Kinga Mendrala z "True Love". Co o niej wiemy?

Autor:
Kamila
Jamrożek
Kinga Mendrala z "True Love"

Kinga Mendrala to jedna z uczestniczek nowego programu "True Love" na TVN7. Ile ma lat? Skąd pochodzi? Czym się zajmuje? Tego dowiecie się z naszego tekstu. 

Kinga Mendrala wraz z pozostałą dziewiątką singli zamieszka w willi na karaibskim wybrzeżu w Kolumbii. Postanowiła spróbować swojego szczęścia w miłosnym reality show "True Love". Od dłuższego czasu czuła się samotna i szukała kogoś, z kim mogłaby dzielić swoje życie. W programie poznała kilku kandydatów. Czy uda jej się znaleźć prawdziwą miłość?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

"True Love" – fragmenty odcinków

"True Love" - Patrycja przytłoczona zainteresowaniem uczestników
"True Love" - Patrycja przytłoczona zainteresowaniem uczestników
wideo 2/26

Kinga Mendrala z "True Love" – wiek, zawód, skąd pochodzi

Kinga Mendrala ma 32 lat i pochodzi z Wodzisława. To kobieta pełna werwy i zapału. Jest przedsiębiorczą osobą prowadzącą własną działalność, która skupia się na sprzedaży nieruchomości, zarządzaniu projektami oraz koordynacji zespołu hostess. Dodatkowo, angażuje się również jako modelka i influencerka, gdzie potrafi wykorzystać swoją energię do przyciągania uwagi. Jej wielką pasją są podróże i fotografia, które pozwalają jej na odkrywanie nowych miejsc i kultur. Nie brakuje jej także zapału do uprawiania sportów - regularnie ćwiczy cross-fit oraz gra w siatkówkę, a także chętnie eksperymentuje z nowymi aktywnościami.

Kinga Mendrala z "True Love" – charakter, związki, wymarzony partner

Kinga Mendrala to kobieta z klasą, która działa na ludzi jak magnes. Dba o swoich przyjaciół i zawsze służy im dobrą radą. Jest bardzo otwarta na nowe znajomości. Gdy kogoś poznaje, zawsze zadaje mnóstwo pytań i analizuje, ponieważ lubi dużo wiedzieć o innych. Mimo że na co dzień prowadzi raczej spokojne życie, ma też w sobie pierwiastek szaleństwa - kiedy już się bawi, to na całego! W relacjach z ludźmi najbardziej ceni sobie szczerość, która jest dla niej oznaką szacunku. Wszelkie próby manipulacji działają na nią jak płachta na byka. Kinga jest perfekcjonistką i wiele wymaga zarówno od siebie, jak i od partnera.

Kinga Mendrala singielką jest już od siedmiu lat, a dotychczas była w dwóch poważnych związkach, w tym jednym narzeczeńskim. Ideał Kingi to wysoki, zadbany mężczyzna o szerokich barkach i niezbyt obfitym zaroście, aktywny, przebojowy i opiekuńczy.

Kinga Mendrala z "True Love"
Kinga Mendrala z "True Love" Kinga Mendrala z "True Love" Źródło: TVN

Kinga Mendrala z "True Love"  – Instagram

Kinga Mendrala jest obecna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie można znaleźć, wpisując nick @kingamendrala.

"True Love" – lista uczestniczek i uczestników

Do tej pory wiadomo, że w programie "True Love" wystąpią:

"True Love" – gdzie i kiedy oglądać?

W trakcie programu "True Love" uczestnicy będą randkować i nawiązywać relacje podczas wakacji na Karaibach. W czasie Ceremonii Prawdy zostaną poddani testowi wykrywaczem kłamstw, który pokaże, kto angażuje się w związek i jakie ma poglądy na miłość i wierność.

Podczas Ceremonii Miłości zebrane informacje, pozwolą singlom podjąć decyzję, z kim mieliby szansę na najprawdziwsze uczucie. Utrudnieniem będzie pojawianie się nowych, atrakcyjnych uczestników. Program poprowadzi Edyta Zając. "True Love" na antenie TVN7 będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 od 27 lutego 2023 roku. Wszystkie odcinki będą także dostępne w Playerze.

Oto pozostałe uczestniczki programu "True Love". Zobacz galerię zdjęć:

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości