U Kuby Wojewódzkiego wystąpi Blanka Lipińska i donGURALesko. O czym porozmawiają?

"Kuba Wojewódzki": Blanka Lipińska i donGURALesko
"Kuba Wojewódzki": Blanka Lipińska i donGURALesko
Źródło: TVN
Już w najbliższym odcinku Kuby Wojewódzkiego gośćmi będą Blanka Lipińska i donGURALesko. O czym porozmawiają? 

Kuba Wojewódzki gości w swoim kultowym programie sławy, ale także postacie kontrowersyjne. W pierwszym odcinku nowej serii wystąpili Sanah i Tomasz Włosok, w drugim Jaś Kapela i Tomasz Jakubiak, a w trzecim ekipa serialu "BrzydUla", w czwartym epizodzie gościł Karolinę Korwin-Piotrowską i Natalię Nykiel. W szóstym odcinku wystąpili Jan-Rapowanie oraz Wojciech Fiedorczuk.

Na kanapach u Kuby Wojewódzkiego zasiedli także Pascal Brodnicki i Łukasz Mróz, czyli popularny Mrozu. Pojawił się też znany aktor, dyrektor Teatru Narodowego Jan Englert oraz raper Tymoteusz Rożynek znany jako Szczyl.

A po świętach u "Kuby Wojewódzkiego" spotkały się dwa pokolenia w postaci Zygmunta "Muńka" Staszczyka i Marty "Linkimaster" Linkiewicz. Na kanapie zasiedli też Anna-Maria Sieklucka i Dawid Kubacki.

W najnowszym odcinku wystąpią Blanka Lipińska i donGURALesko.

"Kuba Wojewódzki" - kim jest Blanka Lipińska?

Blanka Lipińska ma 36 lat. Jest autorką powieści erotycznych i celebrytką. Była menedżerką w klubach i działaczką federacji KSW. Urodziła i wychowywała się w Puławach. Ma starszego o rok brata Jakuba.

Sławę przyniosła jej powieść erotyczna "365 dni". Do jej napisania popchnęło ją niesatysfakcjonujące życie seksualne z ówczesnym partnerem. Książka szybko stała się bestsellerem. W tym samym roku została wydana kontynuacja powieści zatytułowana "Ten dzień". Książki wzbudziły duże kontrowersje ze względu na odważny opis scen erotycznych oraz sposób promocji. Blanka Lipińska promowała ją rozbieraną sesją zdjęciową, podczas której zasłaniała swoje miejsca intymne egzemplarzami książki. Erotyczny tryptyk zakończyła powieścią "Kolejne 365 dni".

Książki zostały zekranizowane, a Blanka Lipińska współtworzyła scenariusz, była zaangażowana w kompletowanie obsady, reżyserowała sceny erotyczne i zagrała w nim jedną z ról.

"Kuba Wojewódzki". Odcinek 11 - Blanka Lipińska i donGURALesko. Zwiastun
Źródło: TVN

"Kuba Wojewódzki" - kim jest donGURALesko?

Donguralesko to pseudonim Piotra Górnego. Znany też jako Gural, DGE, DJ Dziadzior, Giovanni, Dziadzia, Dziadzia Giovanni, Hardcorowy Papa, Osieroconych Płyt Selektor oraz Mesjasz Rapu. Raper i producent muzyczny ma 42 lata. Działa na polskiej scenie hip-hopowej od 1994 roku. Prowadzi także własną firmę odzieżową El Polako.

W swojej twórczości Donguralesko nawiązuje m.in. do tematyki Bliskiego Wschodu oraz uchodźców, ze względu na swoje zainteresowanie kulturą, religią i stosunkami międzynarodowymi. W tekstach często nawiązuje też do rodzinnego miasta Poznania.

"Kuba Wojewódzki" - gdzie i kiedy oglądać?

Program Kuby Wojewódzkiego można oglądać na antenie TVN w każdy wtorek o godzinie 22.40. Odcinki emitowane w telewizji oraz materiały dodatkowe są dostępne w Player.pl. Kim będą kolejni goście, którzy zasiądą na legendarnych skórzanych kanapach? Tego dowiecie się już niedługo.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości