"Królowa przetrwania" mogła być tylko jedna. Wiemy, kto wygrał program!

"Królowa przetrwania"
"Królowa przetrwania"
Źródło: TVN7
Za nami finałowy odcinek porywającego reality show "Królowa Przetrwania". Dwanaście znanych z internetu i programów telewizyjnych kobiet rywalizowało ze sobą w egzotycznej Tajlandii. Zobaczcie, która z pań okazała się najlepsza.

Grupa silnych i niezależnych kobiet musiała zmierzyć się nie tylko z surową naturą, ale także stawić czoła sobie nawzajem. W programie "Królowa przetrwania" udział wzięły postacie takie jak Natalia Janoszek, Marta Linkiewicz znana z Fame MMA, tiktokerka Mama na Obrotach (Klaudia Klimczyk), Aneta Kurp z programu "Żony Miami", Monika Miller, Josephine Kwaśniewska, Ewelina Kubiak i Ewa Piekut z programu "Warsaw Shore", pisarka Edyta Folwarska, Klaudia Nieścior — zwyciężczyni "Top Model", Waleria Szewczyk z "Love Island" i Wiktoria Kozar — triumfatorka "Hotelu Paradise".

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Aneta Glam-Kurp o udziale w "Królowej przetrwania"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Josie Kwaśniewska wygrała "Królową przetrwania" - kim jest?

Tytuł "Królowej przetrwania" w pierwszym sezonie reality show przypadł Josie Kwaśniewskiej. Wcześniejsze etapy rywalizacji dały jej bilet do prosto finału, więc jej obecność w najlepszej czwórce nie była niespodzianką. Do ostatniego odcinka dotarły również Ewelona, Marta Linkiewicz i Natalia Janoszek, które walczyły o miejsce na podium.

Po zaciętych zmaganiach Josie mogła wreszcie usłyszeć gratulacje, przyjąć uściski i poczuć prawdziwą radość zwycięstwa. Po ogłoszeniu jej triumfu z satysfakcją stwierdziła: "Zrobiłam to!". Po serii trudnych wyzwań, niesamowitych emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji nastąpiło ukoronowanie "Królowej przetrwania".

Josie Kwaśniewska z programu "Królowa przetrwania"
Josie Kwaśniewska z programu "Królowa przetrwania"
Źródło: TVN7

Kim jest Josie Kwaśniewska? Uczestniczka ma na swoim koncie zwycięstwo w innym bikini reality show - "Love Island".  W programie tworzyła parę z Jakubem "Góralem" Galicą. W zeszłym roku uczestnicy poinformowali jednak o rozstaniu. Josie prowadzi profil na Instagramie, który cieszy się ogromną popularnością. Jej nick to @josiekwasniewska.

Co Josie Kwaśniewska zrobi z wygraną z programu "Królowa przetrwania"?

Josie Kwaśniewska po zażartym pojedynku i fizycznym starciu z surową dżunglą i rywalkami, otrzymała tytuł "królowej" oraz 100 tys. zł. Zwyciężczyni pierwszej edycji programu "Królowa Przetrwania" wyjawiła w rozmowie z portalem party.pl, że pieniądze z wygranej chce głównie zainwestować.

Triumfatorka po wyczerpującym survivalu marzy też o relaksie na wakacjach z dala od dżungli, na które planuje zabrać całą rodzinę. Tradycyjne wczasy nie są aż tak ekscytujące jak rywalizacja w "Królowej Przetrwania", ale Josie jest zmęczona trudami programu i pragnie typowego wypoczynku, gdzie będzie mogła nabrać nowych sił.

Oprócz ekstremalnych wyzwań, które przed uczestniczkami stawiał program, Josie przyznała, że największym obciążeniem była atmosfera panująca między rywalkami. Teraz kiedy to wszystko już za nią, chce skupić się na odpoczynku.

"Królowa przetrwania"
"Królowa przetrwania"
Źródło: TVN7

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN7

podziel się:

Pozostałe wiadomości