Britney Spears straciła ciążę. "To druzgocący czas dla każdego rodzica"

Britney Spears straciła ciążę.
Britney Spears straciła ciążę.
Źródło: Getty Images
Britney Spears i jej narzeczony Sam Asghari przekazali fanom smutną informację. Piosenkarka straciła ciążę. "To druzgocący czas dla każdego rodzica" - napisali.

Britney Spears radosną nowinę ogłosiła w kwietniu na Instagramie. Gwiazda nie spodziewała się, że znowu zostanie mamą, ale zauważyła, że zmieniło się jej ciało. Piosenkarka już od jakiegoś czasu mówiła, że marzy o założeniu rodziny z Samem Asgharim. Wiadomość o poronieniu poruszyła fanów i media.

Britney Spears straciła ciążę

Britney Spears i Sam Ashgari smutną wiadomość przekazali na Instagramie. Wokalistka i jej partner poinformowali, że kobieta poroniła.

"Z największym smutkiem ogłaszamy, że straciliśmy nasze cudowne dziecko we wczesnym etapie ciąży. To druzgocący czas dla każdego rodzica. Może powinniśmy byli zaczekać z ogłoszeniem, aż będzie bardziej zaawansowana, jednak byliśmy zbyt podekscytowani, by nie podzielić się dobrymi wieściami" - czytamy we wpisie Britney Spears i jej ukochanego.

Britney Spears i jej narzeczony Sam Asghari
Britney Spears i jej narzeczony Sam Asghari
Źródło: Patrick McMullan/Getty Images

W oświadczeniu Britney Spears i Sam Ashgari zapewnili, że wciąż bardzo się kochają i nadal będą się starać, aby mieć wspólnego potomka.

"Nasza miłość do siebie nawzajem jest silna, wciąż będziemy próbować powiększyć naszą piękną rodzinę. Jesteśmy wdzięczni za Wasze wsparcie. Uprzejmie prosimy o prywatność w tym trudnym czasie. Sam i Britney" - czytamy w oświadczeniu.

Aneta Żuchowska ze "ŚOPW" o jej małżeństwie po urodzeniu dziecka
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Dzieci Britney Spears. Gwiazda ma dwóch synów

Ciąża Britney Spears, którą straciła była jej trzecią. Gwiazda ma już dwóch prawie dorosłych synów. Ich ojcem jest Kevin Federline, były mąż piosenkarki. Ich małżeństwo trwało trzy lata. Piosenkarka wychowuje 17-letniego Seana Prestona oraz 16-letniego Jaydena. Britney Spears przyznała, że gdy była w ciąży przechodziła przez depresję.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Sam Asghari – kim jest partner Britney Spears?

Sam Asghari to trener personalny i model. Jego kariera medialna rozpoczęła się, kiedy dostał niewielką rolę w teledysku do piosenki Fifth Harmony – "Work From Home". Jego życie odmienił rok 2016. Podczas kręcenia teledysku do piosenki "Slumber party" wcielił się w uwodzonego przez Britney Spears gospodarza szalonej imprezy. Po zakończeniu zdjęć do klipu dał Britney Spears swój numer telefonu, a niedługo później ona zaprosiła go na sushi. Pięć lat później oświadczył się i został przyjęty.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości