"Mask Singer". Kacper Ruciński w roli detektywa. "To jak wchodzenie do jakiejś bajki"

Kacper Ruciński został detektywem w "Mask Singer"
Kacper Ruciński został detektywem w "Mask Singer"
Źródło: Materiały promocyjne TVN/X-NEWS
Już w sobotę 5 marca premiera "Mask Singer". W polskiej telewizji nie było jeszcze tak tajemniczego i objętego ochroną programu rozrywkowego. Kacper Ruciński zasilił grono detektywów. Dołączył do Julii Kamińskiej, Joanny Trzepiecińskiej i Kuby Wojewódzkiego. Czy stand-uper będzie współpracował z publicznością, czy stosował sztuczki, aby zamieszać w show?

Kacper Ruciński w "Mask Singer". Jakim będzie detektywem?

- W tym show-biznesie nie siedzę, więc muszę się go uczyć na bieżąco. Staram się zgadywać, jest to bardzo ciężkie, bo niby są podpowiedzi, ale one są dziwne. Słyszę głos, ale jak mózg słyszy głos, a nie widzi postaci, to wariuje. Jest to bardzo ciekawe przeżycie, bardzo duża nauka. Nie mogę doczekać się każdego kolejnego odcinka, bo jest to dla mnie super przygoda, to jak wchodzenie do jakiejś bajki, jakiejś Narnii" - zachęcił do oglądania show detektyw Kacper Ruciński w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

- Na scenie czuję się jak ryba w wodzie, a tutaj jestem jak ryba na lądzie. Fajne dla mnie w tym programie jet to, że to nie jest ocenianie, nie jest to talent show. Mam nadzieję, że cała Polska będzie się w to bawić — dodał artysta, który do tej pory sam bawił publiczność, występując na scenie.

Czy detektyw będzie próbował stosować na widzach i publiczności jakieś sztuczki? Odpowiedź w wideo poniżej.

Kacper Ruciński - czy zna polskie gwiazdy?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Nowe twarze w "Mask Singer". Powrót gwiazd do telewizji

Tego, kto kryje się pod maską, będziemy dowiadywać się po każdym odcinku. Premiera programu "Mask Singer" w sobotę, 5 marca o godz. 20.00 na antenie TVN oraz w Player.pl. Teraz możemy wymienić tylko detektywów, którzy również biorą udział w show. Ich zadaniem jest odgadywanie i typowanie gwiazdy, które ukrywają swoją tożsamość. Nie zabraknie Kuby Wojewódzkiego, który musi ograniczyć swoje sędziowskie spojrzenie i wykazać się spostrzegawczością. Pomoże mu w tym Julia Kamińska, która opisała relacje z Joanną Trzepiecińską i Kacprem Rucińskim.

Dla wspomnianych dwóch ostatnich detektywów to zmierzenie się z polskim show-biznesem. Kacper Ruciński to stand-uper, który do tej pory nie miał wiele wspólnego z telewizyjnymi formatami. Więcej o jego karierze przeczytacie tutaj. Natomiast Joanna Trzepiecińska to ceniona aktorka, dla której "Mask Singer" to powrót do występów na szeroką skalę. Do tej pory artystka spełniała się głównie w teatrze. Sprawdź tutaj, dlaczego zniknęła z show-biznesu. Joanna Trzepiecińska opowiedziała w wywiadzie z nami, co sądzi o swoim wieku.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Materiały promocyjne TVN/X-NEWS

podziel się:

Pozostałe wiadomości