Julia von Stein w "Damach i wieśniaczkach" pokazała zdjęcie sprzed lat. To naprawdę ona?

Autor:
Dominika
Kowalewska
Źródło:
Player.pl
Julia von Stein

Julia von Stein wzięła udział w jednym z odcinków show "Damy i wieśniaczki. PL". W programie opowiedziała o trudnym okresie dorastania i o tym, z czego tak naprawdę jest dumna. Bohaterka "Królowych życia" pokazała zdjęcia z czasów szkolnych. Metamorfoza robi wrażenie!

Julia von Stein od lat związana jest z branżą funeralną. Kobieta zajmuje się makijażem pośmiertnym, a także projektowaniem trumien. Widzowie stacji TTV mogli poznać ją w programie "Królowe życia", w którym to kamera towarzyszyła jej w codziennych obowiązkach. Niedawno gwiazda wzięła udział w innym formacie, tym razem brutalnie wychodząc poza strefę komfortu.

"Damy i wieśniaczki. PL" to program, w którym dwie panie - wielkomiejska, nieszczędząca sobie dobrodziejstw świata materialnego dama oraz ledwo wiążąca koniec z końcem wieśniaczka - na kilka dni zamieniają się miejscami. Tak oto pełen przepychu i luksusów świat porywa dotąd nierozpieszczaną przez życie mieszkankę terenów wiejskich. Natomiast dama musi zmierzyć się z trudem fizycznej pracy i niewielką kwotą na dzienne wydatki.

Julia von Stein o pracy w branży funeralnej. Wyznała, czy wierzy w duchy
Julia von Stein o pracy w branży funeralnej. Wyznała, czy wierzy w duchy Julia von Stein o pracy w branży funeralnej. Opowiedziała czego obawia się jej tata

Julia von Stein pokazała zdjęcia sprzed lat

Na początku każdego odcinka widzowie poznają nowe uczestniczki, które zdecydowały się na wzięcie udziału w eksperymencie. Warto dodać, że Julia von Stein nie jest pierwszą "Królową życia", która postanowiła spróbować sił na wsi. Dotychczas w programie "Damy i wieśniaczki" widzowie mogli oglądać Izabelę Macudzińską oraz Lalunę.

W trakcie przedstawiania się Julia von Stein opowiedziała o karierze zawodowej oraz podkreśliła, jak ważny w jej życiu jest porządek w szufladach. Jednak nie to zwróciło największą uwagę. Celebrytka podkreśliła, że jest dumna z tego, kim się stała. Okazało się, że nie zawsze była pewną siebie osobą.

"Szczęście to nie Louis ani Fendi, tylko ludzie, którzy nas otaczają [...]. Ja w tym momencie mogę powiedzieć, że wokół siebie mam prawdziwych przyjaciół - osoby, które wiem, że wskoczą za mnie w ogień i ja również za tymi osobami wskoczyłabym w ogień. Więc tak naprawdę jestem szczęściarą [...]. Ale nie zawsze miałam tyle szczęścia w życiu" - powiedziała uczestniczka.

Julia von Stein podzieliła się zdjęciami sprzed lat. W młodości wyglądała zupełnie inaczej!

Julia von Stein pokazała zdjęcia sprzed lat Źródło: Player.pl

Okazało się, że w szkole Julia von Stein nie miała łatwo.

"Ja wiem, że mogę zabrzmieć bezczelnie, ale to jest dla mnie największy sukces, że z szarej myszki, z dziewczyny, która nigdy w siebie nie wierzyła, która była najbrzydsza w szkole, której bardzo słabo szła nauka, wyrosłam na kobietę, która może sobie w życiu pozwolić na wszystko. I która przede wszystkim jest zadowolona sama z siebie, a to jest chyba w życiu najważniejsze" - dodała.

Julia von Stein pokazała zdjęcia sprzed lat Źródło: Player.pl

Julia von Stein pochwaliła się własnym portretem

To nie pierwszy raz, kiedy Julia von Stein otwiera się na temat dojrzewania i rozwoju. Jakiś czas temu w mediach społecznościowych pochwaliła się portretem, który zamówiła. Dla Julii von Stein obraz ma szczególne znaczenie. Skłonił ją do refleksji na temat życia i tego, jakim jest człowiekiem.

"To bajeczny moment, kiedy patrzę w ten przepiękny obraz i widzę na nim kobietę, którą zawsze chciałam być. Jestem bardzo dumna z siebie, że tyle udało mi się osiągnąć w swoim życiu, a to dopiero początek..." - napisała.

Portret zawisł w rodzinnym domu celebrytki w Tarnowie.

"Będzie wisiał u mnie w domu, aby moi Rodzice nigdy nie zapominali, jaką mają piękną i zdolną Córeczkę" - dodała.

Więcej o "Królowych życia" przeczytacie na cozatydzien.tvn.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło: Player.pl

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości