Programy

"Mask Singer". Tak wyglądają fantazyjne kostiumy gwiazd. Pod nimi ukrywają się uczestnicy!

Programy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Kim są uczestnicy "Mask Singer"? Fantazyjne kostiumy

Kim są uczestnicy "Mask Singer" - to pytanie zadaje sobie nawet prowadzący show. Gwiazdy występują w przebraniach i ukrywają swoją tożsamość. I właśnie na tym polega program, aby to odkryć. Kto zaśpiewa w pierwszym odcinku? Poniżej prezentujemy kostiumy gwiazd. Co za fantazja!

Kto wystąpi w pierwszym odcinku "Mask Singer"? Niestety nie możemy zdradzić nazwisk uczestników, ale wiemy już, w jakich przebraniach zaprezentują się na scenie. Możemy zagwarantować, że będziecie pod wrażeniem kostiumów! Gwiazdy są szczelnie zamaskowane, a ich głosy zmodyfikowane tak, aby utrudnić detektywom i publiczności zadanie. Zobaczcie to sami! Emisja 1. odcinka już w sobotę 5 marca o godz. 20:00 w TVN i Playerze!

Kostiumy w "Mask Singer". Abstrakcyjne postacie

Uczestnicy show będą chować się pod kolorowymi i fantazyjnymi kostiumami. Wśród przebrań możemy wyróżnić ważkę, różę, kota i inne abstrakcyjne postaci. Gwiazdy zostały pozbawione swoich atrybutów. Teraz muszą radzić sobie w nowych wcieleniach. Komu uda się pokazać swój charakter w masce kota? Jaka gwiazda kryje się pod przebraniem róży? Prawda może być zaskakująca!

Jedyne, co mogą pokazać nam twórcy show w tej chwili, to kilka postaci, które zobaczymy w pierwszym odcinku. Poniżej prezentujemy te kolorowe i bajkowe kostiumy. Już teraz możecie wyobrażać sobie, czy Wasza ulubiona gwiazda występuje w programie i do jakiego kostiumu pasuje.

"Mask Singer". Julia Kamińska o gwiazdach ukrywających się pod maskami
"Mask Singer". Julia Kamińska o gwiazdach ukrywających się pod maskami Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Kostiumy w "Mask Singer" Źródło: Materiał Promocyjny TVN
Kostiumy w "Mask Singer". Część 2 Źródło: Materiały promocyjne TVN
Kostiumy w "Mask Singer". Część 3 Źródło: Materiały promocyjne TVN

Zasady w programie "Mask Singer"

Program poprowadzi Michał Meyer. W studio będą zgromadzeni detektywi. W tej roli zobaczymy Julię Kamińską, Joannę Trzepiecińską, Kubę Wojewódzkiego oraz Kacpra Rucińskiego. Detektywi poprowadzą śledztwo, będą zadawać uczestnikom pytania, typować, kto ich zdaniem kryje się pod maską. Postarają się też rozszyfrować tropy, pojawiające się w filmach, przed występami gwiazd. W każdym odcinku publiczność i nasza czwórka "śledczych" zagłosują na najlepszy występ. Uczestnik z najmniejszą liczbą głosów będzie musiał zdjąć maskę!

Kim są uczestnicy? To ludzie znani w polskim show-biznesie. Pod maskami mogą kryć się aktorzy, wokaliści, dziennikarze, sportowcy, a nawet politycy. Każdy z nich wyróżnia się czymś w swojej branży, posiada charakterystyczny głos albo mowę ciała. Wierni fani z łatwością rozpoznają ich na ulicy, ale w tym programie nie będzie to już takie łatwe!

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Materiał promocyjny TVN/ X-NEWS

Pozostałe wiadomości