Programy

Marcin z "Kanapowców" o rocznicy udziału w programie. Wspomina kopanie własnego grobu

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Kanapowcy 4": Marcin

Marcin Loranty brał udział w 4. edycji programu "Kanapowcy". Uczestnicy z Kielc pobili rekord programu, jeśli chodzi o zrzucone kilogramy. Po prawie roku od udziału w show TTV spotkali się, aby powspominać jedno z zadań.

W czwartym sezonie "Kanapowców" z dodatkowymi kilogramami walczyła ekipa z Kielc: Marek, Kuba, Grzegorz, Leszek, Daniel i Marcin. Wspierali ich trener Krzysztof Ferenc i Lil Masti. Uczestnicy nawiązali bliską więź i nadal spotykają się. Marcin wrzucił na swój profil na Instagramie zdjęcie z Grześkiem. Wrócili wspomnieniami do udziału w programie.

Marcin Loranty o rocznicy udziału w "Kanapowcach"

Jednym z pierwszych zadań, jakie dostali uczestnicy w programie "Kanapowcy" było... wykopanie sobie grobu. Kiedy mężczyźni znaleźli się na miejscu i zobaczyli zdjęcia wystylizowane na ich portrety pośmiertne, nie mogli dojść do siebie. Ten obraz bardzo nimi wstrząsnął. Niektórzy wręcz odmówili wykopania "grobu". Trener Krzysztof Ferenc chciał uświadomić zawodnikom tym wyzwaniem, że jeśli nie wezmą się za siebie, doprowadzą do najczarniejszego scenariusza.

"Kanapowcy" - kopanie grobu Źródło: TTV

Marcin Loranty i Grzegorz Zawadzki po roku wrócili na miejsce zadania. Tym razem towarzyszyły im zupełnie inne emocje. Mężczyźni schudli w programie i teraz starają się dbać o zdrowe nawyki, aby znowu nie przytyć.

"Mija już prawie rok od momentu, w którym pochowaliśmy nasze stare złe nawyki. Teraz jedynie możemy się z tego pośmiać, ale pamiętam jak dziś, że wtedy nie było nam za wesoło, jak dla mnie to było zderzenie się ze ścianą i swoimi słabościami" - napisał Marcin z "Kanapowców".

Marcin Loranty i Grzegorz Zawadzki - ile schudli w "Kanapowcach"

Ekipa czwartej serii programu "Kanapowcy" schudła łącznie najwięcej ze wszystkich dotychczasowych drużyn z innych miast. Najlepszy wynik wśród kieleckich kanapowców osiągnął Daniel, który od początku programu zrzucił aż 39 kilogramów. Grzesiek i Marcin także mieli na swoim koncie równie imponujące efekty. Każdy z nich wprowadził do swojego życia ruch oraz zdrową dietę.

Marcin stracił 16 kilogramów. Na początku ważył 119 kg przy 171 cm wzrostu.

"Kanapowcy". Metamorfoza Marcina
"Kanapowcy". Metamorfoza Marcina Źródło: TTV

Grzesiek schudł aż 32,5 kilogramów. Na początku programu ważył 112 kg przy 182 cm wzrostu.

"Kanapowcy". Metamorfoza Grzegorza
"Kanapowcy". Metamorfoza Grzegorza Źródło: TTV

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości