Julia von Stein ma stalkera. "Królowa życia" nie wychodzi bez gazu pieprzowego

Autor:
Dominika
Kowalewska
Julia von Stein

Julia von Stein jest w ferworze świątecznych przygotowań. Bohaterka "Królowych życia" udała się do kosmetyczki, a to sprowokowało ją do poruszenia trudnego tematu. Okazuje się, że kobieta ma stalkera. Niedawno mężczyzna naszedł ją, gdy wracała z ulubionego salonu kosmetycznego.

Julia von Stein od lat związana jest z branżą funeralną. Kobieta zajmuje się makijażem pośmiertnym, a także projektowaniem trumien. Widzowie stacji TTV mogli poznać ją w programie "Królowe życia", w którym to kamera towarzyszyła jej w codziennych obowiązkach. Julia von Stein brała ponadto udział w programie "99 - Gra o wszystko. VIP", w którym wraz z babcią stanęła do zmagań o zwycięstwo.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Julia von Stein o przyjaźni z Arkadiuszem Tańculą
Julia von Stein o przyjaźni z Arkadiuszem Tańculą Julia von Stein o przyjaźni z Arkadiuszem Tańculą

Julia von Stein ma stalkera

Odkąd Julia von Stein wzięła udział w show "Królowe życia", zyskała ogólnopolską rozpoznawalność. Gwiazda stacji TTV jest aktywna w mediach społecznościowych, za pośrednictwem których opowiada o swojej, często zaskakującej, codzienności. Zarówno tam, jak i w programie "Damy i wieśniaczki", nie ukrywała, gdzie mieszka. Julia von Stein wynajmuje mieszkanie w samym centrum Warszawy, w popularnym wśród influencerów wieżowcu Cosmopolitan.

Przedświąteczne przygotowania dotyczą nie tylko otoczenia, ale również nas samych. Toteż Julia von Stein poinformowała fanów, że wybrała się na bożonarodzeniowy manicure. Po powrocie z gabinetu gwiazda TTV opowiedziała internautom o niemiłym spotkaniu, do którego doszło zaledwie kilka dni wcześniej, gdy wychodziła z tego samego miejsca. Okazuje się, że Julia von Stein ma stalkera, który ją nachodzi. W związku z tym kobieta nie opuszcza mieszkania bez gazu pieprzowego.

"Słuchajcie. Pomimo tego, że ja paznokcie robię praktycznie pod samym domem, to ze względu na to, że mój stalker kolejny raz zaatakował mnie kilka dni temu dokładnie pod tym gabinetem, bez gazu pieprzowego się nie ruszam" - zdradziła Julia von Stein.

Gwiazda przyznała, że poleca to urządzenie każdej kobiecie.

"Chyba polecam to każdej kobiecie, dlatego że bezpieczeństwo jest naprawdę najważniejsze. Idiotów na ulicy nie brakuje. W moim przypadku to chyba tylko takich przyciągam" - przyznała.

Na koniec dodała, że nie może doczekać się końca tego roku. Najwyraźniej nie był on łatwy dla gwiazdy TTV.

"Mam nadzieję, że będę miała już dużo więcej spokoju. I że w końcu skończy się ten cholerny rok, i pewne osoby w końcu się ode mnie odczepią na zawsze" - powiedziała.

Julia von Stein o stalkerze
Julia von Stein o stalkerze Źródło: Instagram @julia_von_stein

Julia von Stein pokazała zdjęcia sprzed lat

Julia von Stein udowadnia, że nie boi się wyzwań. Jakiś czas temu wzięła udział w programie "Damy i wieśniaczki". W ramach niego zamieniła się miejscami z kobietą spoza Warszawy. Bohaterka "Królowych życia" nie stroiła jednak fochów i dzielnie radziła sobie z codziennymi obowiązkami. Kobieta na tyle zżyła się z rodziną, że obiecała otoczyć ich opieką.

Na początku programu każda z biorących udział w eksperymencie pań jest przedstawiana widzom. W wizytówce damy fani mogli zobaczyć, jak Julia von Stein wyglądała w młodości. Bohaterka przybliżyła im drogę, jaką pokonała, by znaleźć się w tym miejscu, w którym jest teraz

"Szczęście to nie Louis ani Fendi, tylko ludzie, którzy nas otaczają [...]. Ja w tym momencie mogę powiedzieć, że wokół siebie mam prawdziwych przyjaciół - osoby, które wiem, że wskoczą za mnie w ogień i ja również za tymi osobami wskoczyłabym w ogień. Więc tak naprawdę jestem szczęściarą [...]. Ale nie zawsze miałam tyle szczęścia w życiu" - powiedziała uczestniczka.

Okazało się, że w szkole Julia von Stein nie miała łatwo.

"Ja wiem, że mogę zabrzmieć bezczelnie, ale to jest dla mnie największy sukces, że z szarej myszki, z dziewczyny, która nigdy w siebie nie wierzyła, która była najbrzydsza w szkole, której bardzo słabo szła nauka, wyrosłam na kobietę, która może sobie w życiu pozwolić na wszystko. I która przede wszystkim jest zadowolona sama z siebie, a to jest chyba w życiu najważniejsze" - dodała.

Jak wyglądała w młodości? Tego dowiecie się na cozatydzien.tvn.pl:

Julia von Stein w "Damach i wieśniaczkach" pokazała zdjęcie sprzed lat. To naprawdę ona?

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: TTV

Pozostałe wiadomości