uczestnicy zaczęli się jej uważnie przyglądać. Panowie nie odrywali od niej wzroku, a panie poczuły delikatne ukłucie zagrożenia z jej strony. Szybko okazało się, że Amor postawił na jej drodze Kaspra, o którego walczyła prawie do samego końca, a z dziewczynami potrafiła się zaprzyjaźnić.

"Hotel Paradise". Czy Wiktoria odnalazła miłość po programie?

Wiktoria dotarła do finału w parze z Sevagiem, choć od początku była pewna, że oprócz przyjaźni nie uda im się wykrzesać innego uczucia. Do dziś ta para ma ze sobą kontakt na Instagramie i na żywo. Ostatnio bawili się razem na urodzinach Oliwki.

Sevag znalazł już swoją drugą połówkę i ostatnio pokazał ją fanom na Instagramie. Wyznał nam, jak długo trwa ten związek. Szczegóły tutaj. Postanowiliśmy zapytać Wiktorię, czy w jej życiu też pojawiła się miłość.

Byłam na kilku randkach, ale jednak nie poczułam jeszcze tego czegoś. Jestem otwarta na nowe znajomości. Ogólnie jest mi dobrze samej, ale patrząc na znajomych w związkach, czasem zastanawiam się, kiedy przyjdzie czas na mnie, żeby zakochać się z wzajemnością
- wyznała.
czt_hp
Sevag i Wiktoria z "HP" odwiedzili "Projekt Plaża" w Kołobrzegu
Hotel Paradise
Źródło: "Co za Tydzień"

Kiedy oglądać "Hotel Paradise 6"? Niespodzianka dla fanów show!

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Emocje po finale 5. edycji "Hotelu Paradise" wciąż są żywe, a wkrótce czeka nas otwarcie nowego rozdziału show. Poprzednia edycja rozgrywała się w Panamie i właśnie tam zostaniemy na dłużej. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany 29 sierpnia 2022 roku o godzinie 20.30 w stacji TVN7. Specjalnie dla fanów formatu wydłużono dni emisji. Teraz będziemy śledzić przygody uczestników nie cztery, a pięć dni w tygodniu, czyli od poniedziałku do piątku. Oglądajcie nowych bohaterów randkowego show od godz. 20.30 w TVN7 oraz w Playerze.

W klimat nowej edycji wprowadziła nas piosenka w wykonaniu Natalii "Nany" Majos z czwartego sezonu. Przedstawiła ona nową muzyczną propozycję, która będzie rozbrzmiewała w czołówce programu.

Oglądajcie z nami "Hotel Paradise" już od 29 sierpnia i śledźcie nasze newsy o uczestnikach show. Dostarczymy Wam sporo informacji i ciekawostek z programu!

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @hotelparadise.tvn7

podziel się:

Pozostałe wiadomości