Kamil Lemieszewski wygrał "Big Brothera". Jego kariera nabrała tempa. Jak teraz wygląda?

Kamil Lemieszewski
Kamil Lemieszewski wygrał "Big Brothera"
Źródło: MWMEDIA
Kamil Lemieszewski wygrał siódmą odsłonę programu reality show "Big Brother", która była emitowana na antenie TVN7. Mężczyzna zdobył 100 tys. złotych. W programie poznał Ewę Kępys, z którą się później związał. Czy nadal są razem? Sprawdźcie, jak teraz wygląda i co robi Kamil Lemieszewski.

Pierwsza edycja "Big Brothera" była emitowana w 2001 roku. Format powrócił do telewizji po 18 latach. Szósta i siódma edycja była emitowana na antenie TVN7. Zwycięzcami show zostali kolejno: Janusz Dzięcioł, Marzena Wieczorek, Piotr Borucki, Jola Rutowicz, Janusz Strączek, Magdalena Wójcik i Kamil Lemieszewski, a edycję specjalną wygrał Jarosław Jakimowicz. 

Program "Big Brother" polegał na obserwacji wzajemnych relacji uczestników zamkniętych w Domu Wielkiego Brata i wykonywaniu jego poleceń. Aby wygrać, bohaterowie show musieli zyskać sympatię nie tylko domowników, ale także widzów.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Agnieszka Woźniak-Starak o aktorstwie. "Rzeczywiście był taki pomysł"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Kamil Lemieszewski wygrał "Big Brothera"

Kamil Lemieszewski mimo wielu momentów załamania walczył do końca, by wygrać show. Wspierała go wtedy Ewa Kępys. Po zwycięstwie pojawił się w "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedział o swoich pierwszych odczuciach po wyjściu z domu Wielkiego Brata. "Dałem słowo Ewie, że zostanę i będę walczył do końca" – powiedział. Mężczyzna zdradził, na co przeznaczył swoją nagrodę.

"Zapłacę podatki, a jak zostanie, to zaproszę Ewę na kawę" – zażartował na początku. Później wyjaśnił, że część wygranej zamierza przeznaczyć na pomoc potrzebującym. Mężczyzna jest współtwórcą inicjatywy "Tona to za mało", wspierającej dzieci z domów dziecka.

Część przeznaczę dla Polskich Wilków, które wspierają Polonię w Wielkiej Brytanii. Organizujemy polskie książki do edukacji i do czytania, żeby były w bibliotekach brytyjskich, aby młodzież i dorośli mogli czytać po polsku. Wspieramy także domy dziecka w Polsce, w Ukrainie i Białorusi
- powiedział w "Dzień dobry TVN".

Czy Kamil Lemieszewski skorzystał na popularności i zrobił karierę w mediach? Mężczyzna spełnia się jako aktor, model i kaskader. Na stronie internetowej magazynu Purpose można przeczytać z nim wywiad o jego życiu artystycznym. Grał epizody w wielu zagranicznych filmach, np. "Król Artur", "Peaky Blinders", "Han Solo", "Gwiezdne wojny – historie". 

"Mieszkam w różnych miejscach – ostatnio się śmieję, że w samochodzie, ale na ogół w Warszawie i Londynie. Dużo podróżuję. Zwiedzam i odwiedzam wiele miejsc. Mieszkam w zamkach, pałacach, czasem w namiocie, a czasem i w moim samochodzie na trasie odsypiam zmęczenie podróży. Takie życie artysty, aktora, filmowca. Z wykształcenia jestem absolwentem medycyny oraz antropologii i kaskaderki wraz ze szkołą aktorską, ale po obronie dyplomu medycznego poszedłem do cyrku. Prowadziłem przez 10 lat teatr cyrkowy, w którym reżyserowałem występy i występowałem jako cyrkowiec, tancerz ognia, żongler" - opowiedział o sobie w wywiadzie.

"Big Brother". Kamil Lemiszewski związał się z Ewą Kępys

Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys nadal są razem. Para wzięła ślub trzy lata temu w Czechach. Zakochani opowiadali w "Dzień Dobry TVN", że po programie mierzyli się z hejtem. Internauci zarzucali Ewie, że jest z partnerem tylko dla pieniędzy. Kamilowi wmawiano, że zostawi ukochaną dla innej kobiety. Oboje udowodnili, że połączyło ich szczere uczucie. Kamil Lemieszewski zdradził jednak, że po wyjściu z programu potrzebował czasu, by dojść do siebie.

"Ja byłem odklejony totalnie, potrzebowałem dużo czasu, żeby włączyć sobie te wszystkie systemy. Zastanawiałem się, jak się obsługuje telefon, komputer. Jak żyć w tych realiach, gdzie wszyscy mnie znali. Całe szczęście Ewa była przy mnie i się mną zaopiekowała" – powiedział w "Dzień Dobry TVN".

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości