Martyna Reszka z "Hotelu Paradise 8" ma nietypowe hobby. Pokazała odważne zdjęcie

Martyna Reszka z "Hotelu Paradise 8"
Martyna Reszka z "Hotelu Paradise 8"
Źródło: TVN
Martyna Reszka to uczestniczka nowego sezonu programu "Hotel Paradise". To kobieta pełna energii, która ma mnóstwo zainteresowań. Jedno z nich może zaskoczyć fanów show. Okazuje się, że Martyna posiada niezwykłe hobby. Pokazała, co trenuje na odważnym, sensualnym zdjęciu.

8. sezon "Hotelu Paradise" już teraz budzi ogromne zainteresowanie, zwłaszcza że nowa seria rozgrywa się w malowniczym Wietnamie. W rajskim hotelu grupa singli rywalizuje nie tylko o miłość, ale również o imponującą nagrodę finansową. Wśród uczestników jest Martyna Reszka, która może pochwalić się interesującym hobby. Pozwala jej ono wyrazić siebie, a także utrzymać wysportowaną sylwetkę.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

"Hotel Paradise". Justyna Łabuda o relacji z Rochem Krzyżańskim

Źródło: cozatydzien.tvn.pl
"Hotel Paradise". Justyna Łabuda o relacji z Rochem. Czy są razem?
"Hotel Paradise". Justyna Łabuda o relacji z Rochem. Czy są razem?
"Hotel Paradise". Justyna Łabuda o zachowaniu Rocha. Uważa go za aktora
"Hotel Paradise". Justyna Łabuda o zachowaniu Rocha. Uważa go za aktora

Martyna Reszka z "Hotelu Paradise 8" trenuje pole dance

W wolnych chwilach Martyna Reszka z "HP" oddaje się tej niecodziennej formie tańca, która nie tylko stanowi dla niej wyraz artystyczny, ale również jest sposobem na rozładowane emocji. Ostatnio podzieliła się z fanami na Instagramie efektami treningów. Opublikowała czarno-białe zdjęcie z rurą do pole dance. To zdjęcie wzbudziło zainteresowanie i zdziwienie internautów, którzy nie spodziewali się, że uczestniczka "Hotel Paradise 8" ma tak nietypowe hobby.

Pole dance to sztuka, która wymaga siły, gibkości i precyzji. Martyna Reszka w krótkim komentarzu do zdjęcia, wyznała, że szczególną przyjemność sprawiają jej treningi przy muzyce klasycznej, która pozwala jej opanować emocje i stres z codziennego dnia.

"Uwielbiam trenować przy muzyce klasycznej. Pozwala mi się to wyciszyć i oddać w pełni mojej pasji" - napisała.

Martyna Reszka z "Hotelu Paradise 8" trenuje pole dance
Martyna Reszka z "Hotelu Paradise 8" trenuje pole dance
Źródło: Instagram

Martyna Reszka z "Hotelu Paradise 8" - co o niej wiemy?

Martyna Reszka to 24-letnia mieszkanka Pruszcza Gdańskiego, pełna energii i pasji. Pracuje w branży gastronomicznej. Pełni rolę managerki w restauracji. Dziewczyna jest zafascynowana różnorodnością kultur, dlatego kocha podróże. Nie boi się nowych doświadczeń i chętnie odkrywa świat wokół siebie. Jej zamiłowanie do przygód potwierdza udział w programie "Hotel Paradise", gdzie stawia sobie za cel dobra zabawę i eksplorację nieznanych obszarów.

Opisując siebie, Martyna używła sformułowania "jeden wielki chaos", co może sugerować, że w jej życiu nie brakuje intensywnych przeżyć. Mimo pozornej niewinności potrafi pokazać swój silny charakter, a nuda jest dla niej największym wrogiem.

"Moją największą miłością są zwierzęta, najchętniej przygarnęłabym wszystkie bezdomne psiaki świata. Jestem zdecydowanie ekstrawertyczką, kocham poznawać nowych ludzi i zdecydowanie w moim życiu nie ma miejsca na nudę! Jestem zawsze na tak nowym super przygodom, a spontaniczność to moje drugie imię. 'No risk no story' to moje motto życiowe dlatego mam je wytatuowane blisko serca. Powiedzenie 'Oczy zielone życie szalone' w moim przypadku nie mogłoby być bardziej trafne! Moja Babcia od dziecka mówi o mnie 'Cicha woda brzegi rwie'. Dlaczego ? Przekonacie się już 4 marca na @tvn.7 oraz @player.pl Mam nadzieję, że będziecie ze mną i widzimy się przed telewizorami!" – tak opisała siebie na Instagramie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości