Kuba Wojewódzki zapowiedział koniec sezonu. W ostatnim odcinku wystąpią wyjątkowe gościnie

Kuba Wojewódzki - ostatni odcinek. Kto wystąpi?
Kuba Wojewódzki - ostatni odcinek. Kto wystąpi?
Źródło: x-news
Wiosenna ramówka powoli dobiega końca. Niedługo widzowie będą mogli oglądać finały swoich ulubionych produkcji. Kuba Wojewódzki poinformował, że najbliższy odcinek będzie ostatnim w tym sezonie. Z tej okazji na słynną kanapę zaprosił dwie aktorki: Zofię Zborowską oraz Elizę Rycembel.

Wtorkowe wieczory w TVN-ie zarezerwowane są dla Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz od lat prowadzi autorski talk-show, w którym do udziału zaprasza najgorętsze nazwiska polskiego show-biznesu, rodzimego świata sportu czy polityki. Niestety, wszystko, co dobre szybko się kończy, to też nieubłaganie zbliża się finał sezonu show Kuby Wojewódzkiego. Prezenter zdradził, kogo widzowie zobaczą w ostatnim odcinku. W programie wystąpią dwie aktorki — Zofia Zborowska oraz Eliza Rycembel.

Eliza Rycembel - kim jest?

Jedną z gościń programu Kuby Wojewódzkiego będzie przedstawicielka młodego pokolenia aktorów Eliza Rycembel. 30-letnia gwiazda jest absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie. Popularność przyniosła jej rola w filmie "Boże Ciało", za którą otrzymała nagrodę za najlepszą rolę drugoplanową na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Widzowie platformy player.pl mogą oglądać Elize Rycembel w drugim sezonie serialu "Nieobecni". Na telewizyjną premierę produkcji fani będą musieli jeszcze poczekać.

czt_nieobecnistenka
Danuta Stenka o 2. sezonie serialu "Nieobecni"
Danuta Stenka o 2. sezonie serialu "Nieobecni"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Zofia Zborowska - kim jest?

Zofia Zborowska jest córką sławnej aktorskiej pary — Marii Winiarskiej i Wiktora Zborowskiego. Kobieta poszła w ślady rodziców — od 15. roku życia interesuje się teatrem i filmem. Tak samo jak Eliza Rycembel, jest absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie. Zadebiutowała w 1998 roku w komedii "Złoto dezerterów". Zofia Zborowska związana jest z jednym z warszawskich teatrów. Prywatnie jest żoną siatkarza, byłego reprezentanta Polski Andrzeja Wrony. Para doczekała się potomstwa — latem 2021 roku urodziła córkę Nadzieję.

Kuba Wojewódzki - koniec sezonu

W dobiegającym końca sezonie popularnego show gościło wiele różnorodnych gwiazd. W tej edycji na słynnej kanapie zasiedli m.in. Karolina Korwin-Piotrowska i Natalia Nykiel, Dawid Kubacki i Anna Maria Sieklucka, Pascal Brodnicki i wokalista Mrozu, a nawet — Jan Englert. Ostatnimi rozmówcami Kuby Wojewódzkiego była aktorka Marta Malikowska oraz sędzia piłkarski Szymon Marciniak. W najbliższy wtorek (24 maja) o 22:40 na antenie stacji TVN wyemitowany zostanie finałowy odcinek sezonu.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości