Martyna z "Hotelu Paradise 8" przeszła ogromną metamorfozę. Zobaczcie, jak wyglądała

Martyna Reszka
Martyna Reszka - uczestniczka 8. edycji "Hotelu Paradise"
Źródło: materiały prasowe
Martyna Reszka jest jedną z nowych uczestniczek 8. edycji "Hotelu Paradise". Jeszcze przed startem emisji widzowie nie mogą się doczekać, aż poznają nową ekipę, dlatego śledzą profile uczestników w mediach społecznościowych. Nie da się ukryć, że Martyna przeszła sporą metamorfozę wizerunkową. Zobaczcie, jak wyglądała wcześniej.

Martyna Reszka ma 24 lata i mieszka w Pruszczu Gdańskim. Pracuje jako menedżerka w restauracji. W wolnych chwilach oddaje się swojej pasji, jaką jest pole dance. Jest zafascynowana poznawaniem różnorodności kultur i ludzi, co sprawia, że uwielbia podróżować.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Michał Zając to nowy uczestnik 8. edycji "Hotelu Paradise. Co o nim wiemy?
Michał Zając to jeden z uczestników 8. edycji programu TVN 7 "Hotel Paradise". Ile ma lat? Skąd pochodzi? Jakiej partnerki szuka w rajskim hotelu? Oto co o nim wiemy!

"Hotel Paradise 8". Martyna Reszka przeszła metamorfozę

Opisując siebie Martyna używa określenia "jeden wielki chaos". Choć na pierwszy rzut oka może wydawać się niewinna, potrafi pokazać swój charakter. Nuda jest dla niej największym wrogiem. Jej głównym celem w trakcie pobytu w "Hotelu Paradise" jest dobra zabawa i przeżywanie przygód.

Na Instagramie obserwuje ją już ponad dwa tysiące internautów, których codziennie przybywa. Obserwatorzy wyśledzili, że Martyna przed udziałem w "Hotelu Paradise" wyglądała nieco inaczej. Zobaczcie jaką metamorfozę przeszła uczestniczka 8. edycji programu.

W sieci pojawiło się wiele komentarzy na temat jej przemiany.

"Wow, była piękna, a teraz to już nie mam słów", "Spora zmiana, kibicuje jej, wydaje się super", "No wow", "Kolor włosów zdecydowanie na plus" - czytamy.

Martyna Reszka z "Hotel Paradise 8"
Martyna Reszka z "Hotel Paradise 8"
Źródło: Instagram
Martyna Reszka z "Hotel Paradise 8"
Martyna Reszka z "Hotel Paradise 8"
Źródło: Instagram
Martyna Reszka
Martyna Reszka - uczestniczka 8. edycji "Hotelu Paradise"
Martyna Reszka
Źródło: materiały prasowe
Martyna Reszka
Martyna Reszka - uczestniczka 8. edycji "Hotelu Paradise"
Martyna Reszka
Źródło: materiały prasowe

"Hotel Paradise 8". Martyna Reszka — życie uczuciowe

Do tej pory Martyna Reszka była w czterech związkach. Ostatni z nich zakończyła kilka miesięcy przed przystąpieniem do programu. Była nim niesamowicie wyczerpana, dlatego teraz zaczyna nowy rozdział, w którym nie zamierza na siłę szukać miłości. Jej ideałem mężczyzny jest wysoki, ułożony, ale jednocześnie spontaniczny mężczyzna o kręconych włosach.

Martynę Reszkę można znaleźć na Instagramie pod nazwą: martyna.hotelparadise8.

Premierowy odcinek "Hotelu Paradise 8" wystartuje już 4 marca. Odcinki programu emitowane będą od poniedziałku do piątku o godz. 20.00 w TVN 7. Przedpremierowe epizody można oglądać także w Playerze. W serwisie streamingowym znajdziemy także wiele bonusowych materiałów zza kulis.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości