Programy

Widzowie zdemaskowali uczestników "Mask Singer". Kim są Bocian, Deszcz, Kogut, Kot, Prysznic i Słońce?

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Mask Singer". Kim są Bocian, Deszcz, Kogut, Kot, Prysznic i Słońce?

"Mask Singer" to program, którego głównym motywem jest odkrycie tożsamości osób, kryjących się pod barwnymi maskami. Swoje typy mają detektywi w studio. Do zabawy włączyli się także internauci, którzy są pewni, że wiedzą, kto kryje się pod maskami. Czy ich przypuszczenia okażą się trafione?

Programu "Mask Singer" od początku wzbudza wiele emocji wśród widzów. Jesteśmy na półmetku. Do tej pory zdemaskowano już sześć gwiazd. Nie było to łatwe zadanie dla detektywów w studio, ale widzowie przed telewizorami okazali się bardziej skuteczni. Swoimi typami podzielili się w sieci. Zgadzacie się z tymi propozycjami?

"Mask Singer" - kto odpadł, a kto został w programie?

W każdym odcinku "Mask Singer" jury wraz z publicznością podejmują decyzję o tym, kto wykonał swój występ najsłabiej. Przegrana osoba musi zdjąć maskę, odkryć swoją tożsamość i jednocześnie — odpada z programu. Sześć osób zdjęło już maskę i widzowie dowiedzieli się, że w "Mask Singer" wystąpili:

  • Tort – aktor Mateusz Banasiuk
  • Ośmiornica – tancerz Stefano Terrazzino
  • Monster – muzyk Grzegorz Skawiński
  • Wiedźma – blogerka kulinarna Daria Ładocha
  • Róża – prezenterka pogody Dorota Gardias
  • Ważka – aktorka Barbara Kurdej-Szatan

W show pozostało sześć postaci: Bocian, Deszcz, Kogut, Kot, Prysznic i Słońce. Internauci zjednoczyli swoje siły, by połączyć wszystkie wątki i wskazówki w całość. Co wyszło z ich rozważań? Kto kryje się pod maską?

Mateusz Banasiuk przygotowywał się do "Mask Singer" pod okiem komandosa
Mateusz Banasiuk przygotowywał się do "Mask Singer" pod okiem komandosa

"Mask Singer". Kto jest Prysznicem?

Widzowie nie mają wątpliwości, kto jest Prysznicem. Sporo na temat tożsamości uczestnika mówią jego podpowiedzi. W poprzednich wskazówkach Prysznic powiedział, że przez niego ludzie stają się mokrzy, co można odczytywać jako wyciskanie potów na treningach. W przeszłości pracował też jako fryzjer. Prysznic stwierdził też, że kiedyś pieniądze przeciekały mu przez palce, a za dziecka był wielkim fanem Natalii Oreiro z serialu "Zbuntowany anioł". Jurorzy zapytali jeszcze Prysznic, czy jest dziennikarzem, na co odpowiedział, że trochę tak.

Prysznic ostatnio wykonał na scenie hit Álvaro Solera pt. "Sofia". Detektywi obstawili, że pod maską może być Katarzyna Zielińska, Joanna Brodzik, Facundo Arana, Michał Bajor lub bracia Golcowie.

Zupełnie nie zgadza się to z typami widzów. Są oni przekonani, że Prysznicem jest Qczaj. Niektórzy obstawiają też Adama Zdrójkowskiego lub Alana Andersza.

"Mask Singer". Kto jest Kotem?

Widzowie rozszyfrowali też tożsamość Kota, który ostatnio wykonał utwór "Cry Just a Little Bit" Shakin' Stevensa. Jurorzy obstawiają, że w kostiumie ukrywać się może Paweł Kukiz, Mariusz Max Kolonko, Piotr Gąsowski, Zlatan Ibrahimović lub Andrzej Sołtysik.

 Internauci twierdzą, że pod maską na pewno jest Marcin Miller z zespołu Boys lub aktor Michał Milowicz. Podpowiedzi Kota wyprowadziły jednak internautów w pole. Niedawno stwierdził, że nigdy nie był wokalistą. Powiedział też, że lubi zaszaleć z garderobą, podróżował po USA stylowym autobusem i spotkał piłkarskich idoli w Szwecji. 

"Mask Singer". Kto jest Słońcem?

Internauci twierdzą, że pod maską Słońca kryje się znana wokalistka. Ostatnio zachwyciło publiczność wzruszającym wykonaniem "Who Wants to Live Forever" z repertuaru Queen. Słońce powiedziało, że wygrało nagrodę w Lahti, ma piegi i jest "permanentnie zakochana". Słońce ćwiczy balet od dzieciństwa, a w przeszłości mogło być również dentystą.

Jurorzy twierdzą, że pod maską może ukrywać się Aleksandra Domańska, Edyta Herbuś, Kinga Preis, Anna Czartoryska lub Edyta Górniak. Internauci mają zupełne inne zdanie. Większość twierdzi, że pod maską kryje się Beata Kozidrak. Niektórzy wymieniają też Marylę Rodowicz, Kajrę, Majkę Jeżowską, Tamarę Arciuch i Małgorzatę Rozenek-Majdan.

"Mask Singer". Kto jest Bocianem? 

Bocian przedstawiając się dał do zrozumienia, że jest kobietą. Ostatnio zaśpiewał piosenkę "Don't Start Now" Duy Lipy. Według detetywów pod maską ukrywa się Małgorzata Rozenek-MajdanNatalia Przybysz, Ania Karwan lub Dorota Masłowska.

Internauci podzielają zdanie detektywów i podejrzewają, że pod kostiumem Bociana może ukrywać się Ania Karwan.

"Mask Singer". Kto jest Kogutem?

Kogut w ostatnim odcinku, zdecydował się na wykonanie piosenki "Use Somebody" zespołu Kings of Leon. Już na początku pokazał się pod budynkiem Sejmu RP. Detektywi i widzowie podejrzewają Kamila Nosela, Krzysztofa Ibisza, Krzysztofa Skórzyńskiego albo Mariusza Błaszczaka.

"Mask Singer". Kto jest Deszczem?

Deszcz na swój występ wybrał wyjątkowo wesołą piosenkę "S&M" Rihanny. Do tej pory dowiedzieliśmy się, że gwiazda, która kryje się pod maską, najprawdopodobniej jest mamą. Przed kamerami zdradziła ponadto, że "kocha Ankę", która "raz na zawsze zmieniła jej życie". Miłością darzy też Ninę oraz rosół.

Jako Deszcz Internauci i jurorzy typują Aleksandrę Kurzak, Małgorzatę Ostrowska, Patricię Kazadi. Typowana jest także Natasza Urbańska, która nie tylko świetnie śpiewa, ale i fenomenalnie tańczy.

"Mask Singer". Gdzie i kiedy oglądać?

Czy tropy internautów okażą się właściwe? Nowy odcinek "Mask Singer" dostępny już w sobotę, 16 kwietnia o godzinie 20.00 na antenie TVN.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Zobacz także:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości