Jerzy Kryszak i Tomasz Organek w 4. odcinku programu "Kuba Wojewódzki". Czego możemy się spodziewać?

Autor:
Kamila
Jamrożek
Jerzy Kryszak i Tomasz Organek w 4. odcinku programu "Kuba Wojewódzki".

W 4. odcinku programu "Kuba Wojewódzki" gościem będą znani aktor i komik Jerzy Kryszak oraz muzyk Tomasz Organek. Widzowie będą mieli okazję poznać bliżej obu artystów, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami i anegdotami. Zapowiada się ciekawa i pełna emocji rozmowa "króla TVN-u" z dwojgiem popularnych i lubianych postaci ze świata polskiej kultury.

Wiosną 2023 roku na kanapie u Kuby Wojewódzkiego ponownie pojawią się gwiazdy kina, estrady, sportu, celebryci i influencerzy. Tym razem naprzeciwko showmana zasiądą Jerzy Kryszak i Tomasz Organek. Co o nich wiemy?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Tajemnice produkcji #8 Kulisy programu "Kuba Wojewódzki". Wygląd studia, zakamarki, sekrety programu
Tajemnice produkcji #8 Kulisy programu "Kuba Wojewódzki". Wygląd studia, zakamarki, sekrety programu Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Kuba Wojewódzki" – Jerzy Kryszak w 4. odcinku programu

Jerzy Kryszak urodził się 24 kwietnia 1950 w Kaliszu. To artysta wszechstronny - aktor teatralny, filmowy i dubbingowy, a także znany jako satyryk i kabareciarz. Jedną z jego najbardziej znanych ról był doktor Zdzisław Kołek w popularnym serialu komediowym "Alternatywy 4" autorstwa Stanisława Barei. W latach 90. zdecydował się zakończyć karierę teatralną na rzecz działalności w kabarecie. Jerzy Kryszak użyczał też swojego głosu bohaterom wielu filmów animowanych.

W życiu prywatnym Jerzy Kryszak był trzykrotnie żonaty. Jego pierwszą żoną była Anna Chitro, która wcieliła się w rolę Kołkowej w serialu "Alternatywy 4". Jednak para zdecydowała się na rozwód. Kolejną żoną Kryszaka była Tatiana Kołodziejska, z którą ma syna o imieniu Paweł. Później artysta związał się z Agnieszką Kryszak, z którą ma dwóch synów: Kubę i Kamila.

"Kuba Wojewódzki" – Tomasz Organek w 4. odcinku programu

Tomasz Organek to polski muzyk, kompozytor, piosenkarz i autor tekstów, który urodził się 30 listopada 1976 w Suwałkach. Jest członkiem Akademii Fonograficznej ZPAV, współzałożycielem i członkiem zespołu SOFA oraz twórcą projektu Ørganek. Ukończył filologię angielską na UMK w Toruniu i kształcił się muzycznie na Akademii Muzycznej w Katowicach. Z zespołem SOFA wydał trzy albumy długogrające. Jako artysta solowy wystąpił gościnnie na płytach innych artystów oraz założył zespół Ørganek, z którym wydał debiutancki album "Głupi". Organek zdobył liczne nagrody i wyróżnienia.

"Kuba Wojewódzki" – kiedy emisja w TVN?

"Kuba Wojewódzki" - sezon 33. w Playerze i w TVN. Nowe odcinki można oglądać w każdy wtorek o godzinie 22.40. Po każdym odcinku "Kuby Wojewódzkiego" na antenie TVN w Playerze czeka wersja rozszerzona odcinka – "Kuba Wojewódzki – ciąg dalszy", zawierające jeszcze bardziej smakowite kąski. 

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości