Krzysztof Kaletka to weteran castingów do "Top Model". Jak potoczyły się jego losy?

Autor:
Kamila
Jamrożek
Krzysztof Kaletka w "Top Model"

Krzysztof Kaletka to postać dobrze znana wszystkim fanom "Top Model". Udział w programie jest jego największym marzeniem, dlatego wielokrotnie zgłaszał chęć udziału w formacie. Dwa razy udało mu się dostać na casting przed jurorami. Jak potoczyły się jego losy?

Krzysztof Kaletka przez Joannę Krupę nazwany został "stalkerem 'Top Model'". Udział w programie był jego największym marzeniem, dlatego ciągle zgłaszał swoją kandydaturę. Jesienią zobaczymy nową edycję show. Czy chłopak zgłosił się kolejny raz? Odpowiedział nam na to pytanie!

Krzysztof Kaletka - kim jest?

Krzysztof Kaletka pochodzi z Rybnika i ma 23 lata. Kiedy zgłaszał się do programu "Top Model" chwalił się, że studiuje grafikę na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. Pasją Krzysztofa Kaletki jest moda i bardzo chciałby być modelem. Prezentując się przed jurorami w "Top Model" powiedział, że jest artystą, a jego styl to "taki miszmasz".

Krzysztof Kaletka w "Top Model" wystylizował Marcina Tyszkę

Krzysztofa Kaletkę widzowie "Top Model" poznali po raz pierwszy w 8. edycji "Top Model". O chłopaku szybko zrobiło się głośno. Serca widzów podbił swoim ekstrawaganckim zachowaniem i charakterystyczną manierą. Szybko zaczęli oni tworzyć memy z jego wizerunkiem. Chłopaka cieszyło zainteresowanie jego osobą i przyznał, że zawsze chciał być viralem w sieci.

Na castingu do "Top Model" Krzysztof Kaletka określił się jako artysta i przyznał, że lubi bawić się modą. Dlatego też od jurorów dostał bojowe zadanie. Miał wystylizować... Marcina Tyszkę. Chłopak na chwilę zamienił się z jurorem miejscami. Jurorzy docenili osobowość uczestnika i dostał się do dalszego etapu, jednak ostatecznie nie zamieszkał w domu modelek i modeli. Mimo to zdążył się zaprzyjaźnić z innymi uczestnikami "Top Model", z którymi nadal utrzymuje dobre relacje. Często widuje się z Olgą Kleczkowską, Klaudią Chojnacką i Anną Jaroszyńską z 8. edycji programu, co dokumentuje na swoim Instagramie. Razem nagrywają filmy na swój kanał na Youtube. Anna Jaroszyńska przyznała też, że kolega pomagał jej w zorganizowaniu zaręczyn. Modelka sama oświadczyła się swojemu wieloletniemu partnerowi.

Krzysztof Kaletka schudł, aby dostać się do "Top Model" 

Krzysztof Kaletka powrócił do "Top Model" w kolejnej edycji. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński byli zaskoczeni, kiedy pojawił się na castingu.

"Widzę, że się nie poddajesz. Jesteś taki stalker 'Top Model'" - powiedziała Joanna Krupa na widok Krzysztofa Kaletki.

Okazało się, że chłopak przez cały rok przygotowywał się do udziału w programie. Pracował nad swoim ciałem, żeby jak najlepiej zaprezentować się przed swoim ulubionym jury i mocno schudł.

"Tęskniłem za moim ulubionym judge. Cały rok teraz był mega crazy, mega crazy. Udało mi się popracować nad ciałem, jestem skinny"- powiedział.

Jurorzy początkowo mieli wątpliwości czy dać Krzysztofowi Kaletce kolejną szansę. Twierdzili, że jest zmanierowany i momentami irytuje swoim zachowaniem. Mimo to pozwolili mu wziąć udział w bootcampie.

"Udowodnię, że nadaję się do tego, nadaję się na modela i dam z siebie tysiąc pięćset sto dziewięćset procent" - zapewniał przyszły model.

Niestety rezultaty sesji okazały się niezadowalające i uczestnik musiał wrócić do domu. 

Krzysztof Kaletka - metamorfozy

Krzysztof Kaletka lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Były uczestnik "Top Model" chętnie bawi się modą, a także długością i kolorem włosów. W programie miał długie, ciemne włosy, ale na Instagramie widzimy go także w blond i rudym wydaniu, a obecnie skrócił uczesanie i postawił na mahoniowy kolor. Zapytał swoich obserwatorów na Instagramie, w którym wydaniu wygląda najlepiej.

Joanna Krupa wystąpiła z córką na konferencji "Top model"
Joanna Krupa wystąpiła z córką na konferencji "Top model" Źródło: cozatydzien.tvn

Krzysztof Kaletka - co robi teraz?

Zapytaliśmy Krzysztofa Kaletkę, co teraz dzieje się w jego życiu. Opowiedział nam o pracy modela i zgloszeniu do "Top Model".

- U mnie wszystko w porządku. Było kilka wzlotów i upadków w tym roku, nie ukrywam, ale każdemu się mogło zdarzyć - odpowiedział.

Chłopak wyjaśnił, że bycie modelem to nadal jego wielkie marzenie i stara się brać udział w profesjonalnych sesjach zdjęciowych.

- Ostatnio nawet brałem udział w sesji zdjęciowej do kolekcji ubrań mojej znajomej - wyjaśnił.

Krzysztof Kaletka nadal marzy o udziale w "Top Model" i dostaniu przepustki do świata wielkiej mody.

- Jeśli chodzi o "Top Model" to jest to w dalszym ciągu moje marzenie. Niestety na razie niespełnione w stu procentach, ale kto wie, co przyniesie przyszłość - stwierdził były uczestnik programu.

Czy Krzysztof Kaletka zgłosił się także do 11. edycji "Top Model"?

- Wysłałem zgłoszenie na ostatni moment, aby zrobić najlepsze wrażenie. Niestety jeszcze nie dostałem odpowiedzi - powiedział.

Krzysztof Kaletka w programie "Top Model"
Krzysztof Kaletka w programie "Top Model" Źródło: TVN

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości