Julia von Stein pierwszy raz pokazała dziadka. Chce jej przekazać... nietypowy prezent

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Julia von Stein z "Diabelnie boskie"

W ostatnim odcinku "Diabelnie Boskich" Julia von Stein razem z mamą i babcią wybrały się na agroturystykę dziadka celebrytki, aby celebrować Święto Niepodległości USA, które dziadek Julii świętuje kilka razy w roku. Senior miał małą niespodziankę dla wnuczki.

Julia von Stein jest znana widzom TTV z programów takich jak "Diabelnie boskie", "99 - gra o wszystko. VIP", czy "Damy i wieśniaczki". Aktywnie prowadzi też swoje konta w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z internautami codziennością i pokazuje, jak wygląda praca w branży funeralnej.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Julia von Steinhoff w pierwszym odcinku cyklu "Bliżej gwiazd"
Julia von Steinhoff w pierwszym odcinku cyklu "Bliżej gwiazd" Pierwszym gościnią cyklu “Bliżej Gwiazd” jest Julia von Steinhoff, bohaterka programów TTV. W emocjonalnej rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedziała o dzieciństwie, okrucieństwie rówieśników patrzących na nią przez pryzmat zawodu rodziców i hejcie. Przytoczyła historię swojej walki o samoakceptację i o to, by pierwszy raz usłyszeć od taty słowa: “Jestem z ciebie dumny”. Jak działalność w branży funeralnej wpływa na poszukiwania miłości? Czy głęboka wiara pomaga w życiu? Tego wszystkiego dowiecie się z premierowego odcinka programu “Bliżej Gwiazd”.

Julia von Stein pokazała dziadka

Julia jest ulubienicą widzów TTV. Celebrytka często mówi o swojej rodzinie w mediach społecznościowych, a także w programach. W ostatnim odcinku "Diabelnie Boskich" Julia wraz z mamą i babcią wybrały się do Łowczówka na ranczo jej dziadka Joe.

Joe był mężem babci Julii — Romy przez zaledwie 1,5 roku, a od rozstania minęło już 53 lata, jednak byli partnerzy nadal utrzymują ciepłe relacje. Dziadek Julii von Stein pięć lat temu wrócił ze Stanów Zjednoczonych do Polski i co roku hucznie obchodzi Święto Niepodległości USA, nawet kilka razy w roku.

"Dziadek Joe prawie całe życie spędził w Stanach Zjednoczonych, więc dla niego święta polskie chyba mają mniejsze znaczenie. (...) Dziadek lata mieszkał w USA, babcia dużo czasu spędza w Holandii, więc oni też mają inne nastawienie, to nie jest 100% polska mentalność, czyli po tylu latach potrafią podać sobie rękę i pośmiać się razem" — mówiła Julia von Stein.

Dziadek Julii von Stein
Dziadek Julii von Stein Dziadek Julii von Stein Źródło: player.pl
Julia von Stein z dziadkiem
Julia von Stein z dziadkiem Julia von Stein z dziadkiem Źródło: player.pl

Julia von Stein zajmie się agroturystyką po dziadku?

Dziadek Joe po powrocie ze Stanów Zjednoczonych zainwestował w agroturystykę i sarny. Jego gospodarstwo rozciąga się na bardzo dużej powierzchni, a rodzina chętnie spędza tam czas, co mogliśmy zauważyć w 18. odcinku programu "Diabelnie Boskie".

Na ranczu Julia spotkała się z całą rodziną. Po kolacji dziadek Joe poszedł z Julią na spacer po włościach.

"Nasza rodzina od mojej strony pochodzi z Kresów Wschodnich, wiadomo, II wojna światowa i różne sprawy spowodowały, że przyjechaliśmy tutaj. Mnie jeszcze wtedy nie było, ale twoi dziadkowie i pradziadkowie dorabiali się tutaj wszystkiego od nowa (...) ty teraz można powiedzieć, że jesteś już na gotowym. Teraz jest inny świat, inna rzeczywistość i to jest szczęście młodego pokolenia" - mówił dziadek Julii von Stein.

"Nie chciałabyś kiedyś mieszkać na wsi, na farmie? (...) Gdyby kiedyś ci to dziadek przekazał, zajęłabyś się tym?" - zapytał dziadek Julię.

"Dziadku, ty będziesz żył 200 lat, ty mnie przeżyjesz, nie strasz mnie tak, ale oczywiście, że się zajmę" - powiedziała.

Julia von Stein z dziadkiem Joe
Julia von Stein z dziadkiem Joe Julia von Stein z dziadkiem Joe Źródło: player.pl
Julia von Stein z dziadkiem
Julia von Stein z dziadkiem Julia von Stein z dziadkiem Źródło: player.pl

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Grzegorz Gołębiowski/TVN

Pozostałe wiadomości