Aż cztery nowe programy wiosną w TVN Style. Zobacz, co oglądać!

"Konfrontacje Agaty"
"Konfrontacje Agaty"
"Podsłuchane u fryzjera"
"Podsłuchane u fryzjera"
"Rogalska show"
"Rogalska show"
"Anka testuje internety"
"Anka testuje internety"
Tej wiosny stacja TVN Style przygotowała dla widzów cztery zupełnie nowe programy. Będzie się działo! Sprawdzimy, jak dobrze rodzice znają swoje dzieci, przetestujemy internetowe triki, podsłuchamy, o czym plotkuje się w salonie fryzjerskim i szczerze porozmawiamy na trudne tematy! Na antenę powrócą także kolejne sezony znanych już produkcji. Tej wiosny nie zaznasz nudy!

Spędź tę wiosnę z TVN Style. Na antenie spotkasz się z kobietami, które poradzą, podpowiedzą, rozbawią. Agata Młynarska przeprowadzi szczere rozmowy, Anna Nowak-Ibisz przetestuje internetowe lifehacki, a Marzena Rogalska zrobi prawdziwe show. Co jeszcze będzie się działo w wiosennej ramówce TVN Style?

"Konfrontacje Agaty" od marca w TVN Style

Nic tak nie zbliża, jak szczera rozmowa. Co jednak jeśli nasz rozmówca okazuje się mieć diametralnie różne zdanie na ważne dla nas tematy? Czy można znaleźć wspólny język, kiedy tak wiele nas dzieli? Jak rozmawiać, kiedy emocje biorą górę nad rozsądkiem? Na wszystkie te pytania postara się odpowiedzieć Agata Młynarska w swoim nowym programie "Konfrontacje Agaty". Dziennikarka spotka się przy jednym stole z gośćmi o różnych poglądach, którym trudno jest się nawzajem zrozumieć. Porozmawia z nimi między innymi o medycynie estetycznej czy związkach, w których pojawia się duża różnica wieku.

"Konfrontacje Agaty" – PREMIERA: środa, 6 marca o 22:00

"Anka testuje internety" od marca w TVN Style

Wiosną z nowym programem na antenie TVN Style pojawi się również Anna Nowak-Ibisz. Tym razem weźmie na warsztat internetowe porady, patenty oraz lifehacki. Choć w sieci aż roi się od sprytnych sposobów na ułatwienie życia, nie wszystkie okazują się być skuteczne. Ania przetestuje te najciekawsze, aby ocenić, które triki mogą naprawdę usprawnić codzienne zadania, a na które zwyczajnie szkoda czasu i pieniędzy.

"Anka testuje internety" – PREMIERA: niedziela, 10 marca o 16:45

"Anka testuje internety"
Anna Nowak-Ibisz
"Anka testuje internety"
Źródło: TVN

"Jak dobrze znacie swoje dzieci?"

Nikt nie zna dzieci lepiej, niż ich rodzice. Maluchy potrafią jednak zaskakiwać! To, jak dobrze rodzice są w stanie przewidzieć ich zachowania, sprawdzimy w programie "Jak dobrze znacie swoje dzieci?". W każdym odcinku dwie pary rodziców będą podglądać maluchy bawiące się w osobnej sali i zgadywać, jak ich pociechy zachowają się w nadchodzących sytuacjach. Która rodzina poradzi sobie najlepiej?

"Jak dobrze znacie swoje dzieci?" – PREMIERA: niedziela, 10 marca o 16:15

"Jak dobrze znacie swoje dzieci?"
"Jak dobrze znacie swoje dzieci?"
Źródło: TVN

"Podsłuchane u fryzjera"

Od lat wiadomo, gdzie najlepiej wymieniać się najświeższymi plotkami – u fryzjera! Kamery TVN Style wezmą udział w bogatym życiu społecznym kilku zakładów fryzjerskich. Nie zabraknie plotek, analizy prasowych nagłówków czy rozważania życiowych problemów – nigdzie przecież nie rozmawia się tak dobrze, jak na fryzjerskim fotelu.

"Podsłuchane u fryzjera" – PREMIERA: niedziela, 3 marca o 15:30.

"Podsłuchane u fryzjera"
"Podsłuchane u fryzjera"
Źródło: TVN

"Rogalska Show"

Wiosną na antenę TVN Style powrócą również kolejne serie znanych i lubianych produkcji. Jedną z nich będzie "Rogalska Show" – jedyny taki show w polskiej telewizji. W drugim sezonie Marzena zaprosi do rozmowy m.in. Ewę Kasprzyk, Sandrę Kubicką, Ewę Minge, Mikołaja Roznerskiego czy Klaudię Halejcio. Jak zwykle nie zabraknie zdrowej dawki śmiechu, garści anegdot, a także szczerych i otwartych rozmów – nawet na trudne tematy. "Rogalska Show" pojawiać się będzie na antenie w niedzielne wieczory.

"Rogalska Show 2" – PREMIERA: niedziela 3 marca o 22:00

"Rogalska show"
"Rogalska show"
"Rogalska show"
Źródło: TVN

"Jestem z Polski", " EUROpolki studentki" od marca w TVN Style

Na amatorów podróży i ciekawych świata wiosną czekać będą nowe odcinki programów "EUROpolki studentki" oraz "Jestem z Polski" – Polki mieszkające za granicą ponownie pokażą nam, jak wygląda ich życie, a także zdradzą ciekawostki, o które ciężko w przewodnikach turystycznych.

"Jestem z Polski 13" – PREMIERA: piątek, 1 marca o 22:00 "EUROpolki studentki 2" – PREMIERA: niedziela 3 marca o 12:30

"Odlotowy ogród", "Weekendowa metamorfoza", "Co słychać?"

W wiosennej ofercie programowej nie zabraknie także propozycji dla miłośników programów o wystroju wnętrz czy pięknych ogrodach. Na ekranie zagoszczą nowe sezony „Odlotowego Ogrodu”, a także "Weekendowej Metamorfozy" – Krzysztof Miruć i Dominik Strzelec ponownie zadziwią swoimi projektami oraz podzielą się garścią wskazówek i trików.

Od poniedziałku do piątku można oglądać także najlepszy kobiecy program informacyjny "Co słychać?". Dzięki niemu zawsze jesteś na bieżąco!

"Odlotowy ogród 5" – PREMIERA: niedziela 3 marca 17:20 "Weekendowa Metamorfoza 6" – PREMIERA: sobota 27 kwietnia

Krzysztof Miruć
"Weekendowa metamorfoza"
Krzysztof Miruć
Źródło: TVN

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości