Martyna Końca ze "ŚOPW" zdradziła płeć dziecka. "Nie mogę dłużej czekać"

Autor:
Dominika
Kowalewska
Źródło:
"Ślub od pierwszego wejrzenia" sezon 3. -  Martyna Końca i Przemysław Stelmach

Martyna Końca była uczestniczką 3. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Choć jej małżeństwo z dobranym przez ekspertów mężem nie wypaliło, kobieta odnalazła szczęście. Jakiś czas temu poinformowała o tym, że spodziewa się dziecka. Teraz zdradziła jego płeć!

Martyna i Przemek byli jedną z par 3. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Od początku ich relacja nie rokowała. Świeżo upieczeni małżonkowie mieli trudności ze znalezieniem wspólnego języka. Choć Martyna spodobała się mężowi, Przemek od pierwszych godzin testował cierpliwość Martyny. Scena, która miała miejsce podczas podróży poślubnej, stała się wręcz kultowa. Mężczyzna przebrał się w pluszowy strój jednorożca i przechadzał się tak po ulicach Barcelony. Ten związek nie miał szans na powodzenie. Na szczęście Martyna Końca zapomniała o przykrych doświadczeniach i odnalazła szczęście.

Martyna Końca zdradziła płeć dziecka

Choć Martyna Końca wycofała się z życia publicznego, wciąż jest aktywna w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie śledzi prawie 40 tys. internautów. To tam uczestniczka "ŚOPW" poinformowała o ciąży. Teraz zdecydowała się przekazać fanom kolejną radosną nowinę. Zdradziła płeć dziecka.

"Nie mogę dłużej czekać, aż się z Wami tym podzielę. Będziemy mieli synka. Kto tak obstawiał?" - napisała.

Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia o nowym partnerze
Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia o nowym partnerze Czy zamyka się na nową miłość po niepowodzeniu z Tomkiem? Czy Julia Gołębiewska jest romantyczką? Źródło: Co za Tydzień

Ślub od pierwszego wejrzenia - o czym jest?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to kontrowersyjny eksperyment społeczny. Na podstawie wywiadów i ankiet eksperci wybierają sześcioro uczestników, których później dobierają w pary. Wytypowani śmiałkowie poznają swoje drugie połówki na ślubnym kobiercu. Świeżo upieczeni małżonkowie dostają miesiąc, by się poznać i zdecydować, czy chcą pozostać w zaaranżowanych związkach. W tym czasie uczestnicy wyjeżdżają w podróż poślubną, spędzają czas w swoich rodzinnych miejscowościach i odkrywają smak codziennego życia. Po miesiącu stają przed ekspertami i odpowiadają na pytanie: "czy chcą pozostać w małżeństwie?".

Dotychczas zrealizowano siedem sezonów programu. Tylko trzem parom udało się przetrwać i założyć rodziny.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło: 

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości