Katarzyna Grochola jest dumna z wnuka. Syn Doroty Szelągowskej to znany aktor

Katarzyna Grochola
Katarzyna Grochola
Źródło: MWMEDIA
Katarzyna Grochola pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem z wnukiem, który jest gwiazdą polskiej sceny teatralnej. Teraz Antoniego Sztabę możemy oglądać w spektaklu "Wesele". Zobaczcie, czy jest podobny do mamy?

Katarzyna Grochola jest jedną z najbardziej poczytnych i popularnych polskich pisarek. Jej córka Dorota Szelągowska poszła w nieco inne ślady, bowiem zajęła się projektowaniem wnętrz, a karierę w mediach zaczęła od prowadzenia różnych programów jeszcze w latach 90.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Powrót "Wesela" Stanisława Wyspiańskiego po 123 Latach. Premiera w Teatrze im. Juliusza Słowackiego
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Syn Doroty Szelągowskiej jest znanym polskim aktorem

Od 2014 r. dziennikarka prowadzi programy o tematyce wnętrzarskiej w kanałach należących do grupy TVN: była prowadzącą "Dorota Was urządzi", "Polowanie na kuchnie", "Weekendowe metamorfozy Doroty" oraz "Wielkanocne metamorfozy Doroty", a także "Totalne remonty Szelągowskiej".

Prywatnie Dorota Szelągowska jest mamą dwójki dzieci: 23-letniego syna Antoniego i sześcioletniej córeczki Wandy. Córka Katarzyny Grocholi rzadko mówi w mediach o swoim życiu prywatnym, które stara się trzymać tylko dla siebie, jednak kilka lat temu głośniej w mediach zaczęło się robić o jej synu Antonim, który szturmem podbił polską scenę teatralną.

Dorota Szelągowska była trzykrotnie zamężna. Z pierwszym mężem aktorem Pawłem Hartliebem doczekała się syna Antoniego, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Od 2002 r. dziennikarka była związana z Adamem Sztabą, którego poślubiła po 11 latach związku w 2013 r., jednak zaledwie dwa lata po ślubie w mediach pojawiła się informacja o ich rozstaniu. To właśnie po nim syn projektantki odziedziczył nazwisko.

Jakiś czas temu Antoni Sztaba w rozmowie z reporterką "Dzień dobry TVN" powiedział o swojej rodzinie. Przeszkadzała mu popularność rodziców?

"Miałem taki moment, że próbowałem z tym walczyć, no ale nazwiska się nie wyrzeknę. Tak, mam mamę, którą robi fajne rzeczy, tatę, który robi fajne rzeczy i babcię, która robi fajne rzeczy. Czy to sprawia, że ja nie mogę robić fajnych rzeczy?" - mówił.

Katarzyna Grochola pokazała zdjęcie z wnukiem. Kim jest Antoni Sztaba?

Antoniego Sztabę możemy oglądać w serialu produkcji TVN "Lipowo. Zmowa milczenia", a niebawem premierę będzie miał film "Mighun", w którym 23-latek zagrał u boku Marcina Dorocińskiego. Ponadto syn Doroty Szelągowskiej zachwyca na krakowskiej scenie teatralnej w musicalu "1989", a także w spektaklu "Wesele", które możemy obejrzeć w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.

Ostatnio w mediach głośno jest o tym drugim, czyli "Weselu", w którym to Antoni Sztaba wcielił się w postać drużby Jaśka, który jak wiemy ze słynnego dramatu Stanisława Wyspiańskiego — zgubił złoty róg. Właśnie do tego nawiązała Katarzyna Grochola w ostatnim poście na Instagramie.

"Mój wnuk wymiata w 'Weselu'. To mój wnuk zgubił róg… wzruszył mnie… pozdrawiam Was wszystkich i namawiam na Wesele w Teatrze Słowackiego w Krakowie" - czytamy.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości