Programy

Izabela z "Królowych życia" zmieniała się nie do poznania. Jak dziś wygląda?

Programy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Izabela z "Królowych życia" o swojej metamorfozie. Reaguje na hejt

Izabela z "Królowych życia" kocha metamorfozy. W programie miała różne wcielenia, była i blondynką i brunetką. Teraz prezentuje się w długich blond włosach. Odpowiedziała również na krytykę fanów, którzy sugerują, że nie przypomina już dawnej siebie. Celebrytka pokazała zdjęcie z przeszłości na dowód tego, że nie wszystko w jej wyglądzie jest efektem zabiegów plastycznych.

Izabela Macudzinska-Borowiak była jedną z bohaterek programu "Królowe życia". Występowała w telewizji od 4. do 11. sezonu. Przedstawia się jako projektantka i stylistka. Prowadzi też firmę odzieżową. Ma męża Patryka i córkę Elizę. Rodzina mieszka w Poznaniu.

"Królowe życia". Izabela o swojej metamorfozie

Jeśli prześledzić zdjęcia, które celebrytka publikuje na Instagramie przez ostatnich kilka lat, widać, jak bardzo lubi się zmieniać i eksperymentować z wizerunkiem. Kolor włosów i ubrania to nie wszystko.

"Piękna, ale coraz to mniej podobna do siebie" - napisał ktoś pod jednym z jej najnowszych zdjęć.

Izabela od razu odpowiedziała na ten komentarz.

"Bo schudłam 8 kg… każdy inaczej wygląda, jak nabierze wagi i jak ją zrzuci. Ja sporo teraz zrzuciłam" - wyjaśniła.

W kolejnej odpowiedzi na komentarz napisała, że kobieta zmienną jest, więc ona też po prostu lubi zmiany. Dwa lata temu była "Królowa życia" przyznała, że nie ma naturalnego biustu. Natomiast w marcu zeszłego roku poinformowała o kolejnej operacji nosa. Poniżej zdjęcie z przeszłości Izabeli.

"Takie przypomnienie dla niedowiarków. Tak, to ja i moje 21. urodziny i mój tyłek" - pisała na Instagramie.

Conan Kaźmierski o planach na przyszłość, medycynie i pieniądzach
Conan Kaźmierski o planach na przyszłość, medycynie i pieniądzach
Conan Kaźmierski o planach na przyszłość, medycynie i pieniądzach
Izabela z "Królowych życia" w wieku 21 latŹródło: Instagram @justuniquebyisabel

"Królowe życia". Jak Izabela wyglądała na swoim ślubie?

"Królowa życia" wzięła ślub, który był pokazywany w show. Ceremonia odbyła się 14 lipca 2019 roku w kościele św. Jadwigi i św. Jakuba Apostoła w podpoznańskiej wsi Lusowo. Iza wyglądała jak księżniczka. Pojawiła się w zjawiskowej białej sukni w kształcie ryby, a na jej głowie znalazła się wysadzana kryształkami korona. Na weselu miała jeszcze dwie inne kreacje. Pan Młody też zaszalał z ubraniem. Zamiast klasycznego czarnego garnituru wybrał pozłacany smoking.

Para długo czekała ze ślubem. Znają się od dwudziestu lat, ale wcześniej nie byli zdolni finansowo do tego, aby zorganizować wymarzoną uroczystość.

"Ślub zawsze chcieliśmy wziąć, ale nie zawsze było nas na to stać. Priorytetem było dla nas zarobienie na ślub. Albo ślub, albo inwestycja. Osiągnęliśmy poziom życia, o którym marzyliśmy i mogliśmy zrobić ślub taki, jaki pragnęliśmy" - wyjaśniła kiedyś w rozmowie z Pudelkiem.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości