Laluna wzięła udział w "Damach i wieśniaczkach". "Zrobiłabym na wsi tramwaj" [TYLKO U NAS]

Laluna w programie "Damy i wieśniaczki.PL"
Laluna w programie "Damy i wieśniaczki.PL"
Źródło: Player.pl
"Damy i wieśniaczki" to program, w którym bogate damy na kilka dni zamieniają się miejscami z kobietami ze wsi. Takie wyzwanie postanowiła podjąć Laluna z "Królowych życia". Jak spodobała się jej wieś? W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o szczegółach.

Kasia Alexandra Laluna, to uczestniczka "Królowych życia", która dzięki show zyskała rzeszę fanów. Jej kontrowersyjny wygląd jest z jednej strony wyśmiewany, a z drugiej podziwiany za odwagę. W stylu Laluny dominuje latex i peruki. Jest też właścicielką ekskluzywnego butiku z perukami. 

Laluna jest kobietą odważną i niczego się nie boi. Postanowiła, więc wziąć udział w programie "Damy i wieśniaczki" i spróbować życia na wsi. 

Laluna o programie "Damy i wieśniaczki"

Największym wyzwaniem na wsi dla "Królowej życia" była ciężka fizycznie, mało płatna praca. Laluna zastępując Anitę, dziewczynę ze wsi, musiała m.in. zbierać truskawkami, przenosić drewno i łowić ryby na morzu.  Jednak najgorszym faktem dla Laluny był brak transportu.

"Najgorsze było to, że nie było samochodu i wszędzie trzeba było iść na piechotę albo autobusem. Okropna była ta komunikacja autobusowa" - powiedziała w rozmowie z nami.

Królowa życia niestety z przyczyn zdrowotnych nie mogła poznać Anity na spotkaniu obu pań, które jest zwieńczeniem eksperymentu.

"Niestety nie poznałam Anitki na żywo. Wiem, że to jest wspaniałą osobą. Niestety, kontakt z nią się urwał, ale mam nadzieje, ze go jeszcze złapiemy" - dodała Laluna.

Laluna przyznaje, że na wsi bardzo się jej spodobało. Dodała też, że gdyby musiała na stałe tam zamieszkać, stworzyłaby komunikację publiczną. 

"Jeśli miałabym zamieszkać na wsi, to zrobiłabym tam komunikację miejską, taksówki, tramwaje. Bez tego nie da się żyć" - zaznaczyła.

"MasterChef". Sezon-11. Odcinek 3. Zwiastun

Laluna z "Królowych życia" na Fame MMA

Kasia Alexsandra  postanowiła w pewnym momencie swojego życia wrócić do pasji, którą kocha, czyli do walk MMA. Laluna wystąpiła podczas 14. edycji gali FAME MMA. Niestety przegrała z rywalką Wiktorią "Wiki" Jaroniewską. 

Laluna mimo porażki, zapowiedziała, że walka w oktagonie nie była jej ostatnią. Gwiazda obiecała swoim fanom, że nie podda się w treningach i ponownie zawalczy na sportowej gali. W wywiadzie dla Player.pl powiedziała:

"Ja naprawdę potrafię się bić. Nie poddam się" - zaznaczyła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Przeczytaj też:

Autor: Urszula Grabowska

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości