Iza Zeiske o Bożym Narodzeniu. Zdradziła, ile osób będzie na Wigilii. Prawie jak małe wesele

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Reporter:
Dagmara Olszewska
Iza i Bogusz Zeiske o Świętach Bożego Narodzenia

Iza i Bogusz Zeiske są znani z programu TTV "Gogglebox. Przed telewizorem". Ostatnio uczestniczyli w nagraniach do programu "99 - gra o wszystko". W rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedzieli o planach na święta.

Iza Zeiske razem ze swoim najmłodszym synem Joachimem podbili serca widzów w programie TTV "Gogglebox. Przed telewizorem". Po kilku latach dołączyła również do nich mama Izy i od teraz rodzina Zeiske we troje komentuje różne programy i produkcje telewizyjne.

"Gogglebox". Iza Zeiske o świętach

W programie widzowie nigdy nie mogli oglądać męża Izy, bowiem Bogusz Zeiske nie chciał brać udziału w programie. Na szczęście mąż uczestniczki "Goggleboxa" jest aktywny w jej mediach społecznościowych, a ostatnio małżeństwo wzięło udział w nagraniach programu "99 - gra o wszystko".

Iza i Bogusz Zeiske w rozmowie z Dagmarą Olszewską dla cozatydzien.tvn.pl opowiedzieli o świątecznych planach.

- Wigilia jest zawsze u nas, zjeżdża się cała rodzina, ale dwóch naszych synów jest żonatych, więc nie wiemy jeszcze, czy będą. Nie możemy im narzucić, że tylko do nas muszą przyjechać. Wiadomo, że w któreś święto przyjadą — wyznała uczestniczka.

Iza i Bogusz Zeiske o tym, jak spędzą Boże Narodzenie

Co ciekawe, Iza Zeiske wyjawiła, że sama przygotowuje dania dla ponad 20 osób.

- Tak jak zawsze, ok. 20 osób pewnie będzie. Sama wszystko przygotowuje, ja nie umiem gotować mało. Zawsze jest więcej niż 12 potraw, dzień przed Wigilią zaczynam gotować. Pierogi, kapustę z grzybami, śledzia w oleju, uszka robię szybciej, bo to może poleżeć, ale karpia, łososia, sałatki, czy rybę po grecku robię w ten sam dzień, ale zawsze Bogusz mi pomoże. Podaje, zmywa, przynosi, naprawdę mam pomoc — powiedziała.

Małżeństwo wyznało, że uwielbiają spędzać czas z rodziną i zawsze, kiedy to możliwe, szukają okazji do tego.

- Ja uważam, że rodzina powinna się trzymać razem. Może jesteśmy tradycjonalistami, ale zawsze te spotkania jakoś tak hołubimy i zawsze szukamy pretekstu, żeby się spotkać. Jak są urodziny, to zawsze jest ta celebracja, czy imieniny, czy rocznice ślubów — dodała.

Małżeństwo Zeiske powiedziało również o swoim postanowieniu noworocznym.

- U nas postanowienie noworoczne, to żeby żyć w zdrowiu i się kochać — dodali.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Reporter: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości