Kasia Szklarczyk zwyciężyła "Top Model 7". Jak dziś wygląda i czym się zajmuje?

Kasia Szklarczyk
Kasia Szklarczyk z "Top Model" relacjonuje wakacje żcyia
Źródło: MWMEDIA
Program "Top Model" przyniósł rozpoznawalność dziesiątkom osób, a wiele z nich zaistniało w show-biznesie na dłużej. Swoją szansę z pewnością wykorzystała Kasia Szklarczyk, zwyciężczyni siódmej edycji "Top Model". Oto, w jaki sposób modelka potrafiła przekuć wygraną w modowym reality show w prawdziwy sukces.

Kasia Szklarczyk wygrała "Top Model" w listopadzie 2018 roku. Choć od jej zwycięstwa w programie minęło już ponad pięć lat, wciąż z powodzeniem realizuje się jako modelka. Z jej profilu na Instagramie wynika, że jest bardzo aktywna, łącząc pracę zawodową z ciekawym życiem prywatnym oraz przedsięwzięciami biznesowymi.

Kasia Szklarczyk – jej droga w "Top Model"

Przygodę z programem Kasia, sympatyczna dziewczyna pochodząca z małej miejscowości, rozpoczęła w wieku 22 lat. Choć na castingu nie zdołała przekonać do siebie wszystkich jurorów (sceptyczny był zwłaszcza Dawid Woliński), ostatecznie dostała wymarzoną szansę. W kolejnych odcinkach Kasia udowodniła, że determinacja i ciężka praca popłacają.

W trakcie programu szybko się rozwijała, a zadania wykonywała z entuzjazmem i uśmiechem na ustach, wzbudzając sympatię wielu fanów "Top Model". W finale walczyła z Anną Markowską i Hubertem Gromadzkim, jednak finalnie widzowie uznali, że to właśnie Kasia zasługuje na zwycięstwo w formacie.

Kasia Szklarczyk po programie – życie prywatne i kariera

Kasia wciąż pracuje jako modelka, jest reprezentowana przez agencję D’vision. Na jej stronie można znaleźć mnóstwo fotografii, na których zmienia się jak kameleon. W swoim portfolio ma współprace z markami takimi jak Apart, Guess, Esprit, Esotiq, Wojas, Orsay i Mohito, a także sesje dla rozmaitych magazynów.

Zwyciężczyni siódmej edycji "Top Model" prężnie rozwija też swój profil na Instagramie, który śledzi już niemal 350 tys. osób. Jej fani mogą się stamtąd dowiedzieć zarówno o tym, co dzieje się w jej życiu zawodowym, jak i prywatnym. Znajdą tam m.in. oficjalne zdjęcia Kasi z sesji zdjęciowych czy też czerwonego dywanu, jak i bardziej swobodne ujęcia, np. ze zwierzakami, z rodziną, z siłowni, podczas tańca czy też z rozmaitych podróży.

Te ostatnie Kasia dokumentuje bardzo dokładnie, a z jej profilu wynika, że odwiedziła m.in. Włochy, Maroko, Dominikanę, Maltę czy Los Angeles. Z Instagrama modelki jej fani dowiedzieli się również o wypadku, jakiego doznała zimą 2023 r. na stoku.

Swego czasu o Kasi było głośno z jeszcze jednego powodu, a mianowicie z powodu mocno nagłośnionego przez media związku z Patrykiem Grudowiczem, zwycięzcą szóstej edycji "Top Model" w 2016 r. Później modelka spotykała się jeszcze z raperem Marcinem "Ostrym" Ostrowskim. Niestety, obie relacje nie przetrwały próby czasu.

Kasia Szklarczyk – inne przedsięwzięcia

Kasia Szklarczyk spełnia się również jako businesswoman. W 2023 r. zadebiutowała jej marka biżuterii Glaris, którą, jak sama pisze na Instagramie, nie tylko założyła, ale również pełni w niej funkcję dyrektor kreatywnej. Modelka zagrała też w filmie "Dziewczyny z Dubaju", a jej debiutem aktorskim była rola w obrazie "Serce nie sługa”.

Autor: Dominika Reszke

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości