Maciek ze "ŚOPW" zaskoczył wszystkich. Pokazał ukochaną i... dziecko

Maciej Kiełbowski ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Maciej Kiełbowski ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Źródło: Player
Maciej Kiełbowski przeszedł ogromną metamorfozę od czasu udziału w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Życie mężczyzny zmieniło się od 360 stopni. Rozwija karierę, a także odnalazł miłość u boku pięknej Małgorzaty i założył rodzinę.

Maciej Kiełbowski to uczestnik 3. sezonu popularnego programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci połączyli go z Agatą Ząbczyk. Pomimo iż początkowo ich związek rozwijał się znakomicie i mieli wspólne plany na przyszłość, finalnie zdecydowali o zakończeniu małżeństwa. Po zakończeniu programu Maciek skoncentrował się na rozwoju osobistym. Teraz trudno go rozpoznać!

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

CZT_MARCINOSUCH_ZWIAZKI
Marcin ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o związkach. Spotyka się z kimś?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Maciej Kiełbowski ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zmienił się nie do poznania

Maciej Kiełbowski ze "Ślub od pierwszego wejrzenia" z zawodu jest ratownikiem i trenerem pływania. Uczestnik robi teraz kolejne kroki w swojej karierze. Ostatnio został uhonorowany nagrodą burmistrza za swoją działalność społeczną na rzecz rozwoju sportu w swojej miejscowości. Później ogłosił swój udział w wyborach samorządowych.

Od czasu udziału w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" mężczyzna przeszedł niezwykłą metamorfozę, która zaskoczyła fanów programu. Zamiast sportowego stroju, teraz częściej można go zobaczyć w eleganckich garniturach. Maciej zmienił także fryzurę, zapuścił brodę i wymienił oprawki okularów.

Ale zmiany w życiu Macieja nie kończą się na tym. Mężczyzna odnalazł miłość i założył rodzinę.

Maciej Kiełbowski ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał ukochaną i dziecko

Jak pamiętamy, Maciej związany był w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" z Agatą. Choć mieli się ku sobie, to ostatecznie podjęli decyzję o rozwodzie. Agata wyszła ponownie za mąż i zmieniła nazwisko na Stankowska. W 2023 roku powitała na świecie córkę Hanię.

Po burzliwym zakończeniu związku z Agatą ze "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" Maciej Kiełbowski także odnalazł prawdziwe szczęście. Nowa miłość mężczyzny ma na imię Małgorzata. Para niedawno powitała na świecie synka o imieniu Julian. Jego narodziny przypadające na luty były wyjątkowym prezentem walentynkowym dla zakochanych.

Rodzina nie ukrywa swojej radości, a ich wspólne chwile można podziwiać na Instagramie, gdzie udostępniają urocze zdjęcia z życia codziennego.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości