Karina Dębowska z "True Love". Co o niej wiemy?

Autor:
Kamila
Jamrożek
Karina Dąbrowska z "True Love"

Karina Dębowska to jedna z uczestniczek nowego programu "True Love" na TVN7. Ile ma lat? Skąd pochodzi? Czym się zajmuje? Tego dowiecie się z naszego tekstu. 

Karina Dębowska wraz z pozostałą dziewiątką singli zamieszka w willi na karaibskim wybrzeżu w Kolumbii. Postanowiła spróbować swojego szczęścia w miłosnym reality show "True Love". To niezwykle wszechstronna osoba, która łączy w sobie wiele pasji i umiejętności. Absolwentka kosmetologii, studentka zarządzania, hostessa i miłośniczka wyścigów konnych - co jeszcze o niej wiemy?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

"True Love" – fragmenty odcinków

"True Love" - Patrycja przytłoczona zainteresowaniem uczestników
"True Love" - Patrycja przytłoczona zainteresowaniem uczestników
wideo 2/26

Karina Dębowska z "True Love" – wiek, zawód, skąd pochodzi

Karina Dębowska ma 32 lat i pochodzi z Mosiny koło Poznania. To osoba o różnorodnych zainteresowaniach i zdolnościach. Posiada dyplom z kosmetologii oraz kończy studia z zakresu zarządzania, co otwiera przed nią wiele możliwości w przyszłej karierze zawodowej. Obecnie pracuje w sprzedaży oraz jako hostessa, jednak to wyścigi konne są jej wielką pasją. Interesuje się wszystkim, co z nimi związane - konie, jazda konna, ale także moda i kultura, w szczególności charakterystyczne nakrycia głowy, jakie noszą uczestnicy wyścigów, takie jak fascynatory inspirowane kolekcjami Ascot. To zawsze fascynujące dla niej wydarzenie, pełne emocji, napięcia i adrenaliny, które pozwala jej oderwać się od codzienności i zanurzyć się w świecie sportów konnych.

Karina jest również pasjonatką żeglarstwa, co pokazuje, że ma szerokie zainteresowania i lubi spędzać czas na świeżym powietrzu. Te dwie pasje - sporty konne i żeglarstwo - choć na pierwszy rzut oka wydają się bardzo różne, mają ze sobą wiele wspólnego. W obu przypadkach potrzebna jest duża determinacja, umiejętność przewidywania sytuacji i szybka reakcja na zmieniające się warunki. To właśnie te cechy Kariny mogą pomóc jej w przyszłej pracy, w której chce połączyć swoje zainteresowania z umiejętnościami kosmetologa i menadżera.

Karina Dębowska z "True Love" – charakter, związki, wymarzony partner

Karina Dębowska to osoba, która uwielbia imprezy, zarówno te w gronie przyjaciół, jak i wieczorne wypady do klubów. Jest typową księżniczką, która chce być traktowana wyjątkowo i rozpieszczana. Mimo to czasem musi walczyć o uznanie i szacunek innych. Kiedy ktoś przekracza jej granice, potrafi stanowczo zareagować, ale w przeciwnym wypadku jest bardzo przyjacielska i otwarta.

Karina miała już trzy poważne związki, ale zawsze kończyły się one niepowodzeniem. Zbyt szybko angażuje się w związki i ma dużą nadzieję na to, że będzie to trwała miłość. Marzy o założeniu rodziny i spełnieniu swojego największego marzenia - założeniu sukni ślubnej oraz posiadaniu trójki dzieci. Jednakże, aby to osiągnąć, musi znaleźć odpowiedniego partnera, który podziela jej wartości i ambicje.

Karina Dębowska z "True Love"
Karina Dębowska z "True Love" Karina Dębowska z "True Love" Źródło: TVN

Karina Dębowska z "True Love"  – Instagram

Karina Dębowska to osoba aktywna w mediach społecznościowych, a w szczególności na Instagramie. Jej profil można znaleźć, wpisując nick @kar_deb_. Konto jest jednak prywatne.

"True Love" – lista uczestniczek i uczestników

Do tej pory wiadomo, że w programie "True Love" wystąpią:

"True Love" – gdzie i kiedy oglądać?

W trakcie programu "True Love" uczestnicy będą randkować i nawiązywać relacje podczas wakacji na Karaibach. W czasie Ceremonii Prawdy zostaną poddani testowi wykrywaczem kłamstw, który pokaże, kto angażuje się w związek i jakie ma poglądy na miłość i wierność.

Podczas Ceremonii Miłości zebrane informacje, pozwolą singlom podjąć decyzję, z kim mieliby szansę na najprawdziwsze uczucie. Utrudnieniem będzie pojawianie się nowych, atrakcyjnych uczestników. Program poprowadzi Edyta Zając. "True Love" na antenie TVN7 będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 od 27 lutego 2023 roku. Wszystkie odcinki będą także dostępne w Playerze.

Oto pozostałe uczestniczki programu "True Love". Zobacz galerię zdjęć:

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości