Julia von Stein w kolejnym programie TTV. Co wiemy o "diabelnie boskiej" uczestniczce?

Autor:
Kamila
Jamrożek
Julia von Stein z "Diabelnie boskie"

Julia von Stein jest niekwestionowaną ikoną programów TTV. Już od 3 marca rusza premiera nowego show "Diabelnie Boskie", gdzie znowu będziemy mieli okazję zgłębić życie tej wyjątkowej kobiety. Przygotujcie się na fascynującą podróż do świata Julii von Stein, która w tym programie odkryje przed widzami jeszcze więcej swoich sekretów. Tymczasem zebraliśmy najważniejsze informacje na jej temat.

Julia von Stein stała się ukochaną przez widzów postacią w programie "Królowe życia", gdzie dzieliła się historią swojej nietypowej pracy związanej z branżą pogrzebową oraz pokazywała piękno miast, w których mieszka. Nie tylko ten show, ale również inne programy stacji TTV uwieczniają wyjątkową osobowość Julii von Stein. Jej charyzma i niepowtarzalny styl z pewnością zapadły w pamięć widzom, którzy chcieliby dowiedzieć się o niej więcej. Oto jej sylwetka!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Julia von Stein o pracy w branży funeralnej. Wyznała, czy wierzy w duchy
Julia von Stein o pracy w branży funeralnej. Wyznała, czy wierzy w duchy Julia von Stein o pracy w branży funeralnej. Opowiedziała czego obawia się jej tata

Julia von Stein – kim jest? Pochodzenie, rodzina, jak wyglądała kiedyś

Julia von Stein ma 27 lat. Pomimo zamożnego pochodzenia i sukcesów w biznesie, Julia pozostaje skromną i pełną wdzięku kobietą, która ceni sobie bliskość rodziny. Choć na co dzień mieszka w Warszawie, to zawsze z sentymentem wspomina swoje rodzinne miasto Tarnów, w którym dorastała i gdzie do dziś mieszka jej rodzina.

Julia von Stein jest niezwykle blisko związana z rodzicami, z którymi często dzieli się swoimi radosnymi chwilami, ale także kłopotami. Nie ma dla niej nic ważniejszego niż rodzinne więzi, a szczególnie czas spędzony z mamą, tatą i babcią. Celebrytka chętnie wraca do Tarnowa, by móc cieszyć się wspólnymi chwilami z najbliższymi. Mimo, że Julia odniosła już wiele sukcesów w życiu, to dla niej najcenniejsze są chwile spędzone w gronie najbliższych.

Julia von Stein na zdjęciu sprzed lat Źródło: Player.pl

Julia von Stein – studia, zawód, praca

Julia von Stein to niezwykle wszechstronna kobieta, która studiowała dziennikarstwo. Dziś zajmuje się czymś zupełnie innym niż pisanie artykułów - wspólnie z rodzicami prowadzi rodzinny biznes pogrzebowy. Julia odpowiada za projektowanie trumien, co wymaga od niej dużej wrażliwości estetycznej i artystycznej. Do jej zadań należy również kosmetyka pośmiertna, czyli malowanie zwłok i przygotowanie ich do ostatniego pożegnania. Jest to praca wymagająca nie tylko wrażliwości, ale także spokoju i opanowania. Julia von Stein wykonuje jednak swoje zadanie z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Mimo, że praca związana z biznesem pogrzebowym wydaje się trudna i wymagająca, Julia von Stein potrafi znaleźć w niej piękno i wartość. Dzięki jej wrażliwości, empatii i wyjątkowym umiejętnościom, może pomóc ludziom w trudnych momentach. Jak wyznała w rozmowie dla cozatydzien.tvn.pl, nie potrafiłaby pracować w branży, której by nie kochała. Opowiedziała także, jak wyglądało jej dorastanie w zamożnym domu i za co do końca życia będzie wdzięczna rodzicom.

Jestem niesamowicie dumna z niezależności. Jest takie określenie na dzieci z zamożnych domów: banan, córeczka tatusia i tak dalej. Ja gdy byłam nastolatką i młodą dziewczyną miałam pretensje do taty. Nie rozumiałam, dlaczego nie chce mi dać pieniędzy, dlaczego muszę pracować jako kelnerka albo iść sprzątać w wakacje. A moje koleżanki i koledzy, którzy pewnie bardziej powinni iść do pracy, nie chodzili, tylko rodzice im dawali pieniądze. I mój ojciec zawsze powtarzał: "robię to, żebyś nie była kaleką życiową". Na początku były tylko z tego awantury, nie potrafiłam tego zrozumieć. A dzisiaj jestem bardzo wdzięczna tacie, że przygotował mnie do życia. Nauczył mnie, żeby pracować samemu, bo też inaczej smakuje swój własny sukces, inaczej się wydaje swoje zarobione pieniądze, niż jak się je dostanie. Czy jestem waleczna i silna? Pracuję w tak ciężkiej branży… może ona nie jest ciężka ogólnie, ale dla kobiety młodej, w miarę atrakcyjnej jest to naprawdę trudne. Muszę być silna. Ja kocham swoją pracę. Nie umiałabym pracować w branży, której bym nie kochała. To jest całe moje życie. To daje mi ogromną satysfakcję. Pomoc ludziom w żałobie, którą mogę dać - to jest coś pięknego

Przez branżę funeralną, w której wraz z rodziną pracuje na co dzień internauci okrzyknęli Julię von Stein "Królową życia i śmierci".

Julia von Stein
Julia von Stein Julia von Stein Źródło: Instagram "Diabelnie boskie"

Julia von Stein – kariera medialna, programy

Julia von Stein to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy TTV. Jej niecodzienna profesja, a także osobowość zrobiły na widzach spore wrażenie. Zachwyciła ona fanów "Królowych życia" czy "Dam i wieśniaczek". Jednak to jeszcze nie koniec jej przygody z telewizją! Już 3 marca zadebiutuje nowy program stacji - "Diabelnie boskie", w którym Julia razem z innymi kobietami o silnym charakterze jak np. Katarzyna "Laluna" Lirsz, Alex Morzyńska, Carina Lundmark czy Izabela Macudzińska zdradzi tajemnice swojego luksusowego stylu życia. Mało tego widzowie będą mogli zobaczyć Julię w kolejnym sezonie "99. Gry o wszystko. VIP", w której wzięła udział razem ze swoim przyjacielem Arkadiuszem Tańculą.

Julia von Stein dodała zdjęcie z Arkadiuszem Tańculą
Julia von Stein z Arkadiuszem Tańculą Źródło: Instagram

Julia von Stein – życie prywatne

Julia von Stein ukrywa swój status w związku. Fani spekulowali, czy jest może w związku z partnerem, z kóym wystapi w programie "99- gra o wszystko". Arkadiusz Tańcula przyznał jednak w rozmowie z Dagmarą Olszewską z cozatydzien.tvn.pl, że jego kontakty z królową życia zacieśniają się, kiedy ta nie jest w związku.

To jest tak, że my się bardziej kolegujemy, kiedy Julia nie jest w związku, bo potem ona jest w jakimś związku, jej partnerzy według oficjalnej wersji "są zazdrośni", a ja widzę, że ona jest taka, że poświęca się tym związkom i już nie ma dla mnie czasu, ale kiedy coś jest nie tak, to dzwoni, żali się i płacze

Julia von Stein dodała, że poznali się lata temu i od tej pory pozostają w przyjacielskich stosunkach.

Jej faceci przemijają, a ja cały czas jestem obok, wracam jak boomerang

Julia von Stein opowiedziała też więcej o swoim życiu osobistym serwisowi cozatydzien.tvn.pl. Jeszcze do niedawna jej z pozoru idealne życie, wyglądało zupełnie inaczej. Przyznała też, że ma stalkera i nigdy nie nie opuszcza mieszkania bez gazu pieprzowego.

Bałam się śmierci. Jak miałam 21 lat (nikt o tym nie wie), dostałam wyrok, że prawdopodobnie nie przeżyję. Byłam bardzo poważnie chora i bałam się, że umrę jako 21-letnia dziewczyna. Dzisiaj traktuję życie tak, jakby każdy dzień, miał być tym ostatnim. I to nie są tylko puste słowa, tylko naprawdę próbuję czerpać z każdego dnia jak najwięcej. Czasem się wkurzam w samochodzie, że są korki, że się spóźnię, ale mówię sobie potem, że to nie jest ważne, to nic nie zmieni. Zdrowie jest najważniejsze. Życie skopało mnie tak mocno po dupie, że wiem, że zdrowie jest najważniejsze

Julia von Stein
Julia von Stein Julia von Stein Źródło: Instagram "Diabelnie boskie"

Julia von Stein – Instagram

Julia von Stein prowadzi prywatne konto na Instagramie. Jej nick to @julia_von_stein. 

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Grzegorz Gołębiowski/TVN

Pozostałe wiadomości