Jankowi z "HP" wpadła w oko Ada. Szykuje się rewolucja? "Musicie zobaczyć"

Janek Wojciechowski z "Hotelu Paradise 8"
Janek Wojciechowski z "Hotelu Paradise 8"
Źródło: materiały prasowe
Janek Wojciechowski niedawno dołączył do bohaterów 8. edycji "Hotelu Paradise". To zdecydowanie jednak nie spodobało się Bartkowi Pankowskiemu, który przez pewien czas musiał dzielić sypialnię z nim i z Adą jednocześnie. Niedawno w mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, które według niektórych fanów programu świadczy o tym, że... zazdrość Bartka mogła nie być przypadkowa! Zobaczcie, co Janek Wojciechowski powiedział o Adzie.

8. edycja "Hotelu Paradise" nieuchronnie zbliża się do końca. Tym bardziej emocje widzów, internautów i samych uczestników rosną z każdym dniem. Oliwy do ognia dodał też fakt, że w rajskiej willi pojawiły się aż trzy nowe osoby. Jak teraz potoczy się Rajskie Rozdanie? Tego dowiemy się już niedługo.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Klaudia El Dursi o nowym sezonie "Hotelu Paradise". Jak brak powrotów wpłynął na rozgrywkę?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Janek Wojciechowski z "Hotelu Paradise" o relacji z Adą

Pojawienie się w "Hotelu Paradise" Janka, Kasi i Emi znacząco zmieniło sytuację w programie. Widzowie wyjątkowo ciekawi są podejścia nowego uczestnika do Ady. Bowiem to jej związek z Bartkiem wzbudza na ten moment najwięcej emocji.

"Jak się czułeś na tamten moment, śpiąc razem z Adą i Bartkiem?" - zapytał Janka jeden z internautów.

"Czułem się bardzo dobrze. Nawet jak jest źle to u mnie i tak jest dobrze. Wiecie, każdy swoje w życiu poimprezował, więc w różnych miejscach się spało. Na większych imprezach takie miejsca to był luksus, więc można powiedzieć, że problemu z wygodą nie było. Jeśli chodzi o całą sytuację, to ja też gdzieś ich tam poniekąd rozumiem. No bo patrząc na poprzednie odcinki, jeśli był jakiś rollercoaster, a nagle zaczęło im się układać, to się nie dziwię, że to nie było im na rękę. Jak to się potoczyło dalej? Musicie sami zobaczyć, bo myślę, że było ciekawie. Ja też poniekąd chciałem być wyrozumiały, bo wiem, jak przebiega program i jak w poprzednich edycjach to wyglądało. Na różne możliwości byłem nastawiony" - powiedział uczestnik.

Janek Wojciechowski z "Hotelu Paradise 8"
Janek Wojciechowski z "Hotelu Paradise 8"
Źródło: Instagram

Ciekawość internautów wzbudziła też wypowiedź uczestnika dotycząca jego relacji z Bartkiem.

"Relacja z Bartkiem do dzisiejszego dnia to rollercoaster jak wcześniej. Różnie to jest, różne wrażenie Bartek sprawiał na początku, a różne sprawiał później. Muszę rozgryźć, jakie ma podejście do mnie. Jak to będzie później? Sami zobaczycie" - dodał.

Czy Janek mógłby stworzyć relację z Adą?

"Tak, miałem wtedy w głowie właśnie, żeby stworzyć parę z Adą, ale jak to się potoczy? Musicie zaczekać i zobaczyć w programie" - powiedział. W jednej z późniejszych relacji wyjawił również, że "to właśnie partnerka Bartka najbardziej wpadła mu w oko i gdyby miał taką możliwość, to chciałby stworzyć z nią relację" - wyjaśni.

Jak myślicie Ada i Janek stworzą duet w programie?

"Hotel Paradise 8". Kacper ostro ocenił zachowanie Bartka

Sesje pytań i odpowiedzi na dobre zagościły na instagramowych profilach uczestników 8. edycji "Hotelu Paradise". Niemal po każdym odcinku widzowie i internauci mogą dowiedzieć się czegoś więcej od bohaterów rajskiego show. Okienko umożliwiające rozmowę z fanami otworzył niedawno również Kacper Bleja. Jeden z jego obserwatorów zauważył wówczas, że Bartek i Ada zaproponowali nowemu uczestnikowi spanie na... twardym meblu przystawionym do łóżka.

"Bardzo niesmaczne zachowanie, chociaż nie ukrywam, że trochę śmieszne. Dziwię się Jankowi, że dał się potraktować w ten sposób, ale każdy ma swój styl bycia" - odpowiedział Kacper Bleja.

Wiele pytań o Bartka Pankowskiego otrzymała też Agnieszka Siedlak. Jakiś czas temu, w jednym odcinku było pokazane bowiem, jak rozmawia z nim o możliwości połączenia sił w programie. Te słowa wielu widzom nie przypadły do gustu i sprawiły, że uczestniczka musiała zmierzyć się z krytyką w mediach społecznościowych.

"Najpierw Adę pocieszałaś, a potem z Bartkiem chcesz się parować" - czytamy w wiadomości od fana "Hotelu Paradise" opublikowanej przez Agnieszkę.

"Tłumaczą się winni, więc nie będę się rozwodzić nad tym 'pytaniem'. Ale nie, nie chcieliśmy się sparować. Chyba że byłaby blokada pary, to wtedy się ratujemy. A to, że ktoś coś powie i po sekundzie rzuci słowo ŻART i nie jest to pokazane w telewizji to już wasz problem" - odparła.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości