Julia von Stein przeszła wielką metamorfozę. Nowa fryzura całkowicie różni się od poprzedniej

Julia von Stein
Julia von Stein
Źródło: Archiwum prywatne
Julia von Stein jest jedną z tych osób, bez których ciężko już wyobrazić sobie programy stacji TTV. Nic dziwnego więc, że tysiące osób każdego dnia zaglądają na jej instagramowe konto, by zobaczyć jak wygląda jej codzienność. Niedawno gwiazda "Diabelnie boskich" podzieliła się efektami spektakularnej metamorfozy włosów.

Julia von Stein chętnie opowiada o swoim wyjątkowym życiu. Jest młoda, piękna, bogata i pracuje w branży funeralnej, co wielokrotnie powoduje zainteresowanie, a nawet niedowierzanie. Nieodłącznym elementem jej wizerunku są również długie blond włosy. Tym bardziej zmiana na którą się zdecydowała była niemałym zaskoczeniem.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

27102022_BLIZEJGWIAZD_JULIAVONSTEIN (1)
Julia von Steinhoff w pierwszym odcinku cyklu "Bliżej gwiazd"
Pierwszym gościnią cyklu “Bliżej Gwiazd” jest Julia von Steinhoff, bohaterka programów TTV. W emocjonalnej rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedziała o dzieciństwie, okrucieństwie rówieśników patrzących na nią przez pryzmat zawodu rodziców i hejcie. Przytoczyła historię swojej walki o samoakceptację i o to, by pierwszy raz usłyszeć od taty słowa: “Jestem z ciebie dumny”. Jak działalność w branży funeralnej wpływa na poszukiwania miłości? Czy głęboka wiara pomaga w życiu? Tego wszystkiego dowiecie się z premierowego odcinka programu “Bliżej Gwiazd”.

Julia von Stein przeszła metamorfozę

Gwiazda programów TTV słynie z zamiłowania do życia na najwyższym poziomie. Na wszystko, co ma ciężko jednak pracuje i nie zamierza pozwolić na to, by przylgnęła do niej łatka "bogatej córki". Dumnie kroczy bowiem przez życie i z pełnym zaangażowaniem rozwija swoje kolejne przedsięwzięcia. Niedawno wyznała nawet, że jest w trakcie spełniania wielkiego marzenia - tworzenia marki modowej.

Wierna swoim przekonaniom i stylowi niedawno udała się do fryzjera, gdzie zdecydowanie zaszalała. Choć nie zrezygnowała z blondu, wybrała zupełnie nowy dla siebie odcień. Zobaczcie sami!

Zdjęcie przed metamorfozą:

Julia von Stein
Julia von Stein
Źródło: Instagram

Zdjęcie po metamorfozie:

Julia von Stein
Julia von Stein
Źródło: Instagram

Uważamy, że Julia von Stein prezentuje się w nowej odsłonie zjawiskowo!

Julia von Stein zaskoczyła wyznaniem dotyczącym rodziny

Julia von Stein gościła niedawno w programie internetowym "Bliżej gwiazd", w którym opowiedziała o dzieciństwie, okrucieństwie rówieśników patrzących na nią przez pryzmat zawodu rodziców i hejcie. Przytoczyła historię swojej walki o samoakceptację i o to, by pierwszy raz usłyszeć od taty słowa: "Jestem z ciebie dumny".

- Jak chodziłam kiedyś na randki, to mężczyźni, zanim powiedziałam, czym się zajmuję, zakładali, że medycyną estetyczną. Troszeczkę z estetyką mam wspólnego, bo projektuję trumny i zajmuję się makijażem pośmiertnym. Jednak gdy mówię, czym naprawdę się zajmuję, następuje całkowita cisza - mówiła.

Czy gwiazda TTV doświadczyła nieszczęśliwej miłości?

- Nieszczęśliwej miłości nie doświadczyłam, ale doświadczyłam wielu zdrad. Kiedy ciężko pracujesz cały dzień, przychodzisz do swojego mieszkania i zastajesz swojego mężczyznę w swoim łóżku z inną kobietą, to momentami nie chce się żyć. Ja taką sytuację miałam, ciężko było mi się po tym podnieść. Ale wtedy, z pewnością siebie wstałam i z powiedziałam "wypie… z mojego mieszkania. Możecie robić co chcecie, ale nie pod moim dachem". I gdy drzwi się zamknęły, zostałam z tym sama. Zostajesz z bólem, płaczem, obwinianiem siebie. Co zrobiłam źle, że facet mnie zdradził? Czy jestem taka brzydka, że facet mnie nie chce? I to niejednokrotnie były impulsy do tego, żeby swoją urodę poprawić. Nie byłam najpiękniejsza jako nastolatka, ale nie byłam też tak odrażająca, żeby patrząc w lustro siebie nienawidzić. A były takie momenty. Najwięcej problemów, które miałam w życiu było przez mężczyzn - wyznała.

Cały wywiad z Julią von Stein znajdziecie tutaj.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Archiwum prywatne

podziel się:

Pozostałe wiadomości