Iza Macudzińska pokazała zdjęcie z mężem. Metamorfoza Patryka zaskoczyła fanów

Izabela Macudzińska i Patryk Borowiak z "Diabelnie boskich"
Izabela Macudzińska i Patryk Borowiak z "Diabelnie boskich"
Źródło: Player
Izabela Macudzińska i Patryk Borowiak z programu "Diabelnie boskie" spędzili czas w Dubaju, pozwalając sobie na odrobinę luksusu i relaksu. Ich odważne stylizacje wzbudziły zainteresowanie fanów na Instagramie, którzy zauważyli także metamorfozę Patryka. 

Izabela Macudzińska-Borowiak jest uczestniczką programu telewizyjnego "Diabelnie boskie", który jest emitowany na antenie TTV w każdy piątek o godzinie 22.05. Odcinki programu są również dostępne na platformie Player, a krótkie fragmenty można znaleźć na darmowym serwisie VOD.pl. W reality show możemy śledzić jej życie u boku męża Patryka Borowiaka. Para jest też aktywna w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje życie prywatne. Niedawno podzielili się zdjęciem z wyjazdu do Dubaju.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Izabela Macudzińska o początkach w pracy. Nie miała łatwo
Izabela Macdzińska jest uczestniczką nowego programu "Diabelnie boskie". Opowiedziała o drodze do osiągnięcia sukcesu.

Izabela Macudzińska i Patryk Borowiak z "Diabelnie boskich" w Dubaju

Izabela Macudzińska i Patryk Borowiak z programu "Diabelnie boskie" zdecydowali się na wycieczkę do Dubaju. Para podzieliła się zdjęciami z pobytu w luksusowym hotelu. Zapozowali w ekskluzywnej restauracji na dachu z widokiem na Dubaj. Jednak to nie tylko widoki zapierające dech w piersiach przyciągnęły uwagę fanów, lecz również odważne stylizacje, w których się zaprezentowali. Para postanowiła mocno odsłonić swoje ciała, co w Dubaju budzi pewne kontrowersje.

Ich stylizacje wzbudziły spore zainteresowanie i komentarze ich obserwatorów na Instagramie. Zwłaszcza widoczna zmiana w sylwetce Patryka przyciągnęła uwagę fanów. Zyskał on więcej masy mięśniowej, co sprawiło, że stał się bardziej wyrzeźbiony. Wiele osób zaczęło pytać, jak osiągnął taki efekt i jakie metody treningowe zastosował.

"Nie tylko łapa urosła, bo opuchnięty cały, ale pozytywnie", "Cudowna para", "Zawsze razem, pięknie wyglądacie" - pisali fani na Instagramie.

Patryk powrócił też do swojego charakterystycznego zarostu, który został profesjonalnie wylansowany przez barbera. To po tym, jak żona go zgoliła, teraz znowu może cieszyć się swoją bujną brodą.

Izabela Macudzińska i Patryk Borowiak w programie "Diabelnie boskie"

Izabela Macudzińska z programu "Diablenie Boskie" jest bizneswoman i razem z mężem prowadzi własną firmę odzieżową. Od wielu lat tworzy związek z Patrykiem Borowiakiem, a razem wychowują córkę Elizę. W ostatnich odcinkach programu mogliśmy zobaczyć, jak Iza zajmowała się Patrykiem z powodu problemów z jego ręką. Kobieta miała dość jego humorów, więc podczas pomagania mu w goleniu postanowiła zrobić mu psikus i całkowicie zgolić jego ulubioną brodę, do której był bardzo przywiązany.

W najnowszym odcinku role się odwróciły. Ona zachorowała, a teraz to on musi się opiekować domem i nią. Sytuacja nie jest łatwa, ponieważ Patryk nie umie gotować, a Iza, zamiast odpoczywać, cały czas prowadzi firmę - choć teraz robi to nie z biura, a z łóżka małżeńskiego. Wyzdrowienie w takich warunkach może być dość skomplikowane.

Ponownie dochodzi do zabawnej sytuacji. Mąż próbuje ugotować rosół na poprawę zdrowia. Niestety, zupa okazuje się niejadalna, ale żeby nie sprawić mu przykrości, Iza udaje, że ją zjadła, podczas gdy potajemnie wylewa wszystko do toalety. Patryk jednak nie daje się nabrać.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości