Julia von Stein w kolejnym programie TTV. Co wiemy o "diabelnie boskiej" uczestniczce?

Julia von Stein z "Diabelnie boskie"
Julia von Stein z "Diabelnie boskie"
Źródło: Grzegorz Gołębiowski/TVN
Julia von Stein jest niekwestionowaną ikoną programów TTV. Już od 3 marca rusza premiera nowego show "Diabelnie Boskie", gdzie znowu będziemy mieli okazję zgłębić życie tej wyjątkowej kobiety. Przygotujcie się na fascynującą podróż do świata Julii von Stein, która w tym programie odkryje przed widzami jeszcze więcej swoich sekretów. Tymczasem zebraliśmy najważniejsze informacje na jej temat.

Julia von Stein stała się ukochaną przez widzów postacią w programie "Królowe życia", gdzie dzieliła się historią swojej nietypowej pracy związanej z branżą pogrzebową oraz pokazywała piękno miast, w których mieszka. Nie tylko ten show, ale również inne programy stacji TTV uwieczniają wyjątkową osobowość Julii von Stein. Jej charyzma i niepowtarzalny styl z pewnością zapadły w pamięć widzom, którzy chcieliby dowiedzieć się o niej więcej. Oto jej sylwetka!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Julia von Stein o pracy w branży funeralnej. Wyznała, czy wierzy w duchy
Julia von Stein o pracy w branży funeralnej. Opowiedziała czego obawia się jej tata

Julia von Stein – kim jest? Pochodzenie, rodzina, jak wyglądała kiedyś

Julia von Stein ma 27 lat. Pomimo zamożnego pochodzenia i sukcesów w biznesie, Julia pozostaje skromną i pełną wdzięku kobietą, która ceni sobie bliskość rodziny. Choć na co dzień mieszka w Warszawie, to zawsze z sentymentem wspomina swoje rodzinne miasto Tarnów, w którym dorastała i gdzie do dziś mieszka jej rodzina.

Julia von Stein jest niezwykle blisko związana z rodzicami, z którymi często dzieli się swoimi radosnymi chwilami, ale także kłopotami. Nie ma dla niej nic ważniejszego niż rodzinne więzi, a szczególnie czas spędzony z mamą, tatą i babcią. Celebrytka chętnie wraca do Tarnowa, by móc cieszyć się wspólnymi chwilami z najbliższymi. Mimo, że Julia odniosła już wiele sukcesów w życiu, to dla niej najcenniejsze są chwile spędzone w gronie najbliższych.

Julia von Stein na zdjęciu sprzed lat
Julia von Stein na zdjęciu sprzed lat
Źródło: Player.pl

Julia von Stein – studia, zawód, praca

Julia von Stein to niezwykle wszechstronna kobieta, która studiowała dziennikarstwo. Dziś zajmuje się czymś zupełnie innym niż pisanie artykułów - wspólnie z rodzicami prowadzi rodzinny biznes pogrzebowy. Julia odpowiada za projektowanie trumien, co wymaga od niej dużej wrażliwości estetycznej i artystycznej. Do jej zadań należy również kosmetyka pośmiertna, czyli malowanie zwłok i przygotowanie ich do ostatniego pożegnania. Jest to praca wymagająca nie tylko wrażliwości, ale także spokoju i opanowania. Julia von Stein wykonuje jednak swoje zadanie z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Mimo, że praca związana z biznesem pogrzebowym wydaje się trudna i wymagająca, Julia von Stein potrafi znaleźć w niej piękno i wartość. Dzięki jej wrażliwości, empatii i wyjątkowym umiejętnościom, może pomóc ludziom w trudnych momentach. Jak wyznała w rozmowie dla cozatydzien.tvn.pl, nie potrafiłaby pracować w branży, której by nie kochała. Opowiedziała także, jak wyglądało jej dorastanie w zamożnym domu i za co do końca życia będzie wdzięczna rodzicom.

Jestem niesamowicie dumna z niezależności. Jest takie określenie na dzieci z zamożnych domów: banan, córeczka tatusia i tak dalej. Ja gdy byłam nastolatką i młodą dziewczyną miałam pretensje do taty. Nie rozumiałam, dlaczego nie chce mi dać pieniędzy, dlaczego muszę pracować jako kelnerka albo iść sprzątać w wakacje. A moje koleżanki i koledzy, którzy pewnie bardziej powinni iść do pracy, nie chodzili, tylko rodzice im dawali pieniądze. I mój ojciec zawsze powtarzał: "robię to, żebyś nie była kaleką życiową". Na początku były tylko z tego awantury, nie potrafiłam tego zrozumieć. A dzisiaj jestem bardzo wdzięczna tacie, że przygotował mnie do życia. Nauczył mnie, żeby pracować samemu, bo też inaczej smakuje swój własny sukces, inaczej się wydaje swoje zarobione pieniądze, niż jak się je dostanie. Czy jestem waleczna i silna? Pracuję w tak ciężkiej branży… może ona nie jest ciężka ogólnie, ale dla kobiety młodej, w miarę atrakcyjnej jest to naprawdę trudne. Muszę być silna. Ja kocham swoją pracę. Nie umiałabym pracować w branży, której bym nie kochała. To jest całe moje życie. To daje mi ogromną satysfakcję. Pomoc ludziom w żałobie, którą mogę dać - to jest coś pięknego
- powiedziała.

Przez branżę funeralną, w której wraz z rodziną pracuje na co dzień internauci okrzyknęli Julię von Stein "Królową życia i śmierci".

Julia von Stein
Julia von Stein
Julia von Stein
Źródło: Instagram "Diabelnie boskie"

Julia von Stein – kariera medialna, programy

Julia von Stein to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy TTV. Jej niecodzienna profesja, a także osobowość zrobiły na widzach spore wrażenie. Zachwyciła ona fanów "Królowych życia" czy "Dam i wieśniaczek". Jednak to jeszcze nie koniec jej przygody z telewizją! Już 3 marca zadebiutuje nowy program stacji - "Diabelnie boskie", w którym Julia razem z innymi kobietami o silnym charakterze jak np. Katarzyna "Laluna" Lirsz, Alex Morzyńska, Carina Lundmark czy Izabela Macudzińska zdradzi tajemnice swojego luksusowego stylu życia. Mało tego widzowie będą mogli zobaczyć Julię w kolejnym sezonie "99. Gry o wszystko. VIP", w której wzięła udział razem ze swoim przyjacielem Arkadiuszem Tańculą.

Julia von Stein z Arkadiuszem Tańculą
Julia von Stein z Arkadiuszem Tańculą
Źródło: Instagram

Julia von Stein – życie prywatne

Julia von Stein ukrywa swój status w związku. Fani spekulowali, czy jest może w związku z partnerem, z kóym wystapi w programie "99- gra o wszystko". Arkadiusz Tańcula przyznał jednak w rozmowie z Dagmarą Olszewską z cozatydzien.tvn.pl, że jego kontakty z królową życia zacieśniają się, kiedy ta nie jest w związku.

To jest tak, że my się bardziej kolegujemy, kiedy Julia nie jest w związku, bo potem ona jest w jakimś związku, jej partnerzy według oficjalnej wersji "są zazdrośni", a ja widzę, że ona jest taka, że poświęca się tym związkom i już nie ma dla mnie czasu, ale kiedy coś jest nie tak, to dzwoni, żali się i płacze
- powiedział. 

Julia von Stein dodała, że poznali się lata temu i od tej pory pozostają w przyjacielskich stosunkach.

Jej faceci przemijają, a ja cały czas jestem obok, wracam jak boomerang
- zażartował wtedy przyjaciel celebrytki.

Julia von Stein opowiedziała też więcej o swoim życiu osobistym serwisowi cozatydzien.tvn.pl. Jeszcze do niedawna jej z pozoru idealne życie, wyglądało zupełnie inaczej. Przyznała też, że ma stalkera i nigdy nie nie opuszcza mieszkania bez gazu pieprzowego.

Bałam się śmierci. Jak miałam 21 lat (nikt o tym nie wie), dostałam wyrok, że prawdopodobnie nie przeżyję. Byłam bardzo poważnie chora i bałam się, że umrę jako 21-letnia dziewczyna. Dzisiaj traktuję życie tak, jakby każdy dzień, miał być tym ostatnim. I to nie są tylko puste słowa, tylko naprawdę próbuję czerpać z każdego dnia jak najwięcej. Czasem się wkurzam w samochodzie, że są korki, że się spóźnię, ale mówię sobie potem, że to nie jest ważne, to nic nie zmieni. Zdrowie jest najważniejsze. Życie skopało mnie tak mocno po dupie, że wiem, że zdrowie jest najważniejsze
- mówiła Julia von Stein.
Julia von Stein
Julia von Stein
Julia von Stein
Źródło: Instagram "Diabelnie boskie"

Julia von Stein – Instagram

Julia von Stein prowadzi prywatne konto na Instagramie. Jej nick to @julia_von_stein. 

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Grzegorz Gołębiowski/TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Dorota Krempa o roli w "Na Wspólnej" i macierzyństwie. Czy chciałaby, aby syn poszedł w jej ślady? [TYLKO U NAS]

Dorota Krempa o roli w "Na Wspólnej" i macierzyństwie. Czy chciałaby, aby syn poszedł w jej ślady? [TYLKO U NAS]

Martyna Kaczmarek szczerze na temat kryzysu w związku. Nie mieszka już z mężem. "Jestem w dołku" [TYLKO U NAS]

Martyna Kaczmarek szczerze na temat kryzysu w związku. Nie mieszka już z mężem. "Jestem w dołku" [TYLKO U NAS]

Joanna Krupa o problemach zdrowotnych. "Tylko najbliżsi wiedzą..." [TYLKO U NAS]

Joanna Krupa o problemach zdrowotnych. "Tylko najbliżsi wiedzą..." [TYLKO U NAS]

Dominik Szymański zwyciężył 12. edycję "Top Model". Wyjawił nam, co sądzi o wygranej [TYLKO U NAS]

Dominik Szymański zwyciężył 12. edycję "Top Model". Wyjawił nam, co sądzi o wygranej [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka szczerze o zmianach w życiu. "Zdarza mi się zaszaleć" [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka szczerze o zmianach w życiu. "Zdarza mi się zaszaleć" [TYLKO U NAS]

Kornelia i Marek ze "ŚOPW" o pierwszych kłótniach i przeprowadzce. Gdzie zamieszkali?

Kornelia i Marek ze "ŚOPW" o pierwszych kłótniach i przeprowadzce. Gdzie zamieszkali?

Marcin ze "ŚOPW" o drugiej szansie i słynnej majówce. Wyjawił, co się wydarzyło

Marcin ze "ŚOPW" o drugiej szansie i słynnej majówce. Wyjawił, co się wydarzyło

Kortez o przerwie w muzyce i trudnych doświadczeniach osobistych. "Nie chciałem cierpieć"

Kortez o przerwie w muzyce i trudnych doświadczeniach osobistych. "Nie chciałem cierpieć"

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Bracia Collins szczerze o swojej relacji. Wspominają trudne momenty. "Byliśmy w ekstremalnych warunkach" [TYLKO U NAS]

Bracia Collins szczerze o swojej relacji. Wspominają trudne momenty. "Byliśmy w ekstremalnych warunkach" [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu rodziny, karierze i zmianach po urodzeniu dzieci. "Mniej się boję wygłupić" [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu rodziny, karierze i zmianach po urodzeniu dzieci. "Mniej się boję wygłupić" [TYLKO U NAS]

Katarzyna Bosacka w szczerej rozmowie o życiu bez męża. "Już z tego dołka wychodzę"

Katarzyna Bosacka w szczerej rozmowie o życiu bez męża. "Już z tego dołka wychodzę"

Mateusz Banasiuk zdradził, jak jego syn reaguje na popularność rodziców. "Na początku krzyczał" [TYLKO U NAS]

Mateusz Banasiuk zdradził, jak jego syn reaguje na popularność rodziców. "Na początku krzyczał" [TYLKO U NAS]

Jak powstaje serial "Detektywi"? Zobaczcie niezwykłe kulisy produkcji! [TYLKO U NAS]

Jak powstaje serial "Detektywi"? Zobaczcie niezwykłe kulisy produkcji! [TYLKO U NAS]

Monika Miller nie chciała być sławna. "Dziadek wrzucił moje zdjęcie, wszyscy się zaczęli szarpać"

Monika Miller nie chciała być sławna. "Dziadek wrzucił moje zdjęcie, wszyscy się zaczęli szarpać"

Marianna Gierszewska kończy karierę. Nam mówi o przełomowym momencie. "Mówiłam do mamy, żeby mnie zabiła"

Marianna Gierszewska kończy karierę. Nam mówi o przełomowym momencie. "Mówiłam do mamy, żeby mnie zabiła"

Lanberry o samotnym życiu artysty, miłości i piosenkach influencerów. "To jest czysty skok na hajs"

Lanberry o samotnym życiu artysty, miłości i piosenkach influencerów. "To jest czysty skok na hajs"

Adam Woronowicz o przyszłości córki. Czy najstarsza pociecha pójdzie jego śladami? [TYLKO U NAS]

Adam Woronowicz o przyszłości córki. Czy najstarsza pociecha pójdzie jego śladami? [TYLKO U NAS]

Katarzyna Warnke o wychowaniu córki. "Nie da się kontrolować sytuacji, która jest w innym domu" [TYLKO U NAS]

Katarzyna Warnke o wychowaniu córki. "Nie da się kontrolować sytuacji, która jest w innym domu" [TYLKO U NAS]

Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

Roksana Węgiel o nowym singlu i małżeństwie. Po ślubie zrobi przerwę w karierze? [TYLKO U NAS]

Roksana Węgiel o nowym singlu i małżeństwie. Po ślubie zrobi przerwę w karierze? [TYLKO U NAS]

Laura Samojłowicz o aktorstwie i trudnych doświadczeniach. "Ludzie potrafią być jak hieny" [TYLKO U NAS]

Laura Samojłowicz o aktorstwie i trudnych doświadczeniach. "Ludzie potrafią być jak hieny" [TYLKO U NAS]

Magda Femme po 11 latach od zaręczyn planuje ślub. "Nie odbędzie się tak, jakbym chciała"

Magda Femme po 11 latach od zaręczyn planuje ślub. "Nie odbędzie się tak, jakbym chciała"

Sonia Bohosiewicz o relacji z tatą i rodzeństwie. "Musieliśmy natychmiast dojrzeć" [TYLKO U NAS]

Sonia Bohosiewicz o relacji z tatą i rodzeństwie. "Musieliśmy natychmiast dojrzeć" [TYLKO U NAS]

Dowódcy "Naszych w mundurach" zdradzają tajemnice drugiego sezonu. Czego się możemy spodziewać? [TYLKO U NAS]

Dowódcy "Naszych w mundurach" zdradzają tajemnice drugiego sezonu. Czego się możemy spodziewać? [TYLKO U NAS]

Margaret wydała nowy singiel. Jej najnowsza płyta  dzieli się na "siniakową" i "cekinową". Co to znaczy?

Margaret wydała nowy singiel. Jej najnowsza płyta dzieli się na "siniakową" i "cekinową". Co to znaczy?

Patricia Kazadi wraca na scenę. "Te cztery lata umocniły mnie jako kobietę"

Patricia Kazadi wraca na scenę. "Te cztery lata umocniły mnie jako kobietę"

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

Jakub Gierszał o trudach przygotowania do roli w filmie "Doppelgänger. Sobowtór" [TYLKO U NAS]

Jakub Gierszał o trudach przygotowania do roli w filmie "Doppelgänger. Sobowtór" [TYLKO U NAS]

Martyna Wojciechowska o porażkach. "Ludzie czasem nas zawodzą"

Martyna Wojciechowska o porażkach. "Ludzie czasem nas zawodzą"

Skórzane kurtki i płaszcze to wielki trend tej jesieni. Sprawdź, jak noszą je gwiazdy

Skórzane kurtki i płaszcze to wielki trend tej jesieni. Sprawdź, jak noszą je gwiazdy

Magda Femme o córce. Czy chciałaby stanąć z nią na scenie?

Magda Femme o córce. Czy chciałaby stanąć z nią na scenie?

Marta Wiśniewska o partnerze, dzieciach i pracy. "Już nie pędzę" [TYLKO U NAS]

Marta Wiśniewska o partnerze, dzieciach i pracy. "Już nie pędzę" [TYLKO U NAS]

Adam Woronowicz o relacji z Julią Wieniawą. "Dzieli nas dokładnie całe pokolenie" [TYLKO U NAS]

Adam Woronowicz o relacji z Julią Wieniawą. "Dzieli nas dokładnie całe pokolenie" [TYLKO U NAS]

Maja Ostaszewska i Iza Kuna o filmie "Teściowie 2". "Seks cały czas będzie pod kołdrą"

Maja Ostaszewska i Iza Kuna o filmie "Teściowie 2". "Seks cały czas będzie pod kołdrą"

Emilia Stachurska zasłynęła rolą Zuzi w serialu "Niania". Co się z nią stało?

Emilia Stachurska zasłynęła rolą Zuzi w serialu "Niania". Co się z nią stało?

Sonia Bohosiewicz o wyprowadzce siostry za granicę. Wyjaśniła, jak wpłynęło to na ich relację

Sonia Bohosiewicz o wyprowadzce siostry za granicę. Wyjaśniła, jak wpłynęło to na ich relację

Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

Klaudia El Dursi o problemach ze zdrowiem. Przyznała, że cierpi od kilku lat

Klaudia El Dursi o problemach ze zdrowiem. Przyznała, że cierpi od kilku lat

Monika Miller o stylu, randkach i relacji z dziadkiem. "Często się mnie czepia"

Monika Miller o stylu, randkach i relacji z dziadkiem. "Często się mnie czepia"

Klaudia El Dursi o zazdrości w związku. "Często otrzymuję propozycje matrymonialne"

Klaudia El Dursi o zazdrości w związku. "Często otrzymuję propozycje matrymonialne"

Trzeci sezon serialu "Skazana". Kiedy premiera w serwisie Player?

Trzeci sezon serialu "Skazana". Kiedy premiera w serwisie Player?

Maja Frykowska o nowym projekcie i rodzinie. "Moja córka jest dużo bardziej świadoma, niż ja byłam 20 lat temu"

Maja Frykowska o nowym projekcie i rodzinie. "Moja córka jest dużo bardziej świadoma, niż ja byłam 20 lat temu"

Córka Pawła Golca jest już dorosła i idzie w jego ślady. Tak dziś wygląda Maja Golec

Córka Pawła Golca jest już dorosła i idzie w jego ślady. Tak dziś wygląda Maja Golec

Piotr Adamczyk nie chodzi na randki z żoną. "Zaskoczę Karolinę"

Piotr Adamczyk nie chodzi na randki z żoną. "Zaskoczę Karolinę"

"Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?

"Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?

Julia Kamińska o przekraczaniu granic w singlu "Granica". "Miałam wrażenie, że na plecach mam karabin"

Julia Kamińska o przekraczaniu granic w singlu "Granica". "Miałam wrażenie, że na plecach mam karabin"

Kinga Jasik ze "Skazanej" o intymnych scenach. "Czułam stres, że to Adam Woronowicz" [TYLKO U NAS]

Kinga Jasik ze "Skazanej" o intymnych scenach. "Czułam stres, że to Adam Woronowicz" [TYLKO U NAS]