Adam ze "ŚOPW" oświadczył się nowej ukochanej. Pochwalił się romantycznym zdjęciem

Adam Sak ze "ŚOPW" o życiu po programie
Adam Sak ze "ŚOPW" o życiu po programie
Źródło: Player.pl
Adam Sak ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" oświadczył się nowej partnerce. Mężczyzna pochwalił się fanom romantycznymi zdjęciami z momentu zaręczyn. Widać, że miłość kwitnie.

Adam Sak wziął udział w 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jego żoną została Patrycja Kulda, znana fanom programu jako "Pyśka". Relacja małżonków od początku nie rokowała najlepiej. Mimo wszystko Adam Sak i Patrycja Kulda chcieli kontynuować eksperyment i starali się poprawić swoje relacje. Niestety czas w tym przypadku nie zadziałał na korzyść pary. Ostatecznie uczestnicy formatu zdecydowali się na rozwód.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Krzysztof ze "ŚOPW" wyznał, czy jest singlem
Krzysztof ze "ŚOPW" wyznał, czy jest singlem
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Adam Sak ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" się zaręczył

Adam Sak nigdy nie ukrywał, że marzy o stworzeniu prawdziwej rodziny. W "Ślubie od pierwszego wejrzenia" to właśnie on starł się ratować małżeństwo, co jak potem wyznał, być może dobrze wpłynęło na jego wizerunek. Wszyscy bowiem zauważyli, że rzeczywiście potrafi zaangażować się w związek.

Mimo wszystko Adam Sak bardzo długo czekał na prawdziwą miłość i dopiero niedawno przyznał, że jest szczęśliwie zakochany. Jego serce skradła tajemnicza brunetka. Uczestnik eksperymentu w rozmowie z fanami tak mówił o nowej ukochanej:

Nie ma słów, które by ją opisały.

Teraz mężczyzna poszedł o krok dalej i wyjechał z partnerką do Włoch, czym pochwalił się na Instagramie. W pewnym momencie Adam Sak zaskoczył obserwatorów i pochwalił się, że się oświadczył! Ukochana uczestnika "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przyjęła zaręczyny i zapozowała do zdjęcia z pierścionkiem na palcu.

Adam Sak ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" się zaręczył
Adam Sak ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" się zaręczył
Źródło: screen instagram

Adam Sak nie znalazł miłości w "Ślubie od pierwszego wejrzenia"

Adam Sak pochodzi z Bełżyc pod Lublinem. Mężczyzna z zawodu jest kamieniarzem, jednak wcześniej pracował także jako kucharz. W momencie zgłoszenia się do programu mieszkał z mamą. Poszukiwał żony, która stworzy z nim prawdziwą rodzinę. Początkowo relacje między małżonkami były dość skomplikowane, a fani od razu zauważyli, że "Pyśka" trzyma męża na dystans. W końcu jednak lód zaczął między nimi topnieć, a partnerzy zaczęli się dobrze dogadywać. Mimo dość częstych nieporozumień, dali sobie jeszcze jedną szansę i w finale zadecydowali, że pozostają w związku.

Adam Sak i Patrycja Kulda zamieszkali razem w Warszawie, ale nie przyniosło to zamierzonych efektów. "Pyśka" stopniowo coraz bardziej odsuwała się od swojego programowego męża. Ostatecznie kobieta poprosiła go, by się wyprowadził. Partnerzy rozstali się w napiętej atmosferze i nie szczędzili sobie gorzkich słów w mediach społecznościowych. Niedawno sfinalizowali rozwód.

Mimo niepowodzenia w programie Adam Sak w końcu znalazł prawdziwą miłość. Uczestnik eksperymentu właśnie się zaręczył, a jeszcze przed tym wydarzeniem zaczął spełniać swoje największe marzenia: zapisał się na kurs tańca, planował zrobienie tatuażu, skok na bungee oraz ze spadochronem. Widać, że czerpie z życia pełnymi garściami.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości