"Lego Masters" - kiedy premiera nowego sezonu w TVN i Playerze? Kim są nowi jurorzy?

"Lego Masters" - jury w nowym składzie - Czesław Mozil i Pola Lisowicz.
"Lego Masters" - nowi jurorzy
Źródło: TVN
"Lego Masters" znów na antenie TVN! Tej jesieni ci mali i ci więksi znów usiądą przed telewizorami, aby podziwiać niesamowite dzieła legomaniaków. Kto tym razem spodoba się jurorom najbardziej i zdobędzie główną nagrodę? Uczestników w tym sezonie oceniać będą Pola Lisowicz i Czesław Mozil.

"Lego Masters" powraca z nowym sezonem. Już tej jesieni nowi zawodnicy staną do rywalizacji, by zaskoczyć jurorów i widzów swoją kreatywnością oraz umiejętnościami. Miliony klocków LEGO, dwoje jurorów, jeden prowadzący i sześć par uczestników. Jak tym razem poradzą sobie z zadaniami?

"Lego Masters" - nowy sezon

"Lego Masters" to program, do którego mogą zgłosić się zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci w towarzystwie rodziców. Warunek jest jeden - trzeba być prawdziwym zapaleńcem, który zna temat i potrafi myśleć przestrzennie, planować i realizować w ustalonym czasie swoje wizje. Co tydzień odpada z programu jedna z par, której praca najmniej spodobała się jurorom. Do finału wchodzą trzy pary, które również będą musiały w określonym czasie wykonać zadanie. Nagrodą główną w programie jest tytuł mistrza LEGO, 100 tysięcy złotych oraz zestawy klocków o wartości 10 000 zł. Już niedługo dowiemy się, kto zgarnie główną nagrodę.

Programy rozrywkowe - nowe odcinki jesienią w Playerze
Źródło: Player

"Lego Mastres" - nowi jurorzy Czesław Mozil i Pola Lisowicz - kim są?

W roli nowych jurorów programu "Lego Masters" zobaczymy tym razem Czesława Mozila oraz Polę Lisowicz. Program niezmiennie poprowadzi Marcin Prokop.

Pola Lisowicz to projektantka graficzna, ilustratorka, artystka multidyscyplinarna. Od ośmiu lat mieszka w Danii. Tam kształciła się w dziedzinie nowoczesnych mediów i komunikacji wizualnej. Swoją przygodę z Grupą LEGO rozpoczęła od tworzenia projektów graficznych oraz współpracy koncepcyjnej nad zestawami celowanymi. Pracowała między innymi nad serią Nexo Knights, LEGO Movie 2 oraz Hidden Side. Obecnie jest odpowiedzialna za projekty graficzne w parkach rozrywki LEGOLAND.

Czesław Mozil to urodzony w Polsce, a wychowany w Danii autor tekstów, kompozytor, muzyk, akordeonista i aktor dubbingowy. Znany jest z przebojów takich jak "Maszynka do ćwierkania" czy "Ucieczka z wesołego miasteczka". Prywatnie Czesław to wielki miłośnik warszawskiej Pragi, kotów i oczywiście klocków LEGO, których ma dziś sporą kolekcję. Buduje od dziecka, a inspiracji do tworzenia z LEGO dostarczały mu wizyty w LEGOLANDZIE. W mediach społecznościowych chwali się, że miłość do muzyki i LEGO ma w DNA.

"Lego Masters" - jury w nowym składzie - Czesław Mozil i Pola Lisowicz
"Lego Masters" - jury w nowym składzie - Czesław Mozil i Pola Lisowicz
Źródło: TVN

"Lego Masters" - kiedy premiera nowego sezonu w TV i Playerze? Daty i dni emisji

"Lego Masters" - sezon 3. w Playerze już od 30 września. Tego samego dnia program zobaczymy na antenie TVN.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości