"Kocha, lubi, pasuje" – nowy program randkowy w TTV! Sprawdź, czy ideały istnieją

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Kocha, lubi, pasuje"  – nowy program randkowy w TTV!

Każdy z singli marzy o tym, aby spotkać swojego idealnego partnera - takiego, który byłby perfekcyjny w każdym calu. W programie "Kocha, lubi, pasuje" na antenie TTV to marzenie może stać się rzeczywistością! Uczestnicy tego nowego randkowego show poznają siedmiu kandydatów, którzy wyglądają tak jak ich wymarzony ideał. Dzięki temu będą mogli skupić się już tylko na charakterze wybranka. Czy znajdą prawdziwą miłość?

Przygotujcie się na prawdziwe emocje, bo już wkrótce na antenie stacji TTV zadebiutuje nowy program randkowy - "Kocha, lubi, pasuje"! W tym niebanalnym formacie szukanie miłości nabiera zupełnie nowego wymiaru. Uczestnicy spotykają się z siedmioma kandydatami, którzy wyglądają, jak ideał, którego poszukują. Który z nich okaże się tym jedynym, pasującym idealnie do uczestnika? Przekonajcie się sami już niedługo w nowym, szalonym programie "Kocha, lubi, pasuje"!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Edyta Zając o uczestnikach "True Love". Niektórzy znaleźli miłość w programie
Edyta Zając o uczestnikach "True Love". Niektórzy znaleźli miłość w programie

"Kocha, lubi, pasuje" – o czym jest program?

"Kocha, lubi, pasuje" to nowy program randkowy w stacji TTV, który daje szansę na miłość każdemu, niezależnie od wieku i płci. W tym nowym formacie wygląd nie ma znaczenia - to charakter i osobowość są najważniejsze w poszukiwaniu idealnego partnera. Każdy uczestnik programu stworzy wizerunek swojego wymarzonego partnera, a następnie spotka się z siedmioma kandydatami, którzy spełniają te wymagania. Choć wybór będzie trudny, bo kandydatów jest kilku, to jedna prawdziwa miłość może czekać na każdego z uczestników. Czy któraś z tych relacji przetrwa i będzie pasować do siebie? Tego dowiemy się już niedługo!

"Kocha, lubi, pasuje"  – nowy program randkowy w TTV!
"Kocha, lubi, pasuje" – nowy program randkowy w TTV! "Kocha, lubi, pasuje" – nowy program randkowy w TTV! Źródło: TTV

"Kocha, lubi, pasuje" – gdzie i kiedy oglądać?

Program "Kocha, lubi, pasuje" zadebiutuje 15 kwietnia na antenie TTV. Odcinki będą emitowane co sobotę o godzinie 22.00. Polska wersja programu "Game of Clones" została stworzona przez Youngest Media i dystrybuowana przez Dentsu, a w Polsce produkcją zajęła się firma Well Well Productions. Przygotowana przez nich edycja randkowego show zapowiada się bardzo interesująco i z pewnością przyciągnie uwagę widzów. Zapraszamy do śledzenia tej produkcji!

Fundacja TVN 1,5%

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TTV

Pozostałe wiadomości