Kasia Stępień z "Hotelu Pardise 8" – co o niej wiemy?

Kasia Stępień z "Hotelu Paradise 8"
Kasia Stępień z "Hotelu Paradise 8"
Źródło: Materiały prasowe TVN7
Kasia Stępień to jedna z uczestniczek 8. edycji programu TVN7 "Hotel Paradise". Ile ma lat? Skąd pochodzi? Jakiego partnera szuka w rajskim hotelu? Oto co o niej wiemy!

Choć mieszkańcy "Hotelu Paradise 8" spodziewali się, że po burzliwym Rajskim Rozdaniu w programie pojawi się nowa osoba, nikt nie zakładał, że zrobi się aż tak tłoczno! Wyeliminowana przed chwilą Ksenia musiała podjąć decyzję, które trzy pary wybiorą się na randkę. To jednak nie był koniec. Do każdej z nich musiała dopasować... osobę trzecią!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Michał Zając to nowy uczestnik 8
Michał Zając to nowy uczestnik 8. edycji "Hotelu Paradise. Co o nim wiemy?
Michał Zając to jeden z uczestników 8. edycji programu TVN 7 "Hotel Paradise". Ile ma lat? Skąd pochodzi? Jakiej partnerki szuka w rajskim hotelu? Oto co o nim wiemy!

Kasia Stępień z "Hotelu Pardise 8" – kim jest?

Jedną z nich była Emilia Salwa, która do willi wróciła u boku Dominiki i Oskara. Drugą osobą, która dołączyła do mieszkańców "Hotelu Paradise 8", okazała się Kasia Stępień. 20-letnia mieszkanka Częstochowy studiuje marketing i pracuje w branży telekomunikacyjnej oraz jako hostessa. Pasjonuje się fotomodelingiem, a w wolnych chwilach uwielbia trenować pole dance. Okazało się, że w Polsce jest klientką Agnieszki!

Jak w kilku słowach opisać Kasię? Pełna energii, szalona imprezowiczka i dusza towarzystwa. Mimo że ma na koncie kilka "obciachowych" sytuacji, zazwyczaj robi na wszystkich dobre wrażenie. Kasia to twarda zawodniczka — rzadko kiedy opowiada innym o swoich problemach, starając się rozwiązać je samodzielnie. Jeśli chodzi o życie uczuciowe, to patrzy na swoją codzienność przez romantyczne, różowe okulary. Nieobce jest jej szybkie zauroczenie!

Kasia Stępień z "Hotelu Paradise 8"
Kasia Stępień z "Hotelu Paradise 8"
Źródło: Materiały prasowe TVN7

Kasia Stępień z "Hotelu Paradise 8" – Instagram

Kasia była w jednym poważnych związku i ma na koncie kilka krótszych relacji. Doświadczyła trudnych sytuacji, w tym zdrady. Od pierwszych chwil podkreśla, że do programu przyszła po miłość! Mimo zaledwie 20 lat uczestniczka "Hotelu Paradise" marzy o założeniu rodziny. Chciałaby poznać elokwentnego mężczyznę, który ma szacunek do kobiet. Co powinien posiadać idealny mężczyzna? Kasia ceni sobie wysokich i wysportowanych partnerów.

Z pewnością niedługo na platformie Instagram pojawi się oficjalny profil Kasi. Tymczasem można ją znaleźć pod nazwą @kasiaa.stepien, jednak konto jest prywatne.

Kasia Stępień z "Hotelu Paradise 8"
Kasia Stępień z "Hotelu Paradise 8"
Źródło: Materiały prasowe TVN7

"Hotel Paradise 8" – gdzie i kiedy oglądać? Uczestnicy

Nowe odcinki "Hotelu Paradise 8" na antenie TVN7 od poniedziałku do piątku o godz. 20.00. Przedpremierowe epizody można oglądać także w Playerze.

Do tej pory poznaliśmy następujących uczestników 8. edycji programu "Hotel Paradise":

Uczestnicy programu "Hotel Paradise 8"
Emilia Salwa z "Hotelu Paradise 8"
Kasia Stępień z "Hotelu Paradise 8"
Ksenia z "Hotelu Paradise 8"
Kacper Bleja z "Hotelu Paradise 8"
+14
Zobacz galerię
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe TVN7

podziel się:

Pozostałe wiadomości