Małgorzata Rozenek-Majdan w nowym programie! Kiedy premiera show "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"?

Małgorzata Rozenek-Majdan w nowym programie! O czym jest "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"?
Małgorzata Rozenek-Majdan w nowym programie! O czym jest "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"?
Źródło: fot. TVN
Małgorzata Rozneke-Majdan zadebiutuje niedługo w zupełnie nowej roli! Gwiazda stanie w szranki z ludźmi ze świata sportu, filmu czy dziennikarstwa. Jak sobie poradzi? Tego przekonamy się już niedługo na antenie stacji TVN!

Małgorzata Rozenek-Majdan od wielu lat jest obecna w polskim show-biznesie. Rozpoznawalność przyniósł jej program "Perfekcyjna Pani Domu", a show "Projekt Lady" tylko ugruntowało jej pozycję w przemyśle telewizyjnym. Niedługo gwiazda sprawdzi się w kolejnej produkcji. Co czeka ją na planie nowego show?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Małgorzata Rozenek o in vitro i kościele. "Nie chcieliśmy uciekać od tego świata"

Małgorzata Rozenek-Majdan w nowym show!

Kilka dni temu wystartowały zdjęcia do nowego, emocjonującego reality show z Małgorzatą Rozenek-Majdan w roli głównej! W najbliższych miesiącach to hart ducha, skupienie, motywacja, a momentami nawet brawura staną się jej codziennym niezbędnikiem. Sześciu mężczyzn rzuci jej ekstremalne wyzwania. Czy Małgorzacie uda się zmierzyć z własnymi słabościami, lękami i podjąć walkę o zwycięstwo?

W programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" Małgorzata Rozenek-Majdan podejmuje wyzwania rzucane jej przez osoby ze świata sportu, filmu czy dziennikarstwa. Mężczyźni ci stają się równocześnie jej rywalami i również muszą sprawdzić się w wybranej dyscyplinie. Co ważne, ma być ona odległa od wykonywanego przez nich zawodu czy rodzaju uprawianego sportu. Oboje mają tylko cztery tygodnie na przygotowanie się do ekstremalnego i zupełnie nowego dla siebie zadania. Wspierają ich w tym eksperci – psycholog sportowy oraz wykwalifikowani trenerzy. Po tygodniach morderczych treningów i setkach godzin spędzonych na ćwiczeniach w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, a także przygotowań bez żadnej taryfy ulgowej, stają do emocjonującego pojedynku.

Małgorzata Rozenek-Majdan w nowym programie! O czym jest "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"?
Małgorzata Rozenek-Majdan w nowym programie! O czym jest "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"?
Źródło: fot. TVN

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" — kiedy premiera?

Zdecydowanie od strony fizycznej mogliśmy poznać Małgorzatę Rozenek-Majdan w programie "Azja Express". Wraz z mężem stworzyli jedną z najbardziej barwnych par pierwszej edycji, zapisując się w historii show. Do teraz niektóre sceny są wspominane przez wiernych fanów formatu.

Dla Małgorzaty Rozenek-Majdan udział w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" to wielka próba zmierzenia się nie tylko z przeciwnikami, ale przede wszystkim z własnymi ograniczeniami i strachem. Czy znajdzie w sobie ducha rywalizacji i zatriumfuje, czy może ponownie usłyszymy jej kultowe już powiedzenie "Nie zrobię czelendżu!"...? Odpowiedź już wiosną w TVN!

Program składa się z 6 odcinków. Za produkcję odpowiada Qźnia Team TV Production. Reality show oparty jest na oryginalnym formacie VRT, dystrybuowanym przez Primitives.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: fot. TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości