Marcin Leszczyński z "True Love". Co o nim wiemy?

Autor:
Kamila
Jamrożek
Marcin Leszczyński z "True Love"

Marcin Leszczyński to jeden z uczestników nowego programu "True Love" na TVN7. Ile ma lat? Skąd pochodzi? Czym się zajmuje? Tego dowiecie się z naszego tekstu. 

Marcin Leszczyński wraz z pozostałą dziewiątką singli zamieszka w willi na karaibskim wybrzeżu w Kolumbii. W programie "True Love" będzie próbować odnaleźć swoją "prawdziwą miłość". Czy mu się to uda?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

"40 kontra 20" - wywiady z uczestnikami

"40 kontra 20". Tom Grabowski znalazł miłość
"40 kontra 20". Tom Grabowski znalazł miłośćcozatydzien.tvn.pl
wideo 2/11

Marcin Leszczyński z "True Love" – wiek, zawód, skąd pochodzi

Marcin Leszczyński ma 28 lat i pochodzi z Zabrza. Obecnie jest piłkarzem półzawodowym, choć jego wcześniejszym pomysłem na życie było wojsko. Niestety zawód żołnierza go rozczarował, więc niedługo po ukończeniu szkoły porzucił tę pracę. 

Marcin Leszczyński z "True Love" – charakter, związki, wymarzona partnerka

Marcin Leszczyński ma wyraziste poglądy i kieruje się w życiu konkretnymi zasadami. Jest lojalny i troskliwy, a najważniejsza dla niego jest rodzina. Jego motto życiowe to: "Lepiej być nienawidzonym za to, kim się jest, niż kochanym za to, kim się nie jest". Lubi imprezować i nie ukrywa, że nie ma wtedy hamulców. Ma zdolności przywódcze, co potwierdza rola kapitana w jego drużynie piłkarskiej. 

Marcin Leszczyński zakochany był tylko raz, niestety narzeczona sprawiła mu ogromny zawód miłosny. Od tego czasu randkuje, ale nic poważnego z tego nigdy nie wyszło. Marcin pragnie się ustatkować, a jego wybranka powinna być, jak sam mówi "dobrym materiałem na żonę", ale nie ma nic przeciwko, by spełniała się zawodowo. Marzy o posiadaniu szczęśliwej rodziny, którą będzie mógł utrzymywać. Nie liczy się dla niego wygląd kobiety, najważniejsze są charakter i dobre serce. 

Marcin Leszczyński z "True Love"
Marcin Leszczyński z "True Love" Marcin Leszczyński z "True Love" Źródło: TVN

Marcin Leszczyński z "True Love"  – Instagram

Na razie nie wiadomo, czy Marcin Leszczyński jest obecny w mediach społecznościowych. Jak tylko jego konto pojawi się w serwisie Instagram, zaktualizujemy tekst i dodamy jego nick.

"True Love" – lista uczestniczek i uczestników

Do tej pory wiadomo, że w programie "True Love" wystąpią:

"True Love" – gdzie i kiedy oglądać?

W trakcie programu "True Love" uczestnicy będą randkować i nawiązywać relacje podczas wakacji na Karaibach. W czasie Ceremonii Prawdy zostaną poddani testowi wykrywaczem kłamstw, który pokaże, kto angażuje się w związek i jakie ma poglądy na miłość i wierność.

Podczas Ceremonii Miłości zebrane informacje, pozwolą singlom podjąć decyzję, z kim mieliby szansę na najprawdziwsze uczucie. Utrudnieniem będzie pojawianie się nowych, atrakcyjnych uczestników. Program poprowadzi Edyta Zając. "True Love" na antenie TVN7 będzie można oglądać od 27 lutego 2023 roku. Wszystkie odcinki będą także dostępne w Playerze.

Oto pozostali uczestnicy programu "True Love". Zobacz galerię zdjęć:

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości